Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Някой дали ще препоръча за рязнообразие филм, който не е споменаван 190 пъти в темата и не е на Top 10 в Арена/Замунда? Сериозно питам...

 

Искам да гледам нещо интересно.

 

Снощи гледах Synecdoche, New York, но все още съм със смесени чувства, та затова не мога да го препоръчам за момента. Ако осъзная какво се случи в тоя филм, ще го поместя. :)

 

http://www.imdb.com/title/tt3011894/?ref_=nv_sr_1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MONSTERS DARK CONTINENT

 

За съжаление, историята е променена в стил, който засира хубавата идея на филма. По-скоро може да се гледа предимно от харесалите първата част, иначе може спокойно да е в другата тема.  

Link to comment
Share on other sites

The Imitation Game - уникален филм и уникална игра на Бенедикт Къмбърбач и Кийра Найтли!

 

ПП. Филмът няма нищо общо с Beautiful Mind, освен, че двете ленти описват биографиите на двама съвсем различни гениални личности.

Link to comment
Share on other sites

MV5BMTk2NTI4NDYzMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzgx

Деветата порта (1999)

Проспал съм го навремето ,затова пък сега го гледах и мисля че става.Ако е правен по някаква книга сега разбрах Дан Браун от кого е крал идеята за шантавата 3-логия.

Link to comment
Share on other sites

"Бързи и Яростни 7" - 8/10

 

Отидете и го гледайте все едно е поредната част на "Час Пик". Брутално много екшън, страхотно невъзможни неща, предвидими смешки с леко променени реплики и много от това което човек иска, дори повече от колкото е очаквал. Никога не съм очаквал да е толкова добър. Въпреки всички клишета, филма е заснет хубаво и аз лично го гледах на D-Box което направи забавлението само още по-добро. Ако не беше D-Box не бих отшъл да го гледам на кино, бих изчакал. 

 

(D-Box има в "ЕкоПлекс" на 6ти Септември - седалката се движи в тон със ставащото на екрана, вибрира... един вид допълва ефектите)

Link to comment
Share on other sites

Бързи и Яростни 7

Много екшън,прекалено абсурдни неща,но пък един 5-6годишен на задния ред в киното искренно се радваше и беше зяпнал през целия филм :D Като цяло става за гледане и то вкъщи

6/10 и епилога ми дойде в повече,паднах се само около жени и голям рев падна :D

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Inherent Vice - 9/10

 

Изключително добра атмосфера, много добър каст... изключително свежа глътка въздух по моите разбирания. Операторската работа е на ДРУГО ниво спрямо типичните холивудски филмчета. Много, много ми хареса... за главната роля ... просто ще останете очаровани.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

The Theory of Everything - изключителен филм, а играта на Еди Редмейн е невероятна и сега съм убеден, че щеше да е кощунство, ако не беше спечелил Оскар-а за главна мъжка роля. В края на филма имаш чувството, че гледаш истинския Стивън Хоукинг! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

"Jupiter Ascending" много зле е филма,най -хубавото нещо в този филм е Мила Кунис и до там.Отне ми два дена само защото не обичам недовършените половинчати работи.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

2013-07-21-avengers_aou_title.jpg

 

Твърдо 6/10 му давам на този филм. Знаех за какво отивам - яко екшън и пиу-пиу, и въпреки всичко като че ли и това не ми достигна. На хората с хубаво домашно кино ще препоръчам да го изчакат с fHD качество и да си спестят 12 лева :)

Link to comment
Share on other sites

Така като слагате снимки и не ви излизат, после човек не може да разбере кой филм сте имали предвид. Пишете си заглавието ;)

 

"Jupiter Ascending" - 6/10 

 

+ супер ефекти

+ второстепенните герои бяха добри

 

- пълен батал относно главните роли

- историята е изключително плоска и й липсва каквато и да е сериозност, на ниво Дисни ченъл е (кабеларка)

 

Честно казано ефектите толкова много ми харесаха и пейзажите във филма, че за това му давам 1 бонус точка иначе си е тотално за 5/10. Актьорите в главната женска и мъжка роля са много, ама много далече от това дори да стигнат нивото на съпорт каст-а , камо ли да ги надминат. Много съм разочарован от това. 

Link to comment
Share on other sites

"Jupiter Ascending" 7/10  

 

+ За ефектите, страхотни бяха

+ За мацката, според мен добре си изигра ролята

+ За сюжета, хареса ми замисълът със засяването.

Link to comment
Share on other sites

JUPITER ASCENDING

 

Визуално чудесно изпипана силно клиширана тъпа история. Вече изчезват надеждите ми в подобни наблъскани с ефекти филми да се види смисъл и посока... Иначе като за това, което е, филмът е отличен.  

EVERLY

 

Тоя филм е много забавен. Иначе е пълна простотия и бездарен опит да се копират Ричи и Тарантино, но се посмях отлично! Залма естествено е пълна дъска като актриса, каквато винаги е била и затова набляга на показване на задник и цици. Естествено шапка й свалям, че и след 20 години изглежда перфектно.... 

Link to comment
Share on other sites

Kingsman

 

Отдавна не бях гледал филм, който да ме остави в такова добро настроение. Отличен, просто брилянтен! Както е казал народът - накефих се на макс :)

Link to comment
Share on other sites

Припомням си Unstoppable

unstoppable-05.jpg

 

Няколко думи-отлично заснет,музика от Хари Грегсън-Уилиямс  с режисурата на Тони Скот и разбира се не на последно място Дензъл  Уошингтън :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

The_Great_Beauty.jpg

 

 

Доста добър италиански филм. Отпускащ, приятен, леко екзистенциален. Визуално също е на много високо ниво. 

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мен ли Interstellar ми беше лееееко скучен? Явно имах прекалено големи очаквания от Matthew McConaughey, заради нечовешкия True Detective ...

 

Moon (2009)

 

MV5BMTgzODgyNTQwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc0

 

ми се струва една идея по-добър, въпреки изоставането в точките според imdb.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...