Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уина си го правих сам с nlite - щото орязах "сливиците" и съответно system restore няма .

Тва с деинсталацията е като да търся игла в копа сено .

 

Казвайте как се преинсталират системните шрифтове

 

НЕ ! НЕ съм със Флекс тайп !

Link to comment
Share on other sites

Уина си го правих сам с nlite - щото орязах "сливиците" и съответно system restore няма .

Тва с деинсталацията е като да търся игла в копа сено .

 

Казвайте как се преинсталират системните шрифтове

 

НЕ ! НЕ съм със Флекс тайп !

E толкова ли FF да няма настройка за основния шрифт?

А другото за болднатото. При мен това е стандартното. Може да го оправиш от Appearance, намира се там от дет си сменяш тапета.

Link to comment
Share on other sites

Уина си го правих сам с nlite - щото орязах "сливиците" и съответно system restore няма .

Тва с деинсталацията е като да търся игла в копа сено .

 

Казвайте как се преинсталират системните шрифтове

 

НЕ ! НЕ съм със Флекс тайп !

 

Мда... nlite, winlite и подобни. Честито на печелившите. Кво като са italic, гледай го какво хубаво работи сега... което изобщо работи, щото половината неща и без това не тръгват...

 

Хайде сега упражнение #1 ей тъй за тренировка и другия път пак го lite-вай :) Горещо те съветвам да си преинсталираш всичко, по-омазано от това трудно може да стане но ако настояваш може да се пробваш да го доомажеш...

 

 

@Vetim, няма значение какво има FF, просто въпросната програма е еб**а мамата на всичко и е орязала всичко "излишно" според нея, включително и повечето шрифтове. Не е ясно как така не ги е заменила с не-уникод версия за "по-компактно", след като кирилица тъй и тъй не ти трябва или поне авторите на въпросната програма са си мислели така.. ама може да са били руснаци и да са се светнали че кирилицата всъщност си трябва....

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Нямам звук .. не виждам проблема къде е ! Драйвъри съм инсталвал от диска на дъното - GA- 8IP1000-G ! Единствено на фронт панела буксите не са включени ... но .. кабелите с буксите на сегашната кутия не съвпадат с пиновете , защото ... буксите са поотделно .. а не в една цяла , а не са описани на дъното , кой пин за кво е :)

Link to comment
Share on other sites

Малко по-ясно обясни какво става с тия жакове за да те разберат хората.

Принципно буксите си имат означения или пък пробвай да научкваш.

Между другото виж ако включиш предният панел от настройките дали ще ти изкара звук. Разгледай се и от аудио настройките на уиндолса, обикновенно хората не гледат там, а понякога от там звукът е намален до дупка и не се чува нищо, колко и странно да звучи.

 

Сега аз да си задам въпросът!

 

От къде и колко ще ми струва едно дъно Chaintech 9 BIA или сходно на това?

Че, старият ми процесор няма да стане на това в момента, а дори и да ставаше, дъното нямаше да го поддържа.

За това реших да си купя ново дъно за старият компютър за да работи добре.

:)

Link to comment
Share on other sites

Баща ми си има хоби,прави много симпатични неща от дърво.

..Има термитче в едната лампа,която е много красива,лично на мен не ми се ще да я изхвърляме,та- мога ли да напръскам нещо в дупката,която вече е направило термитчето? В смисъл да го убия? Съдейки по звука,който издава докато се храни.. не знам защо го нарекох термитче. Имаме го от близо година,страхувам се,че ще му писне да яде само това дърво,и ще тръгне на лов..за нещо по-вкусно.

Отговорете ми,моля.

Вкъщи много работи са от дърво... :)

В краен случай ще я изхвърлим тази лампа де,но смятам,че може да има решение някакво.

Link to comment
Share on other sites

Психозиса имаше подобен проблем, потърси в темата. И стига с тея определения, дървеници, термити... като не знаете какво е просто не се опитвайте да му лепнете някакво име.

Link to comment
Share on other sites

Психозиса имаше подобен проблем, потърси в темата. И стига с тея определения, дървеници, термити... като не знаете какво е просто не се опитвайте да му лепнете някакво име.

 

........извинявай,ако съм те засегнала ТОЛКОВА,че така да ми отговориш,апък и най-нагло да си замълчиш за истинското име на онова нещо,което ми яде лампата. Благодаря ти,ще поразгледам. :)

Link to comment
Share on other sites

Кеша на кое от гугъл?

 

Кеша на сайтовете от целия Интернет, който Гуугъл прави. Нали кешира всеки сайт, за този кеш говоря колко ли е ?

 

 

cachedLink.gif

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли работното време на билетния център до общината? Днес два пъти минах и никой нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Питай гугъл, там има решение на такива проблеми.

 

Глори

 

Има няколко метода за оттърване от мебелния дървояд. Има препарати, лакове и прочие. Мога да препоръчам за тази лампа/предполагам е декоративна/ спринцовка, игла и коресилин. В дупчицата с впръсква много внимателно коресилина. Ако не стане - газ. Ако имаш други въпроси, питай на лс, да не дразним псевдо биолозите.

Link to comment
Share on other sites

Винаги първо питам гугъл преда да пиша тук.

 

И псевдо командосите да не се бъркат в работата на псевдо биолозите, че е смешно. Както казах и на Борето, всеки инсектицид върши работа, ларвите са много чувствителни към отрови.

Link to comment
Share on other sites

бе пак добре, че не и е предложил да използва C7H5N3O6... или може това да е третата опция, след коресилина и газта... та за това на ЛС... :)

 

а всъщност най-обикновен райд сигурно ще свърши работата...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...