Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Какво ще мериш и с каква точност? Щото има универсална лента на ролка, в пластмасова кутийка и цветна скала на капачето. Стойностите са цели числа (2, 3, 4....). Би трябвало да е по-евтина.

pH на вода в аквариум.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В ТОТАЛ СПОРТ има зали за игра на тенис на маса. Цените можеш да ги видиш на сайта им, но до колкото знам е малко по-скъпо от другите места.

 

И в Карфур има (т.е. в онзи МОЛ там до детския център и книжарницата има и маси за тенис на маса)

Link to comment
Share on other sites

Това, господа, е мощната машина за манипулиране на съзнанието на масите с всички средства, с цел изкуствено създаване на търсене и купуване на абсолютно ненужни неща. Известна под благовидния термин реклама.

Та, в тоя ред на мисли - задавайки публично въпроса (който всъщност е натрапен), подхранвате споменатата машина.

Link to comment
Share on other sites

И все пак? Малко като рекламата - какво иска човек на загорка където гледахме тъпо едни зелени билбордове с капки на тях и тъпяхме месец-два. На мен ми е любопитно само. Ариана НЯМА да купя ако ще турско да стане - след като съм пил хубава бира да опитам каменица или ариана е абсурд. Трябва много да съм жаден и да няма нито друга бира нито вода че да пия ариана.

Link to comment
Share on other sites

http://newsdaily7.com/app/?&t202id=300051&t202kw=newwwcpa&match=&c3=

 

Интересно ми е тва кво е? Сайт за шарани ли е? Легално ли е? Не съм се зачитал, а пък като гледам чековете то нямаше да има хора да бачкат по фирмите майна....да ге

 

И все пак? Малко като рекламата - какво иска човек на загорка където гледахме тъпо едни зелени билбордове с капки на тях и тъпяхме месец-два. На мен ми е любопитно само. Ариана НЯМА да купя ако ще турско да стане - след като съм пил хубава бира да опитам каменица или ариана е абсурд. Трябва много да съм жаден и да няма нито друга бира нито вода че да пия ариана.

Аз пък много мразя в ПЛД да рядко да има заведение с Каменица....подивявам с тия Загорки да им......

Link to comment
Share on other sites

9-ка. Можеш да я хванеш от спирката на Понеделник пазара, минава през панаира и отива надясно на второто колело, спира точно срещу Кауфланд.

1-ца. Спира на Веселото село. Можеш да я хванеш от обратната страна на Тримонциум и минава пак така през панаира), но завива наляво, т.е. трябва да слезеш на второто колело на спирката и да се разходиш надясно по самото Брезовско шосе.

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да е изправял обикновенни железни джанти ? Да ме насочи за место и цени 4бр 14" ?

 

 

EDIT : Друго да попитам . Някой да има преки наблюдения върху проточни бойлери на пропан бутан ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

EDIT : Друго да попитам . Някой да има преки наблюдения върху проточни бойлери на пропан бутан ?

Да, пламъкът вътре, гори много красиво. Нещо конкретно ли те интересува?

 

Дали при прехвърляне на скутерче 50куб.см. трябва да се минава през нотаирус и след това в КАТ , или може направо в КАТ и там се сменя собствеността?

Естествено, че трябва да минеш през нотариус. След като се води МПС, няма как да прехвърлиш собственоста му в КАТ, ако нямаш нотариално заверен договор или съответното пълномощно.

Link to comment
Share on other sites

:S :( Можеш ли да ме светнеш откъде да си взема простичка 8GB флашка ? :ph34r:

В който и магазин за техника да влезеш, та дори и в Сани, Била и т.н. продават флашки...

Link to comment
Share on other sites

:S :( Можеш ли да ме светнеш откъде да си взема простичка 8GB флашка ? :ph34r:

 

Спокойно може да си вземеш от Ресет, всичко вече се поръчва онлайн, като доплащаш за доставка... Над 300 лева не плащаш и доставката tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

:...откъде да си взема ...

 

А ако държиш да спечелиш някой и друг лев - Ера, Мост и т.н.

 

*спестиш

 

"Ако държиш да спечелиш някой и друг лев, спрямо покупката от някоя голяма търговска верига" (каквато му беше препоръчана)...но принципно си прав, защото думата е по-точна. :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...