Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От къде мога да си взема болчета и подложки с които се закрепя дъното за кутия?

Взех си кутия,но ми я дадоха без тези "екстри" и сега не мога да си сглобя машината :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eто това ми трябва. А цената не е кой знае колко различна в сравнение с тази.

 

А BTW, каква е разликата между (освен в цената):

DVI M -to- HDMI M, 5m, Value $20.70

DVI M -to- HDMI M, 5m (11.04.5552) $22.50

 

О, дойдохме си на приказката, младежо. За спорта провери как изглежда евтиния вариант на кабела, опипай го без сексуални помисли. След това се разходи до РЕСЕТ и виж другият как е странно по-ДЕБЕЛ. И ако искаш да имаш добра връзка си помисли добре по въпроса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни чувам гризане откъм вратата на терасата - на места си личи, че е ядено. Някой борил ли се е с дървеници? Можете ли да предложите някакъв препарат?

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни чувам гризане откъм вратата на терасата - на места си личи, че е ядено. Някой борил ли се е с дървеници? Можете ли да предложите някакъв препарат?
ахахахахахаххахахахахах отдавна не се бях смял така Боре.

 

1. дървеница = "миризливка"

2. дървеница(фолклорно невежество) = дървояд = ларви на бръмбари

3. Честито, имаш си плъх на терасата.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че имаш малки кръгли отвори по дограмата? Ако е така, всеки спрей против насекоми ще ти свърши работа. Всички ларви на насекоми с пълна метаморфоза са много кекави спрямо отрови.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си взема болчета и подложки с които се закрепя дъното за кутия?

Взех си кутия,но ми я дадоха без тези "екстри" и сега не мога да си сглобя машината :ghost

 

Никъде - може обче да се примолиш на всеки "компютърджия" - държат си на склад. :laughing:

 

От няколко дни чувам гризане откъм вратата на терасата - на места си личи, че е ядено. Някой борил ли се е с дървеници? Можете ли да предложите някакъв препарат?

 

Дървеница дърво не гризе :tongue

 

ахахахахахаххахахахахах отдавна не се бях смял така Боре.

 

1. дървеница = "миризливка"

2. дървеница(фолклорно невежество) = дървояд = ларви на бръмбари

3. Честито, имаш си плъх на терасата.

 

Той че има плъх на терасата има, а ти как наричаш кръвосмучещите червеникави акари, които по време на службата вкараха двама души в стаца? Дървеница = миризливка MY ASS!

Link to comment
Share on other sites

Той че има плъх на терасата има, а ти как наричаш кръвосмучещите червеникави акари, които по време на службата вкараха двама души в стаца? Дървеница = миризливка MY ASS!
Да Видене YOUR ASS са акари. Дървениците имат смучещ устен апарат и освен растителни сокове смучат и животински такива(казармени например).
Link to comment
Share on other sites

ОК - MY ASS са акари. Ама са миризливки, колкото аз съм Жак Кусто - признай си, че се осра :laughing:
Не Видене, ти се оака, като навлезе в моя територия без необходимите знания ;)

 

Ето "акарите" за които говориш. А сега погледни в дясно от кой разред са и провери кои буболечки попадат в него.

 

Разред Hemipter, на български полутвърдокрили или ДЪРВЕНИЦИ. В него попадат както хищни дървеници, така божи кравички, водни скорпиони, цикади, листни въшки и прословутите миризливки.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Не Видене, ти се оака, като навлезе в моя територия без необходимите знания ;)

 

Ето "акарите" за които говориш. А сега погледни в дясно от кой разред са и провери кои буболечки попадат в него.

 

Разред Hemipter, на български полутвърдокрили или ДЪРВЕНИЦИ. В него попадат както хищни дървеници, така божи кравички, водни скорпиони, цикади, листни въшки и прословутите миризливки.

 

Абе аз си знам че нямаш падане освен като те хвана за косата :laughing:

 

Сус бре, че се размириса!

 

Отсекъде! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Я стига с ентомологията, ами ми отговорете на един лайнян въпрос - какво е нихромът, къде се продава и колко струва.

Link to comment
Share on other sites

О, дойдохме си на приказката, младежо. За спорта провери как изглежда евтиния вариант на кабела, опипай го без сексуални помисли. След това се разходи до РЕСЕТ и виж другият как е странно по-ДЕБЕЛ. И ако искаш да имаш добра връзка си помисли добре по въпроса :rolleyes:

Днес взех от там кабел и всичко заспа...

Но сега ми трябва и кабел 3.5мм - 3.5мм... защото стария (3.5мм-два чинча) не става... :laughing:

А, как се прекарах - не е истина... В кутията на картата ми съм имал преходник ДВИ-ХДМИ... :tongue ХДМИ-ХДМИ щеше да ми излезе малко по-евтино... Както и да е.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Я стига с ентомологията, ами ми отговорете на един лайнян въпрос - какво е нихромът, къде се продава и колко струва.
На улица "Кратово" (в Пловдив) имаше един чичо, дето прави нагреватели по поръчка. Не съм сигурен обаче дали работи с нихром. Сещам се и за един магазин в Асеновград. Идея си нямам обаче колко струва.

П.П. Що пък точно нихром? Май ще е нещо по-кораво от златце/сребърце ;) .

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Ами щото кантала ми свърши :) А за детонатори с нагреваема жичка излиза по-евтино от крушките... А тинола не ми отговаря на нуждите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...