Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кое е по-хубаво бабекът или банският старец

Бабека на Рокар е що годе хубав. Но както във всичко е въпрос на вкус...

 

Някой знае ли комисионната на www.paypal.com каква е? Ще се пращат пари до Щатите.

Благодаря Ви.

 

 

Намерих си информацията. Ама не можах да си вкарам картата в сайта, а само ми дърпа и дърпа пари от нея...

Вече съм 6 евро долу :)

В банката ли трябва да отида или ?

Ако на някой му трябва комисионните са:

от 1.9% до 3.4% + 0.35 евро

В банката отиваш и искаш подробна разписка за последните транзакции. Името на извлечителя е горе-долу paypal6943@paypal.com и въвеждаш цифрите 6943...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кое е по-хубаво бабекът или банският старец

 

Много зависи кое на кой производство е!

 

Преместиха я, сега е в Северен. Ветеринарна клиника Провет

 

 

Кога пък са я местили???? Клиниката посетих преди около месец или нещо такова. Има и нов голям магазин горе към Кауфланд. В Кършака направиха НОВА клиника...

Link to comment
Share on other sites

Еми тогава дават грешно инфо в сайта, че "От началото нa 2010 г. нашата клиника се премести на нов адрес". Последно бях в тази в Северен и не мога да кажа дали в Тракия сега има такава или не. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи има такава - НОВА - там им се води централна вече (секано на Новет), но старата стои - или поне беше там март като пазарувах последно :)

 

Как да е - имат най-добрите цени на манипулации в града. За справка - няма да дефинирам манипулацията - Новет ми искаха 80 лева - Провет - 60...

Link to comment
Share on other sites

Значи има такава - НОВА - там им се води централна вече (секано на Новет), но старата стои - или поне беше там марткато пазарувах последно :)

 

Как да е - имат най-добрите цени на манипулации в града. За справка - няма да дефнирам манипулацията - Новет ми искаха 80 лева - Провет - 60...

 

 

 

Не само най-добрите цени, а и най-добрите специалисти в Пловдив да не кажа и в цяла България.Няколко кучета ми връщат от оня свят и нямам намерения да ходя другаде :)

 

И мен ме интересува дали сега има някой в Тракия.В район Северен ми е секано да ходя....

Link to comment
Share on other sites

Новет са големи търгаши...

Като си взех моя дивак, им налях маса пари, че беше много зле хайвана.

После започнах да ходя в Провет и разходите ми паднаха главоломно...

Link to comment
Share on other sites

Новет са големи търгаши...

Като си взех моя дивак, им налях маса пари, че беше много зле хайвана.

После започнах да ходя в Провет и разходите ми паднаха главоломно...

 

 

Да не коментирам - операция на куче - след бой и ухапване - зашита скъсана артерия - 80-так, спасяване на блъснато куче - 100 (да СТО) лева от въздуха без хирургична намеса, 2 изследвания и рентген на мои котки - все силно надценени. Д-р Карагьозов и той ми е много миличък, защото прилича на Лафазана и много си обича пациентите, но нищо в крайна сметка не може да достигне цените на ПРОВЕТ, които имат и чудесен екип от лекари - за мен лично няма по-добра клиника в града.

Link to comment
Share on other sites

Одеве минах през клиниката в Тракия, работи! Съжалявам, че не спрях да ги питам защо в сайта пише, че са се преместили ама... здраве да е. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли каква е законово разрешената максимална допустима маса на ППС/МПС за движение по третокласен път/главна улица/ в населено място под 5000 души /село/?

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да купя евтин монетник от този тип

1223445.jpg

 

В Кауфланд имаше за 6.50, но за една пластмаса толкова пари не давам... Става и напълно обикновен.

Link to comment
Share on other sites

Нафтата, която ще изхабиш, за да го търсиш по-евтино (ако живееш около Кауфланд) ще е повече...

Обещавам пеш да отида =) В някой от магазините за лев сигурно го има, та някой ако го е виждал....

Link to comment
Share on other sites

Ако разполагаме с трите имена на някой кой е най-добрия начин да се осведомим за оставени дигитални след от него? (регистрации по сайтове, скайп, ICQ и прочие места където би си въвел името)

 

_________________

 

Вече съм опитал с чичо Гугъл ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ако разполагаме с трите имена на някой кой е най-добрия начин да се осведомим за оставени дигитални след от него? (регистрации по сайтове, скайп, ICQ и прочие места където би си въвел името)

Гугъл?

