Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Абе май накрая ще отмъкна от Тракия само водната помпа и ще я сложа в някаква паница. Или ще видя за подобна в Бау Макс. "Шадраванчето" правеше много добра "гъба" и като че ли е най-доброто бюджетно решение, че наистина 150 лева не ми се дават за овлажнител.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

С какво да си избърша праха от лаптопа, че с обикновенна кърпичка не става ?! Говоря от този, който е засъхнал... с мокра кърпичка дали ще стане или трябва някъв препарат ?

Link to comment
Share on other sites

Важен въпрос:

 

Имам две дъна и трябва едното да го монтирам. Въпросът е кое да избера - MSI KT4V или GIGABYTE K7 TRITON

 

Единствената разлика, която виждам е, че Тритона има вградена ЛАН карта, а другото дъно има 4 USB порта (2 повече)...

Link to comment
Share on other sites

С какво да си избърша праха от лаптопа, че с обикновенна кърпичка не става ?! Говоря от този, който е засъхнал... с мокра кърпичка дали ще стане или трябва някъв препарат ?

С мокра кърпа ще стане. Гледай кърпата да е подходяща. Микрофибърните са отличен избор.

 

Важен въпрос:

 

Имам две дъна и трябва едното да го монтирам. Въпросът е кое да избера - MSI KT4V или GIGABYTE K7 TRITON

 

Единствената разлика, която виждам е, че Тритона има вградена ЛАН карта, а другото дъно има 4 USB порта (2 повече)...

Никое от двете. Продай ги и си купи Intel.

 

Гледам и MSI-a пише за наличието на вградена лан карта. Кой е точният модел на Gigabyte-a?

Link to comment
Share on other sites

Гледам и MSI-a пише за наличието на вградена лан карта. Кой е точният модел на Gigabyte-a?

 

Нямам нито време, нито нерви да се занимавам да продавам засега.

 

MSI KT4V MS-6712 ver 1.0 - няма лан

 

GIGABYTE K7 TRITON 7VT600-RZ

Link to comment
Share on other sites

Малко тъп въпрос, ама ...

 

Някой знае ли като съм на "Богомил" 86, къде трябва да ида да си платя водата?

Виден, някой :)

Link to comment
Share on other sites

Малко тъп въпрос, ама ...

 

Някой знае ли като съм на "Богомил" 86, къде трябва да ида да си платя водата?

Виден, някой :)

 

В Карфур не ви ли плащат по карта? Ако да, то тогава горещо ти препоръчвам да си направиш регистрация в epay.bg и да забравиш за плащане на сметки на място.

Link to comment
Share on other sites

и да забравиш за плащане на сметки на място.

+1

Аз плащам по друг начин но да се редя на опашки забравих. А редовно гледам в пощата какви километрични опашки са за плащането на ток, телефон и парно. Мъка мъка...

 

Има и продукти втора ръка, но повече са нови. То си пише кои продукт какъв е. Аз непрекъснато поръчвам от ebay.co.uk. Най - евтино намирам каквото ми трябва. Само от началото на месеца до момента съм поръчал над 15 стоки от там.

 

+1

Аз оттам поръчвам половината играчки на малкия. Последно едни тракторчета дойдоха за 4 дена с Royal Mail...

Link to comment
Share on other sites

Малко тъп въпрос, ама ...

 

Някой знае ли като съм на "Богомил" 86, къде трябва да ида да си платя водата?

Виден, някой :)

 

На кръстовището на Източен и Богомил, там в дворчето продават мебели и др. , където беше 22Карата

Link to comment
Share on other sites

В Карфур не ви ли плащат по карта? Ако да, то тогава горещо ти препоръчвам да си направиш регистрация в epay.bg и да забравиш за плащане на сметки на място.

 

Плащат, но тъй като ми писна да тегля по 10 пъти и да ми липсват супер много пари след това, получавам заплата, тегля всичко и забравям (до следващия път).

По принцип не е мое задължение да плащам сметки, затова не знаех къде, какво, защо...

Link to comment
Share on other sites

По принцип не е мое задължение да плащам сметки, затова не знаех къде, какво, защо...

И аз така разправям на жена ми, ама досега не ми минава номера. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А, виж, за жената, мъжа и техните задължения, зависи си от семейството, как са се разбрали.

Ама аз съм на квартира, хазяйката ги плащаше и се разправяше 5 месеца вече, а този месец не каза навреме да си ги видим, та ние си я чакаме... И вчера заявила на едната съквартирантка : "Ми момичета, идете сами, че този месец не ми се занимава". Демек, като и скимне (дойде), решава си жената, ама без да ни каже, ние мисли четем, боб хвърляме, с кристални топки си играем. Хубаво, че поне въпросната съквартирантка се сети да и се обади, да я пита какво става.

Link to comment
Share on other sites

Аз оттам поръчвам половината играчки на малкия. Последно едни тракторчета дойдоха за 4 дена с Royal Mail...

Е добре де как идват от там? В пощата ли отиваш да ги търсиш или пощальонът ги носи до вратата?

Link to comment
Share on other sites

Слушах по радиото реклама на таксиметрова компания, която предлага да те закара до вкъщи със личния ти автомобил. Някой знае ли номера и цената каква е?

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой специализиран форум за видео-наблюдение?Без този

 

За видео наблюдение най-добре се обърни към DSC. Така или иначе всички купуват техника от тях. В момента между другото цените са отлични - платката, която доскоро беше 360 лева е паднала на 70 долара... Аз тези дни ще ги викам за монтаж.

 

Между другото в каталога на Logitech какви цифрови видео системи за защита има... Ама е страх да погледна цените biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Външен хард диск с кожена облицовка загрява ли повече от алуминиевите?

Дали на дъно Asus P5B-VM DO, без проблем ще тръгне тази usb3.0 Pci карта

My link

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Къде се продават такива Marshmallow бонбони ?

 

В "Карфур" има около 10 вида такива бонбони.

Много ги обичам и аз. Ама си им казвам "джвъчкани" :)

 

И също ти препоръчвам едни шарени "коланчета", по 1,29 лв. бяха.

Ама как бяха на EN, нещо "Color belts", от сорта.

Както и бананчета с шоколад вътре. Супер яки са, ама са към 2 лв.

Там до джвъчканите са някъде тези двете.

На гърба на единствения напречен регал на касите.

Пише "Сладък свят".

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

За видео наблюдение най-добре се обърни към DSC. Така или иначе всички купуват техника от тях. В момента между другото цените са отлични - платката, която доскоро беше 360 лева е паднала на 70 долара... Аз тези дни ще ги викам за монтаж.

 

Между другото в каталога на Logitech какви цифрови видео системи за защита има... Ама е страх да погледна цените biggrin1.gif

 

По скоро имам софтуерен проблем с рутирането на едни DVR-и и исках да питам някъде за помощ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...