Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има moneybookers.Към тях можеш да си вържеш дебитната карта и да си пратиш пари към сметката.

 

И какво от това?!?! Пак е длъжен да обясни откъде са ако го питат. 

 

=========================

 

Какво става със Замунда?:

 

SQL Error

 

Table 'bittorrent.bans' doesn't exist

 

in /home/zelka.org/public_html/include/bittorrent.php, line 152

Link to comment
Share on other sites

Те може и никога през живота ти да не те потърсят. Въпросът е ако те потърсят какво се случва. Може и 100, може и 100000, да не му следиш печалбите на момчето? Принципът е един и същ.

Ако не пише нищо може да е от продажба на собствените си стари дрехи на половин цена да са му приходите. За последното не знам да има данък още (но е напълно възможно и за това да има)

 

Какво става със Замунда?

При мен се отваря сега
Link to comment
Share on other sites

Едва ли ги продават, но няма нищо невъзможно. 

 

Възможно е и да я ремонтират, но може просто да я закриват поради нецелесъобразност или друга причина. Преди време аз също бях изненадан, когато отидох с колата да зареждам в един друг град, където дълги години съм зареждал на единствената Шел-бензиностанция там, но се оказа, че Шел са се изнесли от града, бензиностанцията си беше там, но боядисана в други цветове и стопанисвана от друг собственик.

Link to comment
Share on other sites

Ако не пише нищо може да е от продажба на собствените си стари дрехи на половин цена да са му приходите. За последното не знам да има данък още (но е напълно възможно и за това да има)

 

При мен се отваря сега

 

Както вече той сам обясни - НЕ МОЖЕ да му е от старите дрехи. 

 

Замунда още се лигави с мен - ще рестартирам машината... 

 

Възможно е и да я ремонтират, но може просто да я закриват поради нецелесъобразност или друга причина. Преди време аз също бях изненадан, когато отидох с колата да зареждам в един друг град, където дълги години съм зареждал на единствената Шел-бензиностанция там, но се оказа, че Шел са се изнесли от града, бензиностанцията си беше там, но боядисана в други цветове и стопанисвана от друг собственик.

 

Говорим за две или повече бензиностанции. По-вероятно е да се сменя собственика. 

Link to comment
Share on other sites

Замунда е хакната в момента, до колкото знам. Шел продават на Газпром.

Е те, тва е!

Link to comment
Share on other sites

След рестарта на машината успявам да отворя, но е толкова тегаво и бавно, че не е истина.

 

Определено нещо има. Все пак работи де.  

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм ги декларирал, ама данъчните няма ли да направят проблем ако не ги декларирам? Май питам грешния въпрос :D Трябва ли изобщо да се плащат данъци на тези пари ?  :grin:

 

Инфо може да получих тук , но с две думи - трай си.

Никой голям сайт (дори и малките) за хазарт не работи с paypal.Всичко минава през moneybookers, кредитна карта или чек и от там към разплащателна сметка.

Link to comment
Share on other sites

Да рестартираш компютър, за да ти отвори сайт?

 

Естествено. Рестартът е първото, което се прави след повече от 10 дни работа, последни 3 дни отсъствие и странни реакции, действия и бездействия на машината. Отделно и ъпдейтнах преди това. 

Link to comment
Share on other sites

Естествено. Рестартът е първото, което се прави след повече от 10 дни работа, последни 3 дни отсъствие и странни реакции, действия и бездействия на машината. Отделно и ъпдейтнах преди това. 

Ама как се оправдава като ученичка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Замунда си бачка. Аз пък имам интересен проблем с фишките - на повечето реклами ми изписва bad gateway or cookie too large и зарежда само текст, никакви картинки или клипове. И така от 3-4 дни...Мислех антивирусната да не блокира нещо, ма не е...Пък руските блядове си нямат проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Да рестартираш компютър, за да ти отвори сайт?

Все пак става въпрос за човек който смятам Maxthon и Avast за най - доброто на пазара...
Link to comment
Share on other sites

Инфо може да получих тук , но с две думи - трай си.

Никой голям сайт (дори и малките) за хазарт не работи с paypal.Всичко минава през moneybookers, кредитна карта или чек и от там към разплащателна сметка.

 

Ама теб за приходите не те търси комисията по хазарта, а данъчните, а тея са големи кучета :(

Link to comment
Share on other sites

Ама как се оправдава 

 

Според теб редно ли е човек, който се има за професионален админ да помисли, че някой ще рестартира машина заради неотваряне на сайт?  :laughing:  

 

BTW, странно или не, ФАКТ е, че Замунда се отвори нормално без да излиза SQL съобщението след това. А рестартът си беше наложителен, че дори и видеодрайвъри се преинсталираха. 

 

===========================================

 

Колега, признай со колко пари печелиш от тоя пусти хазарт, че да ти се даде адекватно съвет....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

BTW, странно или не, ФАКТ е, че Замунда се отвори нормално без да излиза SQL съобщението след това. А рестартът си беше наложителен, че дори и видеодрайвъри се преинсталираха.

Аха! Развенча се мита за "никога за последните 3 години не съм преинсталирал драйвъри, защото нВидиа са суперски".
Link to comment
Share on other sites

Аха! Развенча се мита за "никога за последните 3 години не съм преинсталирал драйвъри, защото нВидиа са суперски".

 

Ангеле, за чий чеп се навираш пак между шамарите? Никой не е казал никъде, че НИКОГА не се преинсталират видео драйвъри!!! Вчера в пакета на Вирус ъпдейт имаше и такива за моята карта. За пръв път откак съм с тая видеокарта от именно къмто 3 години. Колко тъп трябва да съм, че да ги прескоча? Относно самата инсталация - така и не разбрах как стана и направих единствено рестарт. Изключително сложно, неудобно и объркващо! И не спами в темата! 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам интересен проблем с фишките - на повечето реклами ми изписва bad gateway or cookie too large и зарежда само текст, никакви картинки или клипове. И така от 3-4 дни...Мислех антивирусната да не блокира нещо, ма не е...Пък руските блядове си нямат проблеми...

 

 

Мен явно руските блядове са ме приели за свой, понеже до момента съм нямал никакъв проблем с тях, независимо от коя точка на България ги отварям. :)

 

Я да ти направя един тест с картинка от директен линк на фишките да кажеш дали ти излиза....

 

tn.jpg

 

 

Майтапът може да бъде разбран само от мен, теб и още няколко човека тук, разбиращи езика и знаещи на какво още руснаците казват "газель". :))

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...