Link to comment
Share on other sites

регистрации по сайтове, скайп, ICQ и прочие места където би си въвел името

 

По-добрият въпрос е какво би искал да намериш и с каква цел. Защото скайп и icq дори да намериш каква е ползата? Пък и не само едно магаре се нарича Марко...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Просто се интересувам. Иначе до сега съм ползвал Гугъл. Пък и е забавно като изненадаш някой и му звъннеш на служебния, намериш му регистрацията и т.н. без да ти я е давал - не на непознати.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си намеря сносна снимка на лекарски печат? Ще участваме на Каменица Фенкупа (футболен турнир) и искат медицинско. Мисля да си разпечатам едно на цветен принтер, но мина доста време от как бях ученик и изобщо вече не мога да се ориентирам с схемата с печатите. Някой? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе то и ние се забавлявахме едно време да звъним по телефоните на разни хора ама бях мисля 6ти клас :)

 

Човеко, ние още от детската градина не сме си тръгнали, ти искаш на училище да ни пращаш.

Btw официално те произвежда в най-висша титла "тутманик". Вече се замислям дали да не видя до кога му е пустата годност на оня препарат, че както е тръгнало към 2012г. ще станат нещата :D :lol: :lol: :lol: :lol:

__________________________

Майтапа настрана аз сериозно почвам да се замислям да си наема човек който да ходи да върши подобни неща вместо мен защото няма как да съм на 5 места едновременно а има още доста подобни глупости които съм ги зае**л за когато ми остане време пък то все не остава и те си отлежават...

Но поне имаш хитри идеи :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Човеко, ние още от детската градина не сме си тръгнали, ти искаш на училище да ни пращаш.

Btw официално те произвежда в най-висша титла "тутманик". Вече се замислям дали да не видя до кога му е пустата годност на оня препарат, че както е тръгнало към 2012г. ще станат нещата :D :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Майтапа настрана аз сериозно почвам да се замислям да си наема човек който да ходи да върши подобни неща вместо мен защото няма как да съм на 5 места едновременно а има още доста подобни глупости които съм ги зае**л за когато ми остане време пък то все не остава и те си отлежават...

 

От къде мога да си намеря сносна снимка на лекарски печат? Ще участваме на Каменица Фенкупа (футболен турнир) и искат медицинско. Мисля да си разпечатам едно на цветен принтер, но мина доста време от как бях ученик и изобщо вече не мога да се ориентирам с схемата с печатите. Някой? :)

 

Отиваш при личния си лекар и ти изкарва едно подобно за нула време.

Link to comment
Share on other sites

Отиваш при личния си лекар и ти изкарва едно подобно за нула време.

Няма да ми се изкефи в Събота вечер.

+ това не е въпроса само за мен, а за 8 човека, които едвам организирах да са на едно и също място в Неделя, камо ли да ходят го личния си лекар.

Link to comment
Share on other sites

Няма да ми се изкефи в Събота вечер.

+ това не е въпроса само за мен, а за 8 човека, които едвам организирах да са на едно и също място в Неделя, камо ли да ходят го личния си лекар.

 

Ми аз ли да ти обяснявам как се работи с фотошоп тогава? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди 2г. си изкарах нова лична и важи до 25.08.2018. Сега трябва ли да си вадя нова с биометрични данни ?

Link to comment
Share on other sites

стандарт: "Издадените до тази дата (25.март.2010) документи ще са валидни и през следващите 10 години, независимо че са без биометрични данни."

дневник.бг

Докога важат старите документи?

- До изтичане на датата на валидност. За българите, живеещи в чужбина, е предвидено удължаване на срока на стар паспорт от посолствата. Валидността може да бъде удължена еднократно до 1 декември 2010 г. Валидността на всички документи, които изтичат през 2010 г., беше удължена с 6 месеца. Така, ако личната ви карта изтича на 20 май, ще е валидна до 20 ноември. Имате срок до 20 декември да подадете заявление за издаване на нова, при забавяне има глоби. По-дългият срок на валидност важи само за България, не и при пътуване в чужбина. За удължената валидност не е необходима служебна бележка от МВР.

 

И до колкото аз знам, докато не ти изтече карата, за сега не е задължително да я сменяш, докато за картите, с които сме в момента, беше задължително до даден срок да бъдат подновени всички. Всякакви закони по повод новите лични карти ще бъдат най-голямата глупост, защото машините едвам работят... в цялата държава. Уж Siemens... имам вътрешна информация

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...