Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

И вкуса и съставките им са различни.

 

Точно типа Кроки, Зайо Байо и Слънчо, Зрънчо ама най-обикновените търся аз. В напълно прозрачна опаковка по 20ст бройката и просто пише "царевични пръчици" или нещо от сорта. Правят ги някъде до Пловдив ама как забравих и името на продукта и фирмата. Нищо... се тая. Който търси намира.

 

____________________

 

Оле, да се е*а в глупака! Ето го >

kroki_300.gif

 

Обаче тези същитепроизвеждат и други типове. Явно нещо в другите видове кроки ме дразни освен в тоя натуралния.

То в сайта им пише “Kaufland” , “Фантастико” , “Европа” , “Пикадили” , “VP-Market” , “Сара” , “Сани” . В краен случай ги търси в някой от тях. Мен ми е интересно колко тежи, че тези калории са си доста. Колко съм ги ял едно време :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Можете ли да ми кажете телефон/сайт на който да проверя дали има въобще още сняг на хижа Здравец?Или някой от вас ако се е качвал да сподели

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете телефон/сайт на който да проверя дали има въобще още сняг на хижа Здравец?Или някой от вас ако се е качвал да сподели

 

Аз бях там в Неделя. Имаше сняг, но беше твърд.

Link to comment
Share on other sites

Защо, по Дяволите не мога да удебелявам текст, да добавям картинки, линкове и каквото и да било? Цялото меню не ми работи!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Защо, по Дяволите не мога да удебелявам текст, да добавям картинки, линкове и каквото и да било? Цялото меню не ми работи!!!!!!!!!!!!!

 

защото новата версия на форума е бъгава. пробвай да изтриеш всички cookies свързани с форума през браузъра, при повечето хора помага. >> https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=87115&st=320

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете телефон/сайт на който да проверя дали има въобще още сняг на хижа Здравец?Или някой от вас ако се е качвал да сподели

skikoprivki.com

Link to comment
Share on other sites

Защо, по Дяволите не мога да удебелявам текст, да добавям картинки, линкове и каквото и да било? Цялото меню не ми работи!!!!!!!!!!!!!

 

Затрий си кукутата за *.bulforum.com ама от менюто на браузъра а не от линка на основната страница на форума

 

Можете ли да ми кажете телефон/сайт на който да проверя дали има въобще още сняг на хижа Здравец?Или някой от вас ако се е качвал да сподели

 

Ако мога да те разубедя? Няма по-гадна ски писта от тази на х.Здравец. Мое мнение...

Link to comment
Share on other sites

Затрий си кукутата за *.bulforum.com ама от менюто на браузъра а не от линка на основната страница на форума

 

 

 

Ако мога да те разубедя? Няма по-гадна ски писта от тази на х.Здравец. Мое мнение...

Няма спор,че е отвратителна,но няма къде другаде да идем и за 20 лева да караме,да спим и да ядем там...

 

kotora-хиляди благодарности за сайта :)

Link to comment
Share on other sites

Казус:

 

2 компютъра искам да ги накарам да ползват 1 монитор, клавиатура и мишка? Как става? Виждал съм едни "разклонителчета", но не знам къде продават в Пловдив.

 

Трябва ти kvm switch.

Link to comment
Share on other sites

Kaжете откъде да си намеря 30-литрови стъклени бутилки?

Като тази (ш' си правим домашна биришкъ)

Преди време по антикварните магазини имаше едни огрооомни дамаджани, но като литраж май са по-малки от нужното.

Link to comment
Share on other sites

Kaжете откъде да си намеря 30-литрови стъклени бутилки?

Като тази (ш' си правим домашна биришкъ)

Преди време по антикварните магазини имаше едни огрооомни дамаджани, но като литраж май са по-малки от нужното.

oт тази бира най-вероятно само ще се посерете. както и да е .. едва ли ще намериш точно бутилка с този обем. по-скоро трябва да търсиш лабораторна стъклария, но цените са жестоки. виж това http://www.teocom.eu/Stuklarii.htm ... тубус с кран. струва 200 и кусур лева :> незнам каква ти е идеята и защо ти трябва точно стъкло ... ако ще вариш в бутилката .. наистина не схващам идеята. в бирената няма стъклени съдове, само в бутилкова когато я наливат :> ако ти трябва съд за съхранение, може да използваш и някакъв пластмасов ...

