Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Не си прав - примерно сравни го с THE EXPENDABLES и пак помисли... 

Е то ако сравняваш с Expendables, то тогава всеки филм трябва да е в тази тема. На мен ми се видя доста безличен, както и играта на бат' Арни. Накрая се чудех защо изобщо си изгубих времето. Това беше обаче преди да си взема FC4. В момента временно съм зае*ал гледането на всякакви филми. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Predestination (2014)

 

Много добър филм, разкриващ най-вече парадоксите на пътуването във времето.  Филм, който трябва да се гледа поне няколко пъти, за да се навържат всички засегнати аспекти в него. Филм, който дава много поводи за размисли и навързване на историята и възможните тълкувания.

Ако се преглътнат някои несъвършенства, това е един от най-добрите филми за 2014 и не само.

 

9/10

 

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Филмът си е добре направена романтична комедия. Неща, на които са наблегнали - важността на спомените, да приемаш различията и да се концентрираш върху това, което ви събира с половинката и че не оценяваш някого, докато не го загубиш напълно. В крайна сметка ми хареса, но не ме впечатли особено.

 

7.5/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

The hundred foot jorney - изключително приятен филм.

Имаш правописна грешка :) Journey

 

Ама филмът е супер готин!

Link to comment
Share on other sites

Predestination (2014)

 

Много добър филм, разкриващ най-вече парадоксите на пътуването във времето.  Филм, който трябва да се гледа поне няколко пъти, за да се навържат всички засегнати аспекти в него. Филм, който дава много поводи за размисли и навързване на историята и възможните тълкувания.

Ако се преглътнат някои несъвършенства, това е един от най-добрите филми за 2014 и не само.

 

9/10

 

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Филмът си е добре направена романтична комедия. Неща, на които са наблегнали - важността на спомените, да приемаш различията и да се концентрираш върху това, което ви събира с половинката и че не оценяваш някого, докато не го загубиш напълно. В крайна сметка ми хареса, но не ме впечатли особено.

 

7.5/10

И двата филма са уникално луди, но готини по свой си начин.

 

Специално Блясъкът е доста шантав, поне доколкото си го спомням, че съм го гледала като излезе... Но не мога да го нарека романтична комедия. За мен беше въздействащ, но по драматично-депресиращ-каращ те дълбоко да се поровиш в себе си (не мога да намеря по-точни думи) начин.

Link to comment
Share on other sites

72 метра

 

Особен военноморски хумор, не за всеки. Препоръчвам гледане в оригинал. Подобен - "Особености на руския национален риболов".

Link to comment
Share on other sites

THE HOBBIT - BATTLE OF THE FIVE ARMIES

 

Както винаги много ефекти в детайли и красота. Добро затваряне на поредицата. 

 

JOHN WICK

 

Принципно клиширана схема, но се вижда много интересен и новаторски подход в трепането. Железен Киану.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да казвам нещо лошо за филма-все още не съм го гледал.Видях трейлъра,който си е атрактивен,прочетох коментарите в Замундата...някои потребители  го сравняват с ЖЕГА,който бил 7/10,а този 8/10 и наистина ме разсмяха :laughing:

Link to comment
Share on other sites

The Illusionist (2006) 

Любовна сага, лека историческа препратка. Ненатоварващо и интересно филмче.

7.5/10

 

Memento (2000)

Може би съм от малкото, които не са го гледали досега, но аз да си кажа... За хората, които обичат завъртян сюжет, нещо различно и сътворено добре. :) 

9/10

Link to comment
Share on other sites

Interstellar.

 

В тази тема е само заради 5 мин. от 3 ч.

Ан Хатауей, наистина?!

Няма да ви занимавам с всичките проблеми на филма.

Link to comment
Share on other sites

Ти какво очакваше повече, междузвезден якшан? :lol:

Ами не толкова мудно развиващо се действие очаквах и като цяло доста повече... Бива го филма ама някои си го прехвалват, ето например Галченцето която го слага тук заради първите 5 изгледани минути в които абсолютно нищо интересно не става :) INTERSTELLAR   -  7/10

 

TAKEN 3 - 5/10 - горе долу бива предните части са по-добре според мен

 

ХАКЕР - 5/10 става за гледане ама и той някакси недоизпипан ми се стори

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Interstellar.

 

В тази тема е само заради 5 мин. от 3 ч.

Галченцето която го слага тук заради първите 5 изгледани минути в които абсолютно нищо интересно не става :) INTERSTELLAR   -  7/10

 

Пак прочети какво съм написала. Общо 5 мин. от филма ми харесаха, от целия сюжет. Не първите 5.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Пак прочети какво съм написала. Общо 5 мин. от филма ми харесаха, от целия сюжет. Не първите 5.

Я кажи къде точно са тези 5 минути, че аз чакам blu-ray изданието като си го сваля да не си губя времето с 3 часа, а да ги пусна точно тези 5 минути :P

Шегата на страна, от филма нищо не очаквам пускам и го гледам щом беше влезнал в топ 10 в imdb а вмомента се намира под номер 19, това говори достатъчно !

Link to comment
Share on other sites

Ще ти кажа, 192-рата минута. :P

 

Филма е супер прехвален и не е кой знае какво. Който не е съгласен с мен ма сърби нейде и ще си го прехвърля от другата страна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...