Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тамън приключих с начукването на няколко пържолки, които смятам да хапна довечера и ми изникна следния въпрос. Тоя чук за месото има ли причина да е с две различни "шарки", освен някаква естетическа т.е просто да не са еднакви, или има и някаква по-полезна функция?

Шницелът по принцип не се прави от кайма (както си мислим ние), та едрата шарка е за шницели (някои видове дори се порязват направо с ножа), дребната пък е за стекове и други по-финни пържолки като и за по-нежно месо (когато го изисква технологията)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как мога да измеря колко от капацитета на Ni-MH батерия АА 2700mah е изразходван/колко остава? В идеалния случай търся вариант който показва оставащите mah, но и процент от общия капацитет върши работа (не ми трябва абсолютна точност)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Как мога да измеря колко от капацитета на Ni-MH батерия АА 2700mah е изразходван/колко остава? В идеалния случай търся вариант който показва оставащите mah, но и процент от общия капацитет върши работа (не ми трябва абсолютна точност)

С мултицет мисля,че може да се измери.В момента нямам под ръка,да ти кажа как точно ставаше...

 

Моя въпрос е:

Коя марка е по-добра,при избора на microSD карта памет-SanDisk,PQI,A-Data,Transcend?

Търся си някаква 8гб,но се чудя на кой производител.Цените са горе долу едни и същи,но качеството какво е?

Някакви впечатления от вашите карти (+/-).

Ще се използва на PDA.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблеми с разпознаването на една навигаци от компютъра.

В нас и в офиса ми съм с виста. Във нас го разпознава като removable disk в офиса не иска да го разпознае и ми иска драйвър а аз такъв нямам , някви идеи как да направя и в офиса да ми го разпознава като външен диск ?

 

Навигация е Prestigio GEOVISION 450BT

 

Тоя проблем го има с почти всичко на тоя лаптопа, да не би да трябва да се сложи някъв драйвър на лаптопа за да може да разпознава правилно външните дискове ? Лаптопа е ТОШИБА и е с виста ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Преди известно време взех една уж чисто нова флашка от форума. След 5-6 записа, флашката спря да се разпознава от компютъра и в най-добрия случай се получава грешка:

 

aa318ec6cecac067.jpg

 

Опитах доста пъти конект/дисконект и при единия от пътите уж се разпозна - веднага реших да я форматирам...

 

 

f9e0ccb3df9e1c6d.jpg

 

 

Не стана, след края на формàта ми изписа:

 

75510e48cf1deadb.jpg

 

Опитах с FAT32, с NTFS, с програмки, уж специално за целта, на друг компютър - тц. Да я хвърлям ли или има някаква надежда?

Link to comment
Share on other sites

Какво може да стане, ако продължа да натоварвам разтежение? В момента болката не е много силна и не ми пречи.

Link to comment
Share on other sites

Какво може да стане, ако продължа да натоварвам разтежение? В момента болката не е много силна и не ми пречи.

Нямам представа какво може да стане, но горещо ти препоръчвам да се обърнеш към личния си лекар.
Link to comment
Share on other sites

Съществува ли офлайн магазин (оказион), в който да мога да занеса бална рокля - обличана един път?

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

знаете ли хубав бижутерски магазин с много бижута и да са малко по разчупени смисъл да не са в стил "ще се женим" ето например какво съм избрал от он-лайн магазин http://www.shopping.bg/Krasivo-i-stilno-kolie-s-kristali-Swarovski-16117 http://www.shopping.bg/Nejno-i-stilno-kolie-s-kristali-Svarovski-11525

Link to comment
Share on other sites

...

Може ли на Word 2003 година да се проверява отнякъде бройката на думите в текста?

 

От менюто tools, след това избираш word count xmas.gif

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Склада на TCM преместен ли е? Или вече не съществува? Вчера отидох до митницата, да си търся евтини гири, ама йок...

Отдавна го няма там. Последния обект на КЕВ е в двора на Балкантекс в Кичука.
Link to comment
Share on other sites

Отдавна го няма там. Последния обект на КЕВ е в двора на Балкантекс в Кичука.

Последния останал или последния открит? :)

 

А всъщност, ако се сещате други места, от където мога да си намеря евтини гири, споделяйте!

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

трябва ли да правя нещо специално, за да хвана wi-fi в 324-та стая в Нова Сграда на ПУ... :) ?

Link to comment
Share on other sites

Как да обединя четири word-страници в една, като се получат четири квадранта с отделните страници ,но на една страница

ами направи таблица 2Х2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...