Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ееее...Аз ще се утепа без ръчната бе.  :lol:

П.П Без ръчната наистина ще си е ужас...

 

На мен ми се наложи преди месец.

 

-----------------------------

 

Каква беше схемата по която djadomraz и Раптора си купиха телевизори на изплащане без абсолютно никакво оскъпяване?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aкция на JetCredit, която изтече. Съдейки по това, че предишната бе 4-5 години по-рано, едва ли може да се каже кога е следващата... Всеки случай попадне ли ти - дръж здраво laughing.gif

 

В момента май в Карфур се прави подобна акция....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем. Шеърнах принтера в офиса, но на PC-to с XP ми казва, че има unknown error, а на машината с Vista ми казва, че нямало достатъчно памет и да съм затворел произволна програма. WTF?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Ами, до колкото ми е известно е 18лв. обикновената поръчка + таксата за превод на банката, но един познат ходи преди седмица и му казаха, че е записан за 22 март догодина, само бързите поръчки ги пускат сега, но цената им е двойна 18*2=36лв.Това са моите сведения.

Edited by kalitkoto
Link to comment
Share on other sites

Откъде да свалям HD филми? Освен от замунда и арена? И ако може да има и озвучаване на български че сега примерно търся "Finding Nemo" и не мога да го намеря освен в пиратския залив но не и озвучен на български...

Link to comment
Share on other sites

Откъде да свалям HD филми? Освен от замунда и арена? И ако може да има и озвучаване на български че сега примерно търся "Finding Nemo" и не мога да го намеря освен в пиратския залив но не и озвучен на български...

 

ТОВА ти е най-добрият избор... Ако го няма в Замунда, не търси другаде, не се учудвай. В Арена не съм проверявал как стоят нещата с подобни неща...

Link to comment
Share on other sites

ТОВА ти е най-добрият избор... Ако го няма в Замунда, не търси другаде, не се учудвай. В Арена не съм проверявал как стоят нещата с подобни неща...

 

Видене, аз точно това съм свалил, основно от замунда ги свалям тези но се чудех няма ли и други места защото имаше някъде коментар че го има и в HD формат с озвучаване на английски и тъпаците го бяха изтрили за да не се правела реклама на други сайтове според нам си коя точка от правилника

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз точно това съм свалил, основно от замунда ги свалям тези но се чудех няма ли и други места защото имаше някъде коментар че го има и в HD формат с озвучаване на английски и тъпаците го бяха изтрили за да не се правела реклама на други сайтове според нам си коя точка от правилника

 

hdbits.org

www.hd-torrents.org

http://tracker.hdclub.com.ua/signup.php

Link to comment
Share on other sites

Как мога да влезна в интерфейс-а на dvd система ?

От известно време звука на 5.1-то в нас изключва когато си иска,а сега даже след 10 рестарт-а неще да захапе :blink:

Проблема не е в говорителите ,понеже даже и менюто забива.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. На балкона ни падна птица, която ми прилича на гълъб, но не мога да съм сигурна. Явно има проблем с очите, тъй като не реагира при махане с ръка пред нея. Едното око е покрито с нещо жълто и въобще не го отваря, а другото го отваря от време на време, но не съм сигурна, че вижда с него. Сложих й хляб и вода. Въпросът ми е какво да правя след това?

Link to comment
Share on other sites

Някаква проста и желателно безплатна програмка за редактиране на mp3-ки? Идеята ми са рингтонове, тоест да отрежа дадени моменти от песен, да запазя други, и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някаква проста и желателно безплатна програмка за редактиране на mp3-ки? Идеята ми са рингтонове, тоест да отрежа дадени моменти от песен, да запазя други, и т.н.

 

Power MP3 Cutter Professional - последната версия

Мисля че я има в Замунда.

Използвам я от 4-5 години вече,главно за рязане на сетове,конвертиране от wav към мп3.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Сетих се днес за старa рекламa ( давност над 10 год. )искам дa я намеря да я гледам .

Беше на омекотител със зарибителна песничка пееше се " Пуловера на татко аз обичам , и тихо тайничко си го обличам ... " .

Link to comment
Share on other sites

Някаква проста и желателно безплатна програмка за редактиране на mp3-ки? Идеята ми са рингтонове, тоест да отрежа дадени моменти от песен, да запазя други, и т.н.

 

AUDACITY - най-доброто за мен. Отличен по всички параграфи

Link to comment
Share on other sites

За рязане на MP3-ки аз ползвам mpTrim. Бърза, лесна и удобна.

 

Клик за сваляне на програмата :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някаква проста и желателно безплатна програмка за редактиране на mp3-ки? Идеята ми са рингтонове, тоест да отрежа дадени моменти от песен, да запазя други, и т.н.

 

Рингтоновете аз си ги режа директно в телефона.

 

Свали Ringdroid от Android Market-а. Отваряш си песента в програмата, излиза ти като синусуида, както в другите програми, избираш си момента, режеш си го и си го задаваш като рингтон за съобщение/мелодия. После ти се появява в списъка всеки път, дори и да махнеш цялата песен от картата.

 

Ако искаш да я модифицираш и усилваш, няма как, но само за рязане, става идеално.

Link to comment
Share on other sites

Програмата на Виден е точно това, което ми трябваше. Андроидния софтуер е хубаво нещо, но единия ми телефон не е под андроид, а и не съм сигурен, дали бих могъл да добавям ефекти и т.н., както с тази програма.

 

Е, вече официално колегите ми звънят с началния отрязък от March of the Empire, а фирмите снабдители - Voodoo People :Д

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли проблем с Мтел-ските фактури ? Незнам вече за кой месец чакам :tongue

На мен ми пратиха смс, имат някакви проблеми и затова се бавят.

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е какъв е този проблем, който 2 месеца не могат да оправят...? А! Мисля че се сещам, просто още са в процес на мислене как да оберат хората още повече.

Link to comment
Share on other sites

Сменят си изцяло системата. Сети се какво става като пуснат нещо с такова огромно натоварване. Изкочили са им хиляди бъгове, да не говорим за забавяния и т.н. Щом не им рухна всичко, пак добре :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...