Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В Пловдив продават ли се някъде покер чипове...може и с карти в куфарче ?

В Юск/Джукс или там както се казва до метро . 12 или 15 лв си взе един приятел - 5 или 6 цвята.Не са от тези готините, надписани и в куфарче, просто са в различен цвят и се подреждат на нещо като статив.

Link to comment
Share on other sites

В Юск/Джукс или там както се казва до метро . 12 или 15 лв си взе един приятел - 5 или 6 цвята.Не са от тези готините, надписани и в куфарче, просто са в различен цвят и се подреждат на нещо като статив.

Благодаря!

 

След колко време, след като съм внесал пари в банка по сметка, ще са вече в нея ?

Link to comment
Share on other sites

Касиерките са ги прибрали.

 

Шегувка. На каса ли си ги внасял или с платежно от друга фирма?

В банката от където ми е картата попълних вносна бележка и на касата ми я приеха, обработиха и това беше...

Link to comment
Share on other sites

В банката от където ми е картата попълних вносна бележка и на касата ми я приеха, обработиха и това беше...

За да ти се появят в картата трябва да се обнови информацията в Борика. Отиди след 17 часа и ще можеш да ги изтеглиш.

Link to comment
Share on other sites

За да ти се появят в картата трябва да се обнови информацията в Борика. Отиди след 17 часа и ще можеш да ги изтеглиш.

Всичко е 6 вече..само където се притесних, ама просто за първи път осъществявам подобна "дейност".

Link to comment
Share on other sites

В Юск/Джукс или там както се казва до метро . 12 или 15 лв си взе един приятел - 5 или 6 цвята.Не са от тези готините, надписани и в куфарче, просто са в различен цвят и се подреждат на нещо като статив.

Е, да ама като отидох ми казаха, че не са заражедали от 2.5 години... ?!

Link to comment
Share on other sites

Е, да ама като отидох ми казаха, че не са заражедали от 2.5 години... ?!

 

А докато беше там, провери ли в Метро? Там има почти всичко, а и в повечето случаи, има неща, които няма другъде.

Link to comment
Share on other sites

Някой със Symbian телефон с GPS може ли да ми препоръча програмка за навигация? Нещо не ми се дават 50-60 евро на Нокия за едногодишен абонамент за ови-то. Освен ако няма възхитени от акуратността на картите им - тогава може и да им дам но ми се ще да чуя 1-2 мнения първо

Link to comment
Share on other sites

Е, да ама като отидох ми казаха, че не са заражедали от 2.5 години... ?!

МММ най-много преди 2 месеца си ги взе !!!!!!, тъй като не мусе даваха 40$ за надписани, в куфарче, които един друг freind си поръча от ибея.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли, дали и как може да се радели звука от две различни програми, например WinAmp и KMPlayer, така че през единия изход да върви едното, през другия другото :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да каже къде правят карти за GPS навигации?Интересува ме карта на цяла Европа за GPS Tomtom one.

 

 

http://www.isohunt.com/download/13220371/tomtom

 

Виж тук.

 

Дедо, опитай с NDrive.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Да, нормално е.

 

http://www.intime.bg/calc_int.php

 

UPS Express Plus

Цена по тарифа EURO 105.95 Обемно тегло 0.00 кг.

Такса гориво (12 %) EURO 12.71 Таксуемо тегло 2.00 кг.

ДДС (20 %) EURO 23.73

Крайна цена EURO 142.39

Доставка на следващия ден в Европа и на втория ден до Северна Америка до началото на работния ден за много спешни пратки.

 

UPS Express

Цена по тарифа EURO 75.95 Обемно тегло 0.00 кг.

Такса гориво (12 %) EURO 9.11 Таксуемо тегло 2.00 кг.

ДДС (20 %) EURO 17.01

Крайна цена EURO 102.07

Доставка на следващата сутрин в ЕС и бърза доставка в цял свят.

 

UPS Express Saver

Цена по тарифа EURO 67.10 Обемно тегло 0.00 кг.

Такса гориво (12 %) EURO 8.05 Таксуемо тегло 2.00 кг.

ДДС (20 %) EURO 15.03

Крайна цена EURO 90.18

Доставка на следващия ден в цяла Европа и бърза икономична доставка до Северна Америка, Азия и Африка.

 

UPS Standard

Цена по тарифа EURO 66.80 Обемно тегло 0.00 кг.

Такса гориво (3 %) EURO 2.00 Таксуемо тегло 2.00 кг.

ДДС (20 %) EURO 13.76

Крайна цена EURO 82.56

Сигурна доставка в цяла Европа - в рамките на няколко работни дни. За да проверите конкретния срок на доставка за Вашата пратка, молим да е свържете с нас.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Въпрос 1: Искам да си взема сейф - неголям (от онези, които ги прибираш в някой шкаф). Каква е разликата дали ще е просто с ключ, или пък ще се отваря с код? Има ли разлика в степента на сигурност?

 

Въпрос 2: С какви бои мога да рисувам по фаянсови плочки (с цел трайно освежаване)? :)

Link to comment
Share on other sites

1. За сейфа - ако е с ключ - по-евтини са, но са много по-ненадеждни./Купила си си огнестрелно оръжие?/

2. На практика - със всякакви.

Link to comment
Share on other sites

.../Купила си си огнестрелно оръжие?/

Едва ли. Касата за съхранение на огнестрелно оръжие трябва да е стабилно закрепена (за стена например), а не в шкаф ;).

Link to comment
Share on other sites

Знам, с това се занимавам. ;) Просто мисля, че е дала примера като онагледяване на размерите.

Сега спестявам за къщичка, после оръжие :)

Основно за съхранение на бижута ми трябва, размерът ще е като за оръжие.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...