Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ѝ-то не зависи от комбинация, или от форума, а от фонетиката която ползваш.

 

Добре ползвам Bugarian phonetik как по дяволите да напиша "ѝ".

 

Ако някой може да даде ASCII кода, че нещо ударих на камък.

Link to comment
Share on other sites

ѝ : Alt+01117 би трябвало да е но нещо не става при мен но аз съм си го направил на мястото на голямо "ь" защото такова тъй и тъй не съществува.

 

Ето това е фонетиката която съм си направил с MS Keyboard Layout Creator: https://www.bulforum.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1951

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ѝ : Alt+01117 би трябвало да е но нещо не става при мен но аз съм си го направил на мястото на голямо "ь" защото такова тъй и тъй не съществува.

 

Ето това е фонетиката която съм си направил с MS Keyboard Layout Creator: https://www.bulforum.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1951

 

Има ли възможност да качиш снимка на keybord-а да погледна преди да слагам?

Мразя да инсталирам неща, които не съм сигурен че са ми по вкуса.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали има друг рейс за Шумен освен този в 15:30 ч.който ми дадоха като информация от автогара Север?Дали е възможно с рейс за Варна ако минава от там,или някаква връзка от Стара Загора да се направи?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали има друг рейс за Шумен освен този в 15:30 ч.който ми дадоха като информация от автогара Север?Дали е възможно с рейс за Варна ако минава от там,или някаква връзка от Стара Загора да се направи?

 

Надали има рейс които да минава през Шумен, освен да е нещо Велико Търново - Варна.

Смисъл търси дестинация до Велико Търново, от там все ще има рейс за Шумен.

 

П.С. Като се замисля С.З. Варна на 99% минава през Шумен, лошото е че минава покрай Шумен главния път, освен ако не минава през Аитос - Провадия (което ме съмнява).

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да качиш снимка на keybord-а да погледна преди да слагам?

Мразя да инсталирам неща, които не съм сигурен че са ми по вкуса.

 

Стандартна фонетика е ... трудно ми е да ти направя снимка понеже не съм го инсталирал MSKLC - това съм го правил преди години когато инсталирах 64 битовия 2003 сървър и нямаше друга фонетика за него и се принудих да си направя.

 

Ч!@№$%€§*()_+

ЯВЕРТЪУИОПШЩЮ

АСДФГХЙКЛ:"

ЗѝЦЖБНМ<>?

 

ч1234567890-=

явертъуиопшщю

зьцжбнм,./

 

Ей така е подредбата ако те устройва слагай.

 

Хубавото на MSKLC е че прави инсталация и работи на всевъзможни windows-и. Ако искаш пробвай го във някоя виртуална машина (VirtualBox дори е безплатна)

 

Отделно ако искаш - свали си MSKLC и си я нагоди както ти е кеф

 

Ето линк към програмкат на MS: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyId=8BE579AA-780D-4253-9E0A-E17E51DB2223&displaylang=en

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив може да се вземе сносна палатка, грубо около стотина лева?

И под "сносна", разбираш ?

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив може да се вземе сносна палатка, грубо около стотина лева?

 

Палатките си имат някой критерии все пак!

За колко човека те интересува? Защото защото има 190/190 на 120см, а също има такива които са с по няколко купола, имам предвид, че една голяма палатка има и няколко съшити по-малки тела все едно апартамент и при това се събира в един малък сак и тежи 10 кг и струва около 130лв.

Иначе за един човек се събира в едно сакче дето е с размер, все едно два сгънати вестника и струва около 30лв.

Цените ги гледах преди около половин година в Практикер, но цветовете не ми харесаха.

Зимна или лятна ти трябва!

Имай на предвид, че материала е ужасно важен!! Той води до габаритите и тегло.

Иначе за повече пусни търсачка, имаше и някъде в някой български сайт, но от нет недей, защото ще случиш на някоя марка дето само парите са и повече!!

Ако искаш камуфлажна палатка, има в ловния магазин до ВИП-а, дето е на булеварда, май е с малко по-дебел материал, за двама човека е и струваше около 60лв.

Link to comment
Share on other sites

Тончо, човека пита за "свястна" палатка. С тия, за които говориш най-много да се удавиш някоя вечер, ако не си носиш допълнително найлон.

 

В Пловдив не знам къде/дали има, но в София със сигурност м/у 100-150 лв има избор на нормални двуместни палатки. От сорта на двуслойни, за поне 3000мм воден стълб. Гарантирам, че държат за уикенд порои и дори градушка. Според мен не е голям проблем от нета да се поръча.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде продават яйцеварачки? В технополис и техномаркет няма. :(

Преди известно време бях видял в Карфур

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде продават яйцеварачки? В технополис и техномаркет няма. :(

И защо да няма в техномаркет, ето ти http://www.technomarket.bg/products/09061934/ariette-991 . Трябва да я има във всички магазини в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Искам да попитам, ако си направя татус и като ходя на фитнес и в последствие натрупам маса ще ми се разтегне ли татуса..

Интересно ми е да попитам.. ;)

 

Повечето хора викат, че татуса си расте с кожата, тоест няма проблем и не се разтяга.. Но докато не бъда сигурен на 100% не мисля да ходя да си правя..

 

Смисъл има ли хора които са изминали през същия път..?

 

Благодаря предварително.. ;)

Edited by moneff
Link to comment
Share on other sites

...

Искам да попитам, ако си направя татус и като ходя на фитнес и в последствие натрупам маса ще ми се разтегне ли татуса

...

Нищо лошо няма в ходенето на фитнес, но маса се прави със зобене. В тоя ред на мисли бих те посъветвал да прескочиш и зобенето и татуса. Скоро ще отмине модата и на двете.

Link to comment
Share on other sites

http://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=4477674&kwCatId=&cid=G41819&shopGroup=R

ИСКАМ ТЕЗИ ОБУВКИ! На кого трябва да се обадя, от къде може да се поръчат за Европа (ако България е още в Европа) и какво пара трябва да заделя?!

Link to comment
Share on other sites

маса се прави със зобене....Скоро ще отмине модата и на двете.

 

Маса не се прави със зобене, а с правилно ядене и трениране.Огромна маса за много кратък период от време се прави със зобене.

Да, ако човек прави нещо "защото сега е модерно" то сериозно трябва да се замисли дали наистина иска да го направи. Но ако просто му харесват татусите и да си помпа в залата,не смятам че трябва особено да му дреме дали е модерно или не ;)

 

Някой да знае телефонният номер на 4К (компютърната зала), ако изобщо имат такъв?

Link to comment
Share on other sites

И защо да няма в техномаркет, ето ти http://www.technomar...934/ariette-991 . Трябва да я има във всички магазини в Пловдив.

 

Ми аз като питах там някав асистент вика, "Гледайте тука, ако няма, значи нямаме." и аз гледах, гледах и така и не видях, иначе мерси за инфото на всички, :)

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Абе така и не мога да разбера ( и намеря в интернет ) как се оплождат кокошките? :D

Тук, можеш да прочетеш как става яйцето, а самият процес на оплождането е..., ами нали си чувал за пчеличките и цветенцата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...