Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

ами направи таблица 2Х2

 

 

Ако просто искаш да го напечаташ по този начин - става и от прозореца за принтиране -> Pages per sheet: 4 pages.

 

Благодаря и на двама Ви! Втория начин ми се струва точно за случая :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Втория начин ми се струва точно за случая :)

 

 

Втория вариант е по-универсален, но направи една проба дали текста ще се чете добре.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

трябва ли да правя нещо специално, за да хвана wi-fi в 324-та стая в Нова Сграда на ПУ... :) ?

Един колега влиза редовно с телефона си без пароли и т.н.

За лаптопи не съм сигурен, но в ректората преди време искаха регистрация в сайта им и ти даваше няква парола. В Новата сграда не знам дали е така. :)

Link to comment
Share on other sites

такам...

 

историята е че имам една пратка от Щатите... с USPS

 

на 8-ми минава митница в България.... bullet_circle.gif Out of Foreign Customs, February 08, 2010, 1:08 pm, BULGARIA

от тук нататък ми е мътно... звънях в София (на телефона за проследяване на пратки на БГ пощи) и ми се скараха, че звъня, защото съм от провинцията и трябва да си звъня на нашите пощи... :lol:

 

това и ще направя, защото не тая надежди някой да ме уведоми, че пакетът ми е пристигнал...

 

някой да има опит с USPS пратки... ^^ ?

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно знае ли дали има нотариус в района около ПУ, че не ми се ходи чак до Съединение.

 

такам...

 

историята е че имам една пратка от Щатите... с USPS

 

на 8-ми минава митница в България.... bullet_circle.gif Out of Foreign Customs, February 08, 2010, 1:08 pm, BULGARIA

от тук нататък ми е мътно... звънях в София (на телефона за проследяване на пратки на БГ пощи) и ми се скараха, че звъня, защото съм от провинцията и трябва да си звъня на нашите пощи... :lol:

 

това и ще направя, защото не тая надежди някой да ме уведоми, че пакетът ми е пристигнал...

 

някой да има опит с USPS пратки... ^^ ?

 

Няма да те уведомят, да. Трябва да изчакаш да ти дойде известието в пощата и да ходиш да си я търсиш в районния клон.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно знае ли дали има нотариус в района около ПУ, че не ми се ходи чак до Съединение.

На сточна гара има. Високата бяла сграда която е точно до прелеза. Забравих как и беше името. Входът е точно до светофара. На един от последните етажи се намира.

Link to comment
Share on other sites

къде беше това чудо :) ( срещу хотел България? :) )

 

Не е срещу хотел "България", а идвайки от пощата вляво, на ъгъла преди "Калигула", до магазин "Адидас", ако не се лъжа. Влиза се в търговския център, оттам с асансьора и нагоре към Леро-то.

Link to comment
Share on other sites

Не е срещу хотел "България", а идвайки от пощата вляво, на ъгъла преди "Калигула", до магазин "Адидас", ако не се лъжа. Влиза се в търговския център, оттам с асансьора и нагоре към Леро-то.

 

Галче, магазина на първия етаж е Lero. :)

Link to comment
Share on other sites

Галче, магазина на първия етаж е Lero. :)

 

Вие за магазина ли говорихте? Аз мислих, че за ресторанта. Както и да е, надявам се да съм помогнала :)

Link to comment
Share on other sites

Да попитам:

Преди време купих уредба Сони от м-н Зора. Сега на 1та колона пищялката нещо май е сдала багажа, не знам как като винаги сври на не по-силно от 1/3.

Дали ще ми е оправят или сменят, в гаранция е още?!

Link to comment
Share on other sites

такам...

 

историята е че имам една пратка от Щатите... с USPS

 

на 8-ми минава митница в България.... bullet_circle.gif Out of Foreign Customs, February 08, 2010, 1:08 pm, BULGARIA

от тук нататък ми е мътно... звънях в София (на телефона за проследяване на пратки на БГ пощи) и ми се скараха, че звъня, защото съм от провинцията и трябва да си звъня на нашите пощи... :lol:

 

това и ще направя, защото не тая надежди някой да ме уведоми, че пакетът ми е пристигнал...

 

някой да има опит с USPS пратки... ^^ ?

 

ОMG...

 

докараха ми го на дадения адрес, който е накрая на града, като пича беше супер учтив и звъня 4 пъти да провери точното място... е това не го очаквах... :conf:

 

+1 за български пощи... в шок съм :blink:

Link to comment
Share on other sites

ОMG...

 

докараха ми го на дадения адрес, който е накрая на града, като пича беше супер учтив и звъня 4 пъти да провери точното място... е това не го очаквах... :conf:

 

+1 за български пощи... в шок съм :blink:

На каква стойност беше, че е пропуснал митницата? Носят ги по принцип, но не са ми звъняли чак...

Link to comment
Share on other sites

На каква стойност беше, че е пропуснал митницата? Носят ги по принцип, но не са ми звъняли чак...

PC захранване за 60$, като пича го беше писал подарък на стойност 5$ и го беше сложил в кутия от 1kw захранване, на която още стоеше стикера с цената от магазина (100$)... :lol:

явно съм късметлия ^^

Link to comment
Share on other sites

Да попитам:

Преди време купих уредба Сони от м-н Зора. Сега на 1та колона пищялката нещо май е сдала багажа, не знам как като винаги сври на не по-силно от 1/3.

Дали ще ми е оправят или сменят, в гаранция е още?!

 

Едва ли - ще те изкарат тебе виновен. Ако е прекъснала изведнъж може да е някоя връзка и тогава няма да платиш, но ако е механична повреда ще те изкарат теб виновен... Ти все пак не се давай и настоявай до последно.

Link to comment
Share on other sites

PC захранване за 60$, като пича го беше писал подарък на стойност 5$ и го беше сложил в кутия от 1kw захранване, на която още стоеше стикера с цената от магазина (100$)... :lol:

явно съм късметлия ^^

 

от къде го пазари (ebay?) и колко ти бяха пътните :) ?

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

от къде го пазари (ebay?) и колко ти бяха пътните :) ?

един приятел ми го прати без пари като подарък (от Dalas)... express mail... с такси и всичко му излезна 58$...

Link to comment
Share on other sites

+1 за български пощи... в шок съм :blink:

 

Сигурен ли си, че са били от Български пощи? Някой чуждестранни пожещенски служби са вързани с куриерски услуги в България, заради малката надеждност на Български Пощи.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че са били от Български пощи? Някой чуждестранни пожещенски служби са вързани с куриерски услуги в България, заради малката надеждност на Български Пощи.

абсолютно... питах го човека, защото и аз се учудих... факт :)

Link to comment
Share on other sites

USPS са към бг пощите и аз съм получавал с тях, но обикновено трябва да се разкарвам, може да зависи от локалната поща или сега заради снега...

Link to comment
Share on other sites

Хм, как мога да направя на мозила да се виждат последните сайтове в които съм бил,че направо се измъчих с другия вариант(да показва някви рандъм сайтове)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...