Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Добре, а някой знае ли, защо цени на пафрюми обявени за тестери са почти близки ( 5-10лв ) до цени на същите парфюми обявени за оригинални.

Нещо мн съмнява тука.Как се различават тестерите от не-тестери :) На опаковката от вън трябва да е пише дали е тестер или не?

 

Сега като прочетох женските :) форуми, се оказа, че почти всичко в БГ са тестери.Дори тези който гледах в МОЛ-а днес.ПФффф

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре, а някой знае ли, защо цени на пафрюми обявени за тестери са почти близки ( 5-10лв ) до цени на същите парфюми обявени за оригинални.

Нещо мн съмнява тука.Как се различават тестерите от не-тестери :) На опаковката от вън трябва да е пише дали е тестер или не?

 

Сега като прочетох женските :) форуми, се оказа, че почти всичко в БГ са тестери.Дори тези който гледах в МОЛ-а днес.ПФффф

 

Тестерите са в невзрачни кутии т.е. липсва каквато и да е опаковка. Друг е момента колко точно фалшиви боклуци се пробутват под формата на такива, а и на оригинално опаковани парфюми.

Link to comment
Share on other sites

Домакинско или опаковъчно?

Опаковъчно ми трябва.

Опаковъчно вчера си купих от една книжарница, в голямата търговия, точно до Прокредит банк се намира.

За коя търговия става въпрос? Брезовско шосе ли?

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

Опаковъчно ми трябва.

 

За коя търговия става въпрос? Брезовско шосе ли?

Да, точно за нея. Входа за нея е след пицарията, май Тракия се казваше. След като влезнеш, в дясно се пада Прокредит банк и точно до банката има 2 книжарници, влизаш в тая дето името и започва с М, Мърто ли, Мирто ли, нещо такова беше.

Link to comment
Share on other sites

От следващия месец спирам работа и трябва да си плащам сам осигуровките, защото няколко месеца няма да работя. По колко трябва да внасям и къде?

Link to comment
Share on other sites

Много ми е важно следното!Някой може ли да ми даде сайт,класация,графика или място на което да отида,за да проверя относително кои са скъпите градове за живеене в Англия?Или с по-големите градове там да пише колко е наема,транспорта кфи пари е,храната(макар че ТЕСКО има навсякъде).Ако някой знае или може да ми даде акъл как да проверя моля да каже :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми рекламна агенция (или както там се казва) да ми изработи от перфофолио(самозалепващо - за стъкло ще е) едни материали с размер максимум 9 кв.м. Насочил съм се към Микроасу, някой да даде акъл?

Link to comment
Share on other sites

Тестерите са в невзрачни кутии т.е. липсва каквато и да е опаковка. Друг е момента колко точно фалшиви боклуци се пробутват под формата на такива, а и на оригинално опаковани парфюми.

 

Ще внеса малко яснота, защото падна бая четене и лутане.В крайна сметка се оказа, че всичко което се продава на БГ онлайн пазара ( или поне всичко на което аз попаднах ) са ментета който се правят в Турция и Дубай.Според хора които често пазаруват от въпросните сайтове, разлика почти няма, като може би единствено оригиналните имат по-дълготраен ефект.

Различават се по това ( по мое лично наблюдение в МОЛ Пловдив ), че оригиналните има холограмен стикер и етикен на вносителя, докато другите нямат.

Разликата в цената е два пъти и отгоре ;)

 

Трябва ми рекламна агенция (или както там се казва) да ми изработи от перфофолио(самозалепващо - за стъкло ще е) едни материали с размер максимум 9 кв.м. Насочил съм се към Микроасу, някой да даде акъл?

 

Принципно си правя всичко ето тук и съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

Ще внеса малко яснота, защото падна бая четене и лутане.В крайна сметка се оказа, че всичко което се продава на БГ онлайн пазара ( или поне всичко на което аз попаднах ) са ментета който се правят в Турция и Дубай.Според хора които често пазаруват от въпросните сайтове, разлика почти няма, като може би единствено оригиналните имат по-дълготраен ефект.

Различават се по това ( по мое лично наблюдение в МОЛ Пловдив ), че оригиналните има холограмен стикер и етикен на вносителя, докато другите нямат.

Разликата в цената е два пъти и отгоре wink.gif

 

Искаш ли да те закарам в Кичука в един апартамент да видиш, че всичко е с холограми laughing.gif

 

Имитират опаковките до последен детайл. ЕДИНСТВЕНОТО лечение е да се пръснеш и да почакаш около час да видиш дали ще изветрее. Разбира се по български е измислен номера - за тестер ти дават оригинален парфюм. В тази фирма вдигнах веднъж луд скандал за един Трусарди и за малко щях да събера витрините. Взеха да ме убеждават как точно този парфюм точно така си изветрявал, р'ийш ли за няма и два часа и как те нямали нито една рекламация (типично поведение на нагли нахалници). Това беше и последната ми покупка от подобен тип - повече не си късам нервите - поръчки САМО от сериозни онлайн магазини (да е жив и здрав Ники, че знае такива и ми помага)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте отново, извинявам се ако темата е неподходяща, но и за разделите купува/продава не е подходяща.

