Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой наясно ли е какво смятат БТК да правят и за какви срочни едногодишни договори ми говореше техния човек преди да му тегля 1 майна или пак се опитва да ми пробутат някаква промоция?

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да си е подновявал личната карта?Или да знае дали е вярно, че раздават номерца и реда ти за подаване на документи ще е след месеци?

Също така дали все още има проблем с бързите ( тези за по седмица мисля бяха ) поръчки?

Link to comment
Share on other sites

Номерцата са стара история. НАЙ-ПОСЛЕ ги има и у нас. Така поне има ред се прекратиха боищата пред вратата laughing.gif

 

И не - реда ти няма да е след месеци - най-много след часове.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах много от написаното, да не си дръннал някоя :beer:

Значи отиваш, дават ти номер и след някой др час може и да ти дойде реда?Средно по колко се чака?Или някой ако е ходил да каже, колко е чакал :)

Link to comment
Share on other sites

Ти в ОББ или НАП не си ли ходил скоро? Отиваш, взимаш си номерче и там пише колко човека са преди теб... и има едно табло на което гледаш кой на кое гише трябва да иде. И чакаш да ти излезе номера. Ако има повечко хора отиваш, пиеш 1 кафе и се връщаш..

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах много от написаното, да не си дръннал някоя beer.gif

Значи отиваш, дават ти номер и след някой др час може и да ти дойде реда?Средно по колко се чака?Или някой ако е ходил да каже, колко е чакал xmas.gif

 

Какво не ти е ясно не разбирам? Цялата работа с номерчата е измислена, за да има РЕД, а не да се натискаш с циганите на вратата - сега по-ясно ли е? На едно табло над вратата показва кой номер да влезе и на кое гише да отиде.

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да си подновявам картата. Отидох миналия месец във районното по местоживеене и ми дадоха номер за октомври. Това е и практиката- като отидеш трябва да си вземеш номер с датата,която вероятно няма да е скоро, защото има доста хора.

 

Някой да зне заведение, в което да има Булсатком или Тв +, за да гледам утре мача на националите?

Link to comment
Share on other sites

Ае рапторе, к'во пушиш ве, дай и на мен от него, явно е мн добро.

 

"Номерцата са стара история. НАЙ-ПОСЛЕ ги има и у нас. Така поне има ред се прекратиха боищата пред вратата"

 

Това изречение сам ли го състави, щото хич не се връзват думите в него.

Ако вземеш да прочетеш какво съм питал, може и да ти стане ясно, че става дума за подаване!

Link to comment
Share on other sites

Ае рапторе, к'во пушиш ве, дай и на мен от него, явно е мн добро.

 

"Номерцата са стара история. НАЙ-ПОСЛЕ ги има и у нас. Така поне има ред се прекратиха боищата пред вратата"

 

Това изречение сам ли го състави, щото хич не се връзват думите в него.

Ако вземеш да прочетеш какво съм питал, може и да ти стане ясно, че става дума за подаване!

 

Бахти и хората! Ти в паспортното влизал ли си изобщо??? Иди до там и виж за какво говоря, на мен ми омръзна да повтарям.

Link to comment
Share on other sites

Бахти и хората! Ти в паспортното влизал ли си изобщо??? Иди до там и виж за какво говоря, на мен ми омръзна да повтарям.

Не се коркай, ми кажи кво пушиш..., та и човека да си кози от него!

Link to comment
Share on other sites

Е,добре на мен пък кво не ми разбрахте. Казах, че аз съм ходил, за да си подновявам личната карта, следователно имам предвид редът именно за получаване на дата за подновяване на картата.

Къде е тва Джъмпа ?

Link to comment
Share on other sites

Къде е тва Джъмпа ?

Ако говориш за ресторанта - под пешеходния мост, от към страната на Новотела. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Е,добре на мен пък кво не ми разбрахте. Казах, че аз съм ходил, за да си подновявам личната карта, следователно имам предвид редът именно за получаване на дата за подновяване на картата.

Къде е тва Джъмпа ?

 

Срещу Малкия Новотел от другата страна на пешеходния мост.

 

ПОСЛЕДНО ОБЯСНЯВАМ:

 

Номерца се издават на хората от опашката ПРЕДИ да се подадат документи. Това определя реда им на влизане в залата, където принципа е по човек на гише, както е в белите страни. Тъй като съм присъствал навремето на бой пред тия врати се пошегувах снощи, ама няма кой да вдене какво казвам. Тези номерца важат САМО за деня. Тоест чакаш максимално до края на работното време. Ако не свариш - на другия ден пак, получаваш нов номер и т.н. Обиклновено ако се отиде сутрин се минава за няколко часа.

 

СЛЕД като се влезе в салона и се подадат документите, служителката на гишето може да ти даде информация относно кога ще са готови. Ако има пак резили - може ако ще и да ти каже след 3 месеца да се явиш. Иначе всяка поръчка си има определен срок. Толкова.

 

Оттук нататък ако има малоумници - да продължават да задават въпроси.

 

Аз лично пуша електронна цигара...

Link to comment
Share on other sites

Зависи от районното Рапторе.Примерно в първо районно се дават номера за подаване на документи, чак за март месец.За получаване е по-бързо.Взимаш номер и чакаш.Обикновено успяваш за около 2 часа.

Link to comment
Share on other sites

И аз това исках да кажа- че, например, както стана при мен, когато отидох ми дадоха дата за подаване на документи, което беше за след 2 месеца, а не стана на момента да ми дадат ред.

Link to comment
Share on other sites

Дам, явно значи е вярно, защото и аз имам инфо че дават за Февруари - Март месец чак.

Интересно какво става с хората които им истичат личните карти?

Link to comment
Share on other sites

Имаш 6 месеца гратисен период от датата на изтичане. Моята изтича другата седмица.

 

___________________

 

По-добре не питай.

 

___________________

Губена, платена глоба, че после поднах в категорията дето не ти издават 10 годишна и... си е е*ло майката. Ама да не се задълбочаваме.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...