Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Идеята на тапите е да ме изолират от нощните песни на котката. Тоест ще трябва да ги сложа преди заспиване и да ги сваля при събуждане.

 

Превод и легализация на документи?Някой знае ли къде има евтино в пловдив и колко горе долу върви?

Имам 3 документа по 1 страница, по 10-15 реда е единия някъде, колко пари ще ми вземат?

 

По принцип минимумът, който се заплаща, е 1 стр, независимо дали има пет думи, или си е цяла страница. Ако документите са идентични, могат да ти направят някаква отстъпка за превода. Отделно е цената на легализацията, която варира в зависимост от министерството, през което ще минава. За нея няма отстъпки - 3 документа, тройна цена. Мога да те препратя към бившата ми фирма - Интерсоник. Намира се до пицария Златната Круша (ул. Отец Паисий 32). Отдавна нямам връзка с тях и затова не се наемам да давам ориентировъчни цени. Успех!

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме някой знае ли къде се продава, черна боя за памучни дрехи?

Търсих, но явно немога да нацеля точния магази....

Дали, на джумаята.

 

Идеята на тапите е да ме изолират от нощните песни на котката. Тоест ще трябва да ги сложа преди заспиване и да ги сваля при събуждане.
Защо въобще оставяш гадината да ти вдига шум през ноща? Не трябва да слугуваш на прищефките на което и да е животно.
Link to comment
Share on other sites

Е какво да го правя? Вестник по главата?
Ахам. Моя чукундур само да мякне не оторизирано и започва да се оглежда дали не съм наблизо.
Link to comment
Share on other sites

Днеска получих кода ми за потвърждение на paypal акаунта ми . Сега как мога да добавя парички в сметката от картата , щото много бързо натиснах countinue , а мярнах че трябвало сега да изчакам още 24 часа за нещо си ... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Коя организация тръбеше тия дни с реклами по телевизора "Вземи душ с любимия човек и пести водата". Ще съм благодарен на този, който ми даде линк и евентуално картинката с мотото. Търсих в гуглето, но нещо не го намерих. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво представлява специалността "Комуникации", какво се учи при нея и кои са балообразуващоте предмети при нея, щото разрових къде ли не и не открих нищо

Link to comment
Share on other sites

Ако те спре полиция, задължително ли е да пуснеш аварийни светлини, или зависи от това къде точно спреш?

Не мисля, че е задължително, защото в правилника няма такова нещо за аварийни при спиране от полиция.А колкото до това къде ще спреш ти не можеш да спреш посредата на пътя :) , а "отбиваш плавно в най-дясната част на пътното платно" :tongue

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

а ламите от къв зор спират коли на новия надлез, като идваш от митницата, след OMV-то.

що си мисля, че нямат право да спират коли под и на надлез?

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

а ламите от къв зор спират коли на новия надлез, като идваш от митницата, след OMV-то.

що си мисля, че нямат право да спират коли под и на надлез?

Ми, щот са гейове..., за това..., че даже по едно време се бяха сбрали - отбор юнаци, че и с бинокли....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ако те спре полиция, задължително ли е да пуснеш аварийни светлини, или зависи от това къде точно спреш?

 

Летисия, параноя ли започва да те гони вече с тия полицаи? Даваш десен мигач и спираш, какви аварийни? Нищо такова няма.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой представа от какво може да се получава следното: след като натисна Shut down и Turn off, компютърът ми се рестартира? Не става абсолютно винаги, но се получава все по-често. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Да но май е много малка вероятността, след