Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Toя .netframework ме подлудява... егати и чудото и нещото.

 

__________________________

 

[01/01/11,20:06:39] Beginning of new SetupVerifier activity logging session

[01/01/11,20:06:39] Activity log file location: C:\Users\Kosta\AppData\Local\Temp\setupverifier_main_01-01-11_20.06.39.txt

[01/01/11,20:06:39] Error log file location: C:\Users\Kosta\AppData\Local\Temp\setupverifier_errors_01-01-11_20.06.39.txt

[01/01/11,20:06:39] Build created on October 15, 2010

[01/01/11,20:06:39] Detected operating system: Windows 7 (x64)

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 1.0: not installed.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 1.1: not installed.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 2.0: installed with service pack 2.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 3.0: installed with service pack 2.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 3.5: installed with service pack 1.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 4 Client: installed with no service packs.

[01/01/11,20:06:39] Install state for .NET Framework 4 Full: installed with no service packs.

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 1.0' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 1.1' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 1.1 SP1' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 2.0' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 2.0 SP1' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 3.0' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 3.0 SP1' because it is not currently installed

[01/01/11,20:06:39] Not adding product '.NET Framework 3.5' because it is not currently installed

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли със сигурност дали по принцип продават патешки сърца в Метро или в някой друг магазин около центъра, защото аз знам само 1 място и то е Сани в Смирненски, ама нещо не ми се разкарва до там само за това

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли със сигурност дали по принцип продават патешки сърца в Метро или в някой друг магазин около центъра, защото аз знам само 1 място и то е Сани в Смирненски, ама нещо не ми се разкарва до там само за това

Ако ги има в Сани в Смирненски, би трябвало да ги има е в Сани на центъра.

 

Докога важат годишните винетки за 2010? Чух, че може да се кара с тях до 31 Януари 2011, верно ли е ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Докога важат годишните винетки за 2010? Чух, че може да се кара с тях до 31 Януари 2011, верно ли е ?

 

На долния отрязък пише, че е валидна до 31.01.2011. Би трябвало да е така!

Link to comment
Share on other sites

Аз четох в Пловдив 24 , че винетките важат до края на януари .

 

 

Ако от договора ми с м-тел остават 2 месеца може ли да го прекратя веднага или трябва да изчакам да изтече целия ?

Link to comment
Share on other sites

Ако от договора ми с м-тел остават 2 месеца може ли да го прекратя веднага или трябва да изчакам да изтече целия ?

 

Можеш, но ще трябва да заплатиш оставащите 2 месечни такси.

Link to comment
Share on other sites

Аз четох в Пловдив 24 , че винетките важат до края на януари .

 

 

Ако от договора ми с м-тел остават 2 месеца може ли да го прекратя веднага или трябва да изчакам да изтече целия ?

 

Трябва да изчакаш да изтече целия, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, трябва да им кажеш един месец преди края на договора, че искаш да го прекратиш, иначе ти се обновява автоматично. Най - дебилното, е че не можеш да им кажеш примерно 2 месеца преди да ти изтече ами трябва 1 месец преди това... бе големи ядове се берат с прекъсването на договора... (поне с м-тел за други оператори не знам)

 

Едит: Не знам при мен беше такъв случаят, може да са го променили и вече да е както казва колегата отгоре .

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Ако ги има в Сани в Смирненски, би трябвало да ги има е в Сани на центъра.

 

За това казах, че питам със сигурност, живея до санито на центъра и нямат и никога не са имали патешки сърца, незнам защо в Смирненски има, а тука- не.

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер,

Имам един проблем със Word. Инсталирах си Microsoft office 2010, инсталирах и пакета със функции (граматически, езици) Proffing Tools 2010 който е към него и вече ми разпознава граматическите грешки на някои думи и до тук добре. Но възникна следния малък проблем, че предния ми пакет когато кликнех с десен бутон на грешната дума ми даваше избор на думи с които избраната замества грешната и готово, но този Microsoft office 2010 не ми дава да си избирам, а сам трябва да я поправям и губя време.

Молбата ми е, може ли някой да ми каже как да си възстановя тази му функция със появяването на думи за избор, също страничните панели които стоят като линии с размери от които се регулират границите на текста и малките 90 градусови гранички на самия лист, които показват самите граници на текста в самия лист в който започване да пишем.

