Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами да,информацията в сайта на EVN относно нашия електромер.ТОва върши ли работа?Тъй като електромера е в кутия на стълб пред къщата,която само инкасаторите могат да отварят.

Link to comment
Share on other sites

Ти можеш да гледаш в тази кутия. Идеята е ти сам да си снемеш показанията и да ги сравниш с техните. а по принцип с една молба веданага ще ти преразгледат сметката, но ще я платиш. После като се изясни какъв е проблема и дали има такъв ще те "оправят". laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че се връщат за рециклиране, виждала съм в разни магазини за електроника такива контейнери. Също в офисите на мобилните оператори би трябвало да има такива.

Link to comment
Share on other sites

Къде да изхвърлям изгорелите енергоспестяващи лампи?

Където си изхвърляш и другия боклук. Така или иначе ще отидат на същото място в бунището....

 

Мисля, че се връщат за рециклиране, виждала съм в разни магазини за електроника такива контейнери. Също в офисите на мобилните оператори би трябвало да има такива.

В България няма заводи за преработка на подобен род токсични отпадъци, а изнасянето на такива зад гранница струва ужасяващо скъпо. Така, че тези кошчета, кутийки, съндъчета и т.н. по магазините, могат да си ги намачкат в произволна форма с повечко ръбове и да си ги натикат в гъ.. (опа) - отзад!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Много по-лесно ми е да питам - въпрос на 3 клика.

Във форум сме, а ти djadomraz, направо си като диспутиращ Франкенщайн. :sick

 

Ами гледам си силно заинтересована. А най-добре се събират впечатления от първа ръка. Като толкова те вълнува ела, отседни там, пообиколи някоя вечер пък може и късмета да ти излезе даже.

 

Все пак автобусите са редовни, влаковете също. Има-няма 2 часа е пътя, не е скъпо...

 

А в другата тема какво се обаждаш без да имаш никакви наблюдения над въпросната игра? Музика да си пускал човека и да губел с достойнство... глупости на таркалета. Не бях те засичал преди когато се беше обидила и когато ти бяха скочили 5 човека, ако искаш направи си справка. Така че това с Франкенщайна май се обърка леко? Или си прекалено тънкообидна та 2 пъти като ти каже някой нещо леко на въпреки и скачаш да слагаш характеристики кой какъв е.

 

 

П.П. Май не е дедото, понеже София-Пловдив е таман 2 часа, пенсионерската. :lol:

 

Аз за обществения транспорт говорех ама верно не уточних

 

В България няма заводи за преработка на подобен род токсични отпадъци, а изнасянето на такива зад гранница струва ужасяващо скъпо. Така, че тези кошчета, кутийки, съндъчета и т.н. по магазините, могат да си ги намачкат в произволна форма с повечко ръбове и да си ги натикат в гъ.. (опа) - отзад!

 

Недей така че ей сега ще ти скочат природозащитниците как може да си такъв чук и след като хората са ти направили специално място ти да не го ползваш. Това че това място е просто проформа е друга тема, за тях важен е жеста и мисленето пък завод някой ден ще направят...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми предложите някой читав mail hosting? В момента ползвам dir.bg, но предлагат само 512mb свободно място.

Вчера разгледах Google Apps Gmail, но не ми хареса... mail.bg и abv.bg пък искат да си хоствам домейна при тях (или техни хора)...

(Да поясня, че става въпрос за mail хостинг към собствен домейн.)

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми предложите някой читав mail hosting? В момента ползвам dir.bg, но предлагат само 512mb свободно място.

Вчера разгледах Google Apps Gmail, но не ми хареса... mail.bg и abv.bg пък искат да си хоствам домейна при тях (или техни хора)...

(Да поясня, че става въпрос за mail хостинг към собствен домейн.)

Гугъл ще ти свърши идеална работа. Предлагат безплатно доста услуги освен пощата.

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми предложите някой читав mail hosting? В момента ползвам dir.bg, но предлагат само 512mb свободно място.

Вчера разгледах Google Apps Gmail, но не ми хареса... mail.bg и abv.bg пък искат да си хоствам домейна при тях (или техни хора)...

(Да поясня, че става въпрос за mail хостинг към собствен домейн.)

 

Кое не ти хареса? Предлагат да си сложиш своя домейн и да го ползваш през техния сървър. Нашата компания е така, а е чуждестранна компания в IT бранша и си подбират услугите.

Link to comment
Share on other sites

Ами, сигурно ще кажете, че е дреболия, но мен адски много ме дразни, че не мога да виждам какъв ми е размерът на съобщенията. И освен това не мога да си подреждам съобщенията по колони... Знам, че може да се търси, но май съм прекалено консервативен за тоя минималистичен стил :)

 

Едит:

 

Къде на гребната база се намира "изтрезвителя" ?!

 

Караш по 6-ти Септември, посока гребната база, в един момент ще стигнеш до едно кафене с външни маси, разположени в парка на гребната. Непосредствено преди това кафене, от лявата страна на пътя, е изтрезвителното...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми предложите някой читав mail hosting? В момента ползвам dir.bg, но предлагат само 512mb свободно място.

Вчера разгледах Google Apps Gmail, но не ми хареса... mail.bg и abv.bg пък искат да си хоствам домейна при тях (или техни хора)...

(Да поясня, че става въпрос за mail хостинг към собствен домейн.)

 

Какво им е на Gmail? Аз съм изключително доволен от тях

 

Ами, сигурно ще кажете, че е дреболия, но мен адски много ме дразни, че не мога да виждам какъв ми е размерът на съобщенията. И освен това не мога да си подреждам съобщенията по колони... Знам, че може да се търси, но май съм прекалено консервативен за тоя минималистичен стил :)

 

Да но пък е изключително удобно да ти подрежда писмата и отговорите едно под друго. Иначе аз си ползвам outlook да си ги гледам на компютъра като в същия момент телефона се синхронизира също и ми ги показва и там. На мен поне ми е много удобно така.

Link to comment
Share on other sites

Караш по 6-ти Септември, посока гребната база, в един момент ще стигнеш до едно кафене с външни маси, разположени в парка на гребната. Непосредствено преди това кафене, от лявата страна на пътя, е изтрезвителното...

 

Може ли някаква улица да ми дадеш за ориентир...?

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, май само ти не разбра, че ги бъркам няколкото цигански "щата". От опит знам, че е добре първо да питам, преди да направя някаква крачка към опознаването на нещо си. Е, разбира се, трябва първо да ми позволиш, щото без твоето позволение, къде съм се засилила да питам изобщо. :huh: А начинът, по който изрази, че ти пречи въпроса ми, ме накара да те определя като "диспутиращ Франкенщайн" - разбирай го като словосъчетание.

За другата тема - дружка ми е liquid, познавам го отдавна, мога да си позволя да се обадя, уверявам те, че той няма нищо против. Питай го ако щеш. А за това колко разбирам от SC, не бъди убеден. B)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някаква улица да ми дадеш за ориентир...?

Ми то изтрезвителя е на 6-ти септември. Минаваш прелеза, продължаваш покрай спортното, после имаш ляв завой, но ти продължаваш направо през гората - това се води бул. 6-ти септември ( чааак до свръзката му с Пещерско), нищо че там е едвам да се разминат 2 коли. И точно преди моста на гребната база са кафетата и изтрезвителя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...