Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Не-е-е,той просто си е направил поредното МАРАТОНСКО гледане на филми през уикенда... :grin:

А аз гледах за втори път-първи на компютъра The Machinist .Отлична атмосфера в духа на Хичкок и смазващото превъплъщение на Крисчън Бейл.

mdh___film_poster__the_machinist__by_cr0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кухня в Париж

kuhnya-v-parizh-2014-subsmania-info-onla

 

Има ли други фенове на Кухня ? От сериала има излезли 4 сезона,а това е филмът,като след нова година ще започват снимките на втори.Супер комедия,препоръчвам :)

Link to comment
Share on other sites

Потвърждаваме за Кухня. И сериалът, и филмът са страхотно сладурски.

Link to comment
Share on other sites

На този сериал ако казвате че е хубав незнам какво ще кажете за "стажанти",пак руски сериал който няма аналог.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Да наречеш такава боза, като Lucy "чудесен"...., е меко казано несериозно!

SIN CITY A DAME TO KILL FOR

 

Добре е да се гледат двата филма един след друг. Отлично продължение, като този път присъства и липсващото от първата част - уникални цици! И то не кои да е цици, а циците на Ева Грийн... 

 

AUTOMATA

 

Малко муден, но приятен за гледане филм. Очаквах повече екшън и динамика.

 

HERCULES

 

Филма на кантар - от една страна си струва да се види като зрелище, от друга е кух отвсякъде...

 

GUARDIANS OF THE GALAXY

 

Очаквах нещо съвсем различно, но комиксът хич не е лош. Има всичко типично за филм на Марвел. 

 

LUCY

 

Чудесен филм! Класически Люк Бесон. 

 

LEFT BEHIND 

 

Още един филм, който е по-скоро за другата тема. Гледах го заради Никълъс Кейдж. Може да го погледнете, но не очаквайте нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

човека е кат' печка перник - поглъща всичко и в неограничени количества  :laughing:  .. аз от половин час не мога да си харесам филм за зяпане :(

ще взема да преровя корейските, те рядко са ме разочаровали  :online2long:

 

 

... и за да не съм пас, ще отбележа филм, който гледах последно и ми хареса

 

the_divine_move-p1.jpg

 

The Divine Move

 

корейска работа ... яка работа :)общо взето знаеш какъв е сюжета и как ще се развие, ама когато е добре направен го гледаш до край.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Да наречеш такава боза, като Lucy "чудесен"...., е меко казано несериозно!

 

Не само, че е съвсем сериозно, но ще го кажа отново. Отличен филм.

 

човека е кат' печка перник - поглъща всичко и в неограничени количества  :laughing:  .. аз от половин час не мога да си харесам филм за зяпане 

 

При мен няма как да се получи ситуацията да гледам 3 филма в годината, за да гледам само най-доброто. Предпочитам да видя колкото се може повече, а така човек добива и много по-ясна представа за разликите между различните филми и техните създатели. 

 

===========================================

 

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES

 

Този филм може да се гледа само ако имате спомени от старите времена с четиримата сладури. Иначе е тотално за другата тема. 

 

THE NOVEMBER MAN

 

На Пиърс Броснън просто му отиват такива роли. Приятен екшън. 

Link to comment
Share on other sites

Пазителите няколко човека го похвалиха толкова, че като го изгледах се зачудих аз ли подходих с големи очаквания или наистина беше леко тъп филма...

Link to comment
Share on other sites

Игрите на глада - Сойка присмехулка 3 епизод (1 част)

 

Става, но е на ръба за другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Ти кога изгледа сойката, че я сложи вече в другата тема? А да, забравих, че мнението ти е меродавно независимо дали си гледал или не даден филм.

Иначе втората част определено беше по-добра.

Link to comment
Share on other sites

Мнението ми е меродавно за хората като мен, за хората като теб има дисни ченъл и картун нетуорк! Темата е Филми+ това кой какъв отзив е дал за някой филм е без коментар! Всеки чете отзивите и отгатва акъла на пишещия! Примири се, че когато аз кажа за някой филм, че е тъп и деЦки, хора като мен ще ме разберат, ти като кажеш за някой филм, че е супер як - хора като теб ще го гледат! Ти се заяде, аз за кво да ти оставам длъжен?


За мен втората част беше определено по-тъпа, защото идеята се ичзерпваааа....

Link to comment
Share on other sites

Картън нетуорк много го развалиха като му сложиха дублаж, преди 15-16 години беше супер, аз покрай него бая си упражнявах английския :). Иначе дисни ченъл никога не съм гледал, той е май от по-скоро, ама явно ти повече ги разбираш.

Якото е, че ми се хвана и се жегна, та ми е ясно, че занапред пак ще се "заяждам" :D, така или иначе липсва съспенс У форума, нека се образува малко.

 

Не ми отговори на въпроса - гледал ли си сойката, че я сложи във филми-?

Link to comment
Share on other sites

478373.jpg

 

Не на всеки ще се хареса

на мен ми хареса много, определено бих го гледал отново.

ефекти като за кино няма но реших да подкрепя БГ проекта. 

 

10/10

 

Евала Несебърлиии  :bowdown:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Пазителите няколко човека го похвалиха толкова, че като го изгледах се зачудих аз ли подходих с големи очаквания или наистина беше леко тъп филма...

Всъщност пазителите е ТЕЖКО тъп филм, Ники и е за другата тема определено!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...