Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Как мога да измеря колко от капацитета на Ni-MH батерия АА 2700mah е изразходван/колко остава?

 

Не съществува пряк начин това да се измери. Ако ти се занимава единствения възможен начин е да я заредиш напълно, после да я натовариш с резистор и да мериш за колко време ще се разреди. Сметките са елементарни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако си поръчам разни неща от ибей англия на стойност над 100 паунда дължа ли някакви митнически такси?

Само внимавай, че в английския на доста неща с малки букви пише "доставка от Hong Kong" и ще ти сервират изненадка :)

Link to comment
Share on other sites

Само внимавай, че в английския на доста неща с малки букви пише "доставка от Hong Kong" и ще ти сервират изненадка :)

В подобен случай не е ли различна таксата за шипинга, което можеш да видиш преди завършване на поръчката?

Link to comment
Share on other sites

В подобен случай не е ли различна таксата за шипинга, което можеш да видиш преди завършване на поръчката?

 

Няма разлика. Даже страшно много неща от Хонг Конг идват без такса за доставка. Политика на китайското правителство доколкото разбрах. То си пише в обявата от къде го изпращат.

Link to comment
Share on other sites

Доста неща са ми идвали от хонг конг без мита и такси. Последно едни въртолети дойдоха и си ги получих в пощата (пълни боклуци излезнаха ама това е до модел вече)

Link to comment
Share on other sites

Тези на Авксентии Велешки не стават ли?

Там са ми правили конфигурация, но много много не ми допадна и си взех (без проблеми) само дъно, карта и рам.

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа, че са дилъри на Мост и може да се поръча от тях. Иначе съм си имал разправии и стъпвам там само в краен случай.

Там обаче ти продават на последната цена +надценка +ддс, докато разни малки фирми продават на крайна цена +2-3лв и това е.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

не ги знам тези на велешки виждал съм табелката но не съм видял вход от къде се влиза и кои са тези разни малки фирми понеже сега видях 23" бенкю 1920х1200 монитор за 190без ддс

 

 

Link to comment
Share on other sites

не ги знам тези на велешки виждал съм табелката но не съм видял вход от къде се влиза и кои са тези разни малки фирми понеже сега видях 23" бенкю 1920х1200 монитор за 190без ддс

 

Most се намират ето тук

Входа е от другата страна на блока ( не от към улицата ).Като завиеш покрай блока, втория вход, на 1вия етаж, левия апартамент ( в дясно е сервиза ).За клиенти продават на последна 4та колонка от ценовата листа (Крайна цена с ДДС).Бтв не знам къде си гледал този монитор, но според ценовата листа от сайта им, такъв монитор нямат.

 

Някой да препоръча шивач?Имам едни нови готини дънки :) , но са ми малко широки и искам ако е възможно да се стеснят.До сега съм носил разни неща на шивач в Халите, но имам чувството, че като имат много работа и попретупват нещата.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли информация за фирма "Медиа и Мор" ООД?

Явно се занимава с разработна на уеб сайтове, но няма собствен сайт... blink.gif

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да купя комплект чашки за шотове? Ако някой е купувал скоро и може да даде насоки :) Мерси предварително.

 

От магазин за 1лв съм взимал ( този в Кичука до 1во РПУ )

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да купя комплект чашки за шотове? Ако някой е купувал скоро и може да даде насоки :) Мерси предварително.

В Метро мисля, че бях видял.

Някой да е наемал фирма за СЕО ? И каква е основната разлика между това сам да си го направиш и това да наемеш фирма. Ясно е, че фирмата ще го направят по-бързо и по-качествено, но от къде идва тази разлика ?

Link to comment
Share on other sites

В Метро мисля, че бях видял.

Някой да е наемал фирма за СЕО ? И каква е основната разлика между това сам да си го направиш и това да наемеш фирма. Ясно е, че фирмата ще го направят по-бързо и по-качествено, но от къде идва тази разлика ?

 

SEO-то има нужда от месечна поддръжка. Не може да се направи един път и до там ако искаш реални резултати в наситена сфера.

Link to comment
Share on other sites

Как се плаща М-телска сметка за телефон през друг телефон, че не ми се търси из сайта им?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...