Мъчих какво ли не, но не успях. Благодаря за вниманието

Link to comment
Share on other sites

Освен Super Size Me (филма) има ли друг филм за лайната в McDonald''s ??

 

Edit: Vetim, благодаря!

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Добър вечер,

Имам един проблем със Word. Инсталирах си Microsoft office 2010, инсталирах и пакета със функции (граматически, езици) Proffing Tools 2010 който е към него и вече ми разпознава граматическите грешки на някои думи и до тук добре. Но възникна следния малък проблем, че предния ми пакет когато кликнех с десен бутон на грешната дума ми даваше избор на думи с които избраната замества грешната и готово, но този Microsoft office 2010 не ми дава да си избирам, а сам трябва да я поправям и губя време.

Молбата ми е, може ли някой да ми каже как да си възстановя тази му функция със появяването на думи за избор, също страничните панели които стоят като линии с размери от които се регулират границите на текста и малките 90 градусови гранички на самия лист, които показват самите граници на текста в самия лист в който започване да пишем.

Мъчих какво ли не, но не успях. Благодаря за вниманието

 

Думите се появяват! Сега го разбрах, но речника е беден явно и затова не всеки ът дава. Proofing Tools 2010 има съдържание на граматика за 50 езика, от които не ми трябват повече от 4-5 езика, а другото е излишно.

Сещате ли се някоя българска подобна програма, която да има пълно съдържание на думи в българския език, че Proofing Tools 2010 ми заема адски много място, както и как да си сложа страничните панели които стоят като линии с размери от които се регулират границите на текста и малките 90 градусови гранички на самия лист, които показват самите граници на текста в самия лист в който започване да пишем.

Link to comment
Share on other sites

Думите се появяват! Сега го разбрах, но речника е беден явно и затова не всеки ът дава. Proofing Tools 2010 има съдържание на граматика за 50 езика, от които не ми трябват повече от 4-5 езика, а другото е излишно.

Сещате ли се някоя българска подобна програма, която да има пълно съдържание на думи в българския език, че Proofing Tools 2010 ми заема адски много място, както и как да си сложа страничните панели които стоят като линии с размери от които се регулират границите на текста и малките 90 градусови гранички на самия лист, които показват самите граници на текста в самия лист в който започване да пишем.

За програма не се сещам, ама за границите (при старите версии на MS Word) меню View>Ruler; за да ти показва листа като такъв (т.нар. WYSIWYG) View>Print Layout. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

За това казах, че питам със сигурност, живея до санито на центъра и нямат и никога не са имали патешки сърца, незнам защо в Смирненски има, а тука- не.

Защото само имената на магазините са еднакви.На различни собственици са и ползват различни доставчици, и различна фирмена политика относно предлаганите продукти.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали има програмка, която да конвертира PDF файл с български текст в word файл или програмка, с която да отворя PDF файла и да му копирам текста, ако не може директно да се конвертира?

Мерси :)

Edited by supertikva
Link to comment
Share on other sites

Като се измисли таквъз програма, ще се измисли нова категория за нобелова награда. :)

 

Каква програма? PDF-а е напълно коригируем текст. Самоче трябва да се отвори в нещо от рода на Adobe Illustrator.

Link to comment
Share on other sites

Каква програма? PDF-а е напълно коригируем текст. Самоче трябва да се отвори в нещо от рода на Adobe Illustrator.

И не само! Ето Това, също се справя чудесно..., при това е безплатно...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, ъхъ... Сканиран документ, при това с ръкописни букви, ъхъ, ъхъ! 100%

Даа, бе! Искам тебе да те видя с какво ще отвориш такава картинка..., така, че и да я редактираш като текст.

 

П.с. Аман от оригиналници !

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не може да се отвори. Нали това казвам! И не оригиналнича! 90% от пдф-ите с БГ текст са сканирани хави. А тези, които са прави с ИнДезайн има далеч по-лесен начин да се обръщат в нормален формат за едит.

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не може да се направи разпознаване на ръкописен шрифт. Защото красиво написан ръкописен шрифт може и да успее някоя програма но да разчете почерка на някой доктор ще стане когато измислят AI по-интелигентнo от мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...