Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

на ръка ги вкарвам

правя регистър на търговците и ми трябва клетка с телефоните им номера

 

Отваряш нов уъркбук в Ексел. В клетките на първия ред записваш последователно "Пореден Номер", "Име", "Телефон", "Адрес"... колкото и каквито записи имаш за всеки търговец. Маркираш попълнените клетки в реда и от менюто избираш Data -> List -> Create List (или направо натискаш Ctrl+L). В прозорчето което ще изскочи слагаш отметка на "My list has headers" и натискаш ОК. Така създаваш списък. Хитрото на списъка е при попълването му - стъпи в коя да е клетка от списъка и от менюто избери Data -> Form - ще ти се появи форма с полета за попълване съответсващи на хедърите на списъка ти. Натискаш New и попълваш полетата, натискаш пак New и попълнените данни се записват нов ред във списъка. Пак попълваш и пак New и така... много по удобно е за въвеждане на голямо количество данни. Възможно е някои от полетата да ги направиш да се самопопълват - примерно полето Пореден Номер може автоматично да се увеличава с единица за всеки нов запис...

 

Списък можеш да създадеш и от вече въведените данни - маркираш всичко въведено и от там нататък е същото като горното... естествено хубаво е да има хедъри на колоните.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

kolko $$$ e barzi i qrostni na kino ? flamingo/mola... ?

В мола е 8лв., на мен лично филма не ми хареса, макар да съм фен на поредицата :)

 

Благодаря на отзовалите се на моя въпрос. И аз имах съмнения, че трябва да търся Lossless :rolleyes:

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

В мола е 8лв., на мен лично филма не ми хареса, макар да съм фен на поредицата :)

Явно си бил петък,събота или неделя на кино :P ,защото тогава е по 8лв иначе е по 7лв :lol: .Източник:ТУК

Само да вметна,че системата им за запазване на места през саита е много полезна и лесна за използване :punk

Link to comment
Share on other sites

Как се разчитат буквите в моделите на Филипс ? Гледам 20" Филипс в 3 различни магазина има 3 различни модела със сходни показатели.

200VW8FB

200CW8FB

200AW8FS

 

Къде е разликата между тези модели 200VW8FB , 200CW8FB , 200AW8FS ?

Link to comment
Share on other sites

В допълнителните характеристики, естествено! Мързи те да четеш ли?

 

ЕДИТ: Извини ме - в тия сайтове няма какво да прочетеш, разтърси моделите из международните, че да видиш подробностите

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за програма, която вдига рейтинга в замунда.нет? Не за друго, ами ъплоуда ми е много слаб и като изтегля филм, трябва 2 денонощия да го ъплоудвам, че да компенсира. Чувал съм, че има такава. Някой сеща ли се?

Link to comment
Share on other sites

1.Хващат с всички.

2. Нищо няма да се промени. Коеф. не прави нищо

3. В 2009 на кой нет си по дяволите, че ъп-а да ти е слаб? Толкова ли нямаш алтернатива...

Link to comment
Share on other sites

Шофьорската книжка на баща ми е изтекла декември, а той не е знаел. Спряли са го и са му съставили акт. Може ли сега да кара с този съставен акт ми е въпроса на мен? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли мога ли да хфана някакъв реис и кой от бул. Васил Априлов който да ходи до Смирненски и в частност да минава през Пещерско шосе?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли мога ли да хфана някакъв реис и кой от бул. Васил Априлов който да ходи до Смирненски и в частност да минава през Пещерско шосе?
24, идва откъм гарата и върви по Пещерско шосе до Чадърите.
Link to comment
Share on other sites

1.Хващат с всички.

2. Нищо няма да се промени. Коеф. не прави нищо

3. В 2009 на кой нет си по дяволите, че ъп-а да ти е слаб? Толкова ли нямаш алтернатива...

Ами ако намалее още, може да ме баннат. С на евроком съм на най-ниската - ъплоудвам с 50кб/с. Ама май ще минавам на БТК.
Link to comment
Share on other sites

Зарежи ги тия бтк, само главоболия ще си имаш. Минавай на Ейнджълсофт най-ниската тарифа и ще бъдеш много доволен. Аз досега в замундата имам 266 гб качени при 73 свалени.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли мога ли да хфана някакъв реис и кой от бул. Васил Априлов който да ходи до Смирненски и в частност да минава през Пещерско шосе?

222

Link to comment
Share on other sites

С на евроком съм на най-ниската - ъплоудвам с 50кб/с. Ама май ще минавам на БТК.

И аз съм на евроком, най-евтината тарифа и ъплоудвам с 2мб. Да не си с модем към кабелната?? Някой обясняваше, че модемите имат хардуерно ограничение за ъплоуда, мисля че беше 1/8 от даунлоуда. Така че и на друга кабелна с модем да се закачиш пак ще е така.

Пробвай програмата tracker pro, в повечето тракери работи, но не прекалявай, че ще те баннат.

Link to comment
Share on other sites

Някой обясняваше, че модемите имат хардуерно ограничение за ъплоуда, мисля че беше 1/8 от даунлоуда. Така че и на друга кабелна с модем да се закачиш пак ще е така.

Не е до модема, а до Доксис-а...просто ЕК го карат бавничко (както винаги). :P

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за информацията. Да - с модем съм. Значи нищо не мога да направя по въпроса така ли?

Ти и ще сваляш бавно като гледам... Единствения начин, който май работи ще ти го кажа на лични, иначе го сменяй този модем, с който и да е (без Визио може би). Най-добрия нет ти е Angelsoft (може би и n3 като стабилност), който обхваща почти целия град. За 20лв на месец ще забравиш за коефиценти и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от тапите. Има едни много мекички, като от восък - от темературата на тялото приемат формата на ушния канал - перфектни са и наистина те изолират.

 

 

http://www.wellnessstyle.bg/popProd.php?id=143

 

 

но цяла нощ - не знам. как ще ги извадиш после...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Аз съм ползвал едни дунапренени . Помагаха ми през сесията за вечерта не ми се е налагало . Само един или два пъти , но на сутринта не ги намирам в ухото . Навиваш ги да станат тънки , слагаш ги в ухото и след няколко секунди дунапрена увеличава обема си и запълва ушния канал и изолира . Вече зависи за какво ти трябват . Имам предвид дали ти трябват само да заспиш ли изобщо през целия сън . Ако е само за заспиването тези стават .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Превод и легализация на документи?Някой знае ли къде има евтино в пловдив и колко горе долу върви?

Имам 3 документа по 1 страница, по 10-15 реда е единия някъде, колко пари ще ми вземат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...