другото което ми хрумва, е че има едни големи бутилки с уиски ... ама не знам колко литра са.

... все пак ти желая успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Казус:

 

2 компютъра искам да ги накарам да ползват 1 монитор, клавиатура и мишка? Как става? Виждал съм едни "разклонителчета", но не знам къде продават в Пловдив.

 

И хубаво си провери клавиатурата и мишката дали не са USB случайно защото този примерно е на PS2 (а видеото е аналогово): http://www.reset.bg/catalog/product_info.php?products_id=1465

 

Този обаче е с DVI и USB: http://www.reset.bg/catalog/product_info.php?products_id=5024

този също: http://www.reset.bg/catalog/product_info.php?products_id=6013

 

а има и за 4 компютъра: http://www.reset.bg/catalog/product_info.php?products_id=6462

 

 

 

 

другото което ми хрумва, е че има едни големи бутилки с уиски ... ама не знам колко литра са.

 

Между 2 и 5 литра. Ти 30 литра уиски представяш ли си какво чудо ще е? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kaжете откъде да си намеря 30-литрови стъклени бутилки?

Като тази (ш' си правим домашна биришкъ)

Преди време по антикварните магазини имаше едни огрооомни дамаджани, но като литраж май са по-малки от нужното.

Шансът ти е единствено по селата! Има дамаджани и по 40 литра (или поне на мене ми се търкаля в мазето такава, но не ми е за даване). Ако просто ти трябват големи бутилки, защо не използваш такива които са за водни диспенсъри? Ако не ме лъже паметта, те събират по 19 литра.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си закупя препарат за мокър ефект на гумите?

Преди имаше в Метро,ама няколко седмици подред проверявам-нъц.

Link to comment
Share on other sites

Между 2 и 5 литра. Ти 30 литра уиски представяш ли си какво чудо ще е? lol.gif

 

Да ама не. Имал съм честта да пия от 10 литрови бутилки, но не съм ги виждал от много години, поне от 10-15. Между другото да знаеш, че се заформи тук едно събиране на много високо ниво и Гленливета замина заедно с няколко бутилки Балантайнс... biggrin1.gif Така че готви нещо друго за събирането laughing.gif

 

30 литрова бутилка не съм виждал никога - само дамаджаните са в този сектор. Интересно дали някъде се правят и продават все още. В магазините за домашни потреби се намираха преди години, но все от малкия тип...

Link to comment
Share on other sites

Да ама не. Имал съм честта да пия от 10 литрови бутилки, но не съм ги виждал от много години, поне от 10-15. Между другото да знаеш, че се заформи тук едно събиране на много високо ниво и Гленливета замина заедно с няколко бутилки Балантайнс... biggrin1.gif Така че готви нещо друго за събирането laughing.gif

 

30 литрова бутилка не съм виждал никога - само дамаджаните са в този сектор. Интересно дали някъде се правят и продават все още. В магазините за домашни потреби се намираха преди години, но все от малкия тип...

 

Има си ги още 10 литровите бутилки уиски, така наречените люлки :) В София се сещам поне за 2 магазинчета където продават такива

Link to comment
Share on other sites

Между другото да знаеш, че се заформи тук едно събиране на много високо ниво и Гленливета замина заедно с няколко бутилки Балантайнс...

 

Еееех, а щяхме с пури да го пием тоя Гленливит(поправката е между другото). Приказки слушам, само приказки.

Link to comment
Share on other sites

Еееех, а щяхме с пури да го пием тоя Гленливит(поправката е между другото). Приказки слушам, само приказки.

Мхъ..., несериозна работа ти казвам..., лабава...

Link to comment
Share on other sites

Мхъ..., несериозна работа ти казвам..., лабава...

 

При това той сам си я е изджокал цялата бутилка а само разправя че са се събирали... сам си я е изпил сигурно и сега се оправдава само :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...