Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте, някой може ли да ми препоръча сайт - може би по-добре чуждестранен - от който мога да закупя tablet case с клавиатура за 7-инчов таблет. Не мога да се ориентирам на кой сайт мога да имам доверие. Мерси

amazon.co.uk
Link to comment
Share on other sites

А някой да е пазарувал от този сайт?

http://www.tmart.com/

 

Има много изгодни неща, но са толкова изгодни, че чак е леко съмнително

 

Аз.

 

...и не са чак толкова изгодни, колкото ти се струва - явно досега си разглеждал най-много DX  и още 3-4 подобни сайта.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми препоръча сайт - може би по-добре чуждестранен - от който мога да закупя tablet case с клавиатура за 7-инчов таблет. Не мога да се ориентирам на кой сайт мога да имам доверие. Мерси

Защо не минеш първо през Ера и да видиш на място дали няма да ти хареса ТОВА. Аз преди време щях да си взимам подобна за таблета, но в крайна сметка се спрях на цяла чанта и малка клавиатура отделно. Добре се получи, но излезна двойно като цена. :)

Link to comment
Share on other sites

Без никакво значение откъде влизат, се водят приход, който той е ДЛЪЖЕН да обясни, когато го попитат откъде е.  

 

==========================

 

Сотбис, какво те грее пък тоя брояч, сега ще ме караш да го търся... :)

 

подарък от баба :D

Link to comment
Share on other sites

Мхм 100к$ подарък от баба :P

Сега записвам диск на най-бавната скорост лошото е,че тя е 10х и не знам дали ще може да го прочете скапаното радио :) Добре,че другата седмица ще го сменяме :P

Link to comment
Share on other sites

Батерията на лаптопа участва ли по някакъв начин, когато си на зарядно? Възможно ли е да е толкова скапана, че дори на зарядно лаптопът да не стартира?

Link to comment
Share on other sites

да. пробил елемент може да задейства защитите на зарядното или дори и то да е заминало. свали батерията и пробвай без нея дали ще светне нещо. има надежда.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не светва без нея. Иначе нейната зелена лампи*ка си свети, когато включа зарядното. До скоро успяваше да тръгне след няколко минути цъкане и след това си работи нормално. Една седмица даже не го бях спирал от страх, че после няма да тръгне. И точно така стана, след последното спиране не дава никакъв признак за живот (освен зелената лампи*ка).

 

Гледам нова батерия има за 70 лв, зарядно за 35. Като се има предвид, че машината е на 6 години и досега не е имало никакви разходи по нея, някакси ще ги преглътна тези ~ 100 кинта. Ако го дам на сервиз, сигурно само за оглед ще ми вземат половината.

 

Edit: цензура на лампичка? :D

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Чак толкова ли пък да влияе? :) Не изключвам, че може да е тя, защото съм се нагледал на кyриози, но наистина ми звучи малко абсурдно. На моя лаптоп като му замина батерията и му пречеше да си вдигне максималните честоти на процесора...

Психоза, пробвай и без нея, ама аз съм малко скептик. По-скоро ти е заминало зарядното.

Link to comment
Share on other sites

лампи4ката дет свети на самата батерия ли е или говориш за индикатора на лаптопа?

ако кат включиш зарядното светва нещо по лаптопа има шанс зарядното поне да е живо. 70 лв за маркова нова батерия не е лоша цена.

възможно е да е "умна" батерия с мини контролен блок в нея, който да е дал фира и да лъже нещо зарядното в лаптопа. тогава и рециклиране на елементите няма да ти помогне.

Link to comment
Share on other sites

Edit: цензура на лампичка? :D

 

Що, лампичка си е доста мръснишка думичка за хората с развинтено подсъзнание. :lol:

 

А иначе от Ибей батерията (и зарядното) ще ти излезнат доста по-малко...ама се чака...

Link to comment
Share on other sites

лампи4ката дет свети на самата батерия ли е или говориш за индикатора на лаптопа?

 

Свети индикаторът отпред на лаптопа. На самата батерия не виждам диоди.

 

@ Мидекс: брат ми редовно пазарува от Ибей, ще го питам какво може да намери.

 

10х за отговорите!

Link to comment
Share on other sites

Свети индикаторът отпред на лаптопа. На самата батерия не виждам диоди.

 

@ Мидекс: брат ми редовно пазарува от Ибей, ще го питам какво може да намери.

 

10х за отговорите!

ти кредитна карта нямаш ли че ще търсиш други хора. аз и жена ми си имаме различни акаунти даже

Link to comment
Share on other sites

на мен ми отказаха, защото съм нямал кредитна история, т.е. никога не съм теглил и погасявал кредит.

потресен от това гениално условие от тогава карам само на  дебитни карти и повече в онази банка не стъпвам :)

та и дебитна върши работа. Visa. има и виртуални, които са точно продукт за онлайн пазаруването - зареждаш ги само в момента на покупката.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Моля?!?! Какава е тая "банка" бре? На мен ми се молиха да я взема моята кредитна. И между другото е МНОГО полезна. Аз винаги си я зареждам и на практика плащам 48 лева на година. Всичките ми плащания са без такси. Забравил съм вече какво е да висиш с пенсионери по опашки, за да си платиш тока, водата и т.н. Отделно международните плащания са песен, защото като видят, че картата е кредитна, веднага я одобряват. За капак имам и лимит около 2500 лева... Та МНОГО полезна е кредитната карта. Върши МНОГО повече работа, от 48-те лева на година, които струва. 

Link to comment
Share on other sites

Свети индикаторът отпред на лаптопа. На самата батерия не виждам диоди.

 

@ Мидекс: брат ми редовно пазарува от Ибей, ще го питам какво може да намери.

 

10х за отговорите!

 

Имах същия проблем при прецакани кондензатори на захранване.Не пали докато не напомпиш копчето няколко пъти за да зареди кондензаторите.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, ще ти разкрия една тайна - не всеки човек има кредитна карта! Уаааааау! :)

+1

Такъв автогол нямам намерение да си вкарвам. Отделно, че всичките онлайн плащания си ги правя през дебитна карта. Лично аз предпочитам да не харча пари, които нямам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...