Значи един колега от университета са го изгонили в последният момент от от квартирата която му е обещана и си търси спешно такава!

Няма проблем, даже и за предпочитане е ако се обади някой който е сам в квартира и да си делят наемът!

Момчето се казва Момчил телефонът му е 0884455464

 

Нека подчертая отново, че е спешно!Благодаря на помогналите от мое и от негово име!

Link to comment
Share on other sites

...извинявам се ако темата е неподходяща, но и за разделите купува/продава не е подходяща.

 

Защо да не е подходяща...раздел "Купува" пасва идеално за търсене на квартира - пусни тема там.

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да те закарам в Кичука в един апартамент да видиш, че всичко е с холограми laughing.gif

 

Имитират опаковките до последен детайл. ЕДИНСТВЕНОТО лечение е да се пръснеш и да почакаш около час да видиш дали ще изветрее. Разбира се по български е измислен номера - за тестер ти дават оригинален парфюм. В тази фирма вдигнах веднъж луд скандал за един Трусарди и за малко щях да събера витрините. Взеха да ме убеждават как точно този парфюм точно така си изветрявал, р'ийш ли за няма и два часа и как те нямали нито една рекламация (типично поведение на нагли нахалници). Това беше и последната ми покупка от подобен тип - повече не си късам нервите - поръчки САМО от сериозни онлайн магазини (да е жив и здрав Ники, че знае такива и ми помага)

 

Доста се говори за този "магазин" :) Но 99% няма как холограмите да са същите като на оригиналните парфюми и стикер с данните на вносителя.

Ако имаш бройка ще ми е интересно да качиш снимка :) ( за холограмите и стикерите говоря )

Иначе колкото до изветряването, този който тествах ( без холограми и т.н. ) трае около 5ч.Става дума за пръснато на кожа, иначе на тези лентичките 24ч след това също се усеща и то доста добре.

Link to comment
Share on other sites

вчера ми написаха първият акт за 21км превишена скорост, което ме слага в категорията с глоба от 100лв, вместо от 30.

 

след като съм се подписал и на двете места на акта, има ли начин да го оспоря някакси и да се отърва от тоя 1км в час отгоре. Да твърдя, че привишената е била не 21, а 20 и това може да е от радара?

Link to comment
Share on other sites

Щом си се разписал и в забележките не си посочил нищо какво ще оспорваш ? Аз бях с 27 км/ч над ограничението чаках 2 месеца и си платих като попче , ако на место не се оправиш после само с добри приятели/връзки .

Link to comment
Share on other sites

Къде човек може да си набави/поръча качествено термо бельо?

http://www.motogp-plovdiv.com/index.php?page=shop.browse&category_id=48&option=com_virtuemart&Itemid=29 тука са гарантирано качествени .Отделно пак по магазините за мото-екипировка по-големите продават :)

Link to comment
Share on other sites

поръчки САМО от сериозни онлайн магазини (да е жив и здрав Ники, че знае такива и ми помага)

 

Само дето такива не останаха. На мен обаче ми стана любопитно в кой магазин са ти пробутали ментето. Надявам се не е Леро на главната или онзи в Мола... аз от тези 2та нямам оплаквания само един конкретен парфюм ако ще целия да се залея не го усещам след 20 минути но това не е така според околните а ми носиха такъв от 3 места едното от летището в Париж ужким и пак същата работа - май си е до парфюм в някои случаи.

Link to comment
Share on other sites

Само дето такива не останаха. На мен обаче ми стана любопитно в кой магазин са ти пробутали ментето. Надявам се не е Леро на главната или онзи в Мола... аз от тези 2та нямам оплаквания само един конкретен парфюм ако ще целия да се залея не го усещам след 20 минути но това не е така според околните а ми носиха такъв от 3 места едното от летището в Париж ужким и пак същата работа - май си е до парфюм в някои случаи.

 

онзи в Мол-а, но зависи за кой от двата магазина говориш ( аз за по-малкия до химическото ).

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча добър сервиз или техник на климатици. Климатика вкъщи май му избяга фреона и не духа нито студено, нито топло.

Link to comment
Share on other sites

Къде човек може да си набави/поръча качествено термо бельо?

 

Термо-бельо за какво? Че не са един и два вида...

 

 

 

http://www.yakobg.com/%D0%94%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BE/View-all-products.html

 

http://www.stenata.com/drehi/termo-belyo/pregled

 

http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?products_id=1316

 

Ето ти няколко магазина, първия го има и в Плд, мисля.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча добър сервиз или техник на климатици. Климатика вкъщи май му избяга фреона и не духа нито студено, нито топло.

 

Галин а.к.а gado

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам Гадин с две ръце, два крака и още колкото крайника се сетя! Няколко климатика е оправял на работата ми - много коректно и добре свършена работа!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за климатици, някой може ли да ми каже дали този си струва парите, защото съм хал хабер на тема климатици, до сега нито съм купувал, нито съм гледал и не знам кои са определящите показатели?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...