Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моята също е до догодина, но е в лошо състояние и ме притеснява да не ми направят проблем на летището ( налага ми се края на годината да патувам ).

А как седят нещата с бързите и експресните заявки?

Link to comment
Share on other sites

Моята също е до догодина, но е в лошо състояние и ме притеснява да не ми направят проблем на летището ( налага ми се края на годината да патувам ).

А как седят нещата с бързите и експресните заявки?

Защо не отидеш и не провериш във въпросното РПУ колко чакащи има за лична карта. Защото аз преди 1/2 месеца си вадих нова лична карта и минах за 40 мин подаване ( Говоря за 3-то РПУ).

 

 

Някой чувал ли е дали тази година ще има авиошоу по случай 6 септември и ако да къде ?

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа, бързите и експресните поръчки за лична карта, се правят само във второ районно, паспортна служба.

А може и да се лъжа :lol: .....но съм почти сигурен.Иначе там нещата стават доста по бързо.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея от къде най-еФтино могат да се купят тръби като тези,на които поставят пътните знаци?Трябват ми 10-на броя за една ограда...

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея от къде най-еФтино могат да се купят тръби като тези,на които поставят пътните знаци?Трябват ми 10-на броя за една ограда...

Най-обикновена, шевна, черна тръба, нарязяна по размер и боядисана с хамершлак (примерно)... Продават се във всеки строителен магазин, естествено боядисването си е твоя грижа, но рязането го правят пак там...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо Слави вече не си води шоуто? :(

Защото най-накрая се усети колко е тъп и, че с разни мега загубени конкурси... шоу не се прави! Да не забравяме и, че "белото" не прощава никому...

Link to comment
Share on other sites

ОФФ : Не знам дали Слави е тъп, ама нека си прави милионите, човекът, жив и здрав да е, а вие си висете по форума. Баси простотията казахте. Аз пък много му се радвам, сега не толкова, колкото преди, но все пак може да се каже, че съм му почитателка. Според мен си е добър водещ. Много е помогнал и екипът му, но ако нищо не можеше и беше толкова тъп, Шоуто нямаше да го има толкова години, ще ме извинявате.

Link to comment
Share on other sites

Споко, човека му трябва време да лобира за новия проект на другаря Ловец n1 на Републиката. Пък не е лесно всеки ден халтура, пък и ПР на президента.

Сега вече ще има време. И пак няма да пропусне да ни обяснява колко готини били Жоро Илиев, Илия Павлов и другите "мъжки момчета".

 

Ммм, и г-н Доган ще може също да защити от тия лешояди.

 

_______________

 

И ти бъди спокоен, Каубой n1 Цеко Цветанов като стане президент и вземе службиците в ръчички ще видим всички какво е "самоуправство" ама на държавно ниво. Той и сега добре борави в МВР по лично усмотрение, тогава като подбара баш важните кадри ще има шоу.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ModEdit: Затрито по молба на оня с малоумния пост (от цитата).

 

 

БТВ , някой може ли да ми препоръча колонки за лаптоп през УСБ ,с вградено аудио , че ми изгоря картата?

Link to comment
Share on other sites

Дайте малко акъл как да инсталирам XP на едно EeePC. Машинката е с Линукс, но искам да й сложа WinXP. Няма CD и трябва да стане с boot USB. Не можах да се преборя и да направя boot USB - или нещо бъркам или...

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediafire.com/?nefyzniizmjСваляш тази програма, с нея се работи много лесно, само посочваш къде се намира инсталационното CD на Windows 2000/XP, след това посочваш флашката и я форматираш ( програмката го може това ). Видях, че може да се направи мултибуут флашка, освен win да се зарежда и Linux ако желаеш естествено. Изпробвано с Windows XP Professional SP3, работи перфектно
Link to comment
Share on other sites

Къде продават тея диодните лампички за велосипед? Целият град има аз в 1 магазин не мога да намеря.

 

П.П. Става въпрос за тея дето ги слагат отзад на колелото, обикновенно с 3 червени диода, които мигат.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

бул. Руски преди кръстовището с 6ти септември като идваш от централна гара към гердижка? Пада се точно срещу улица Данаил Николаев.

 

(сега името не му ли е друго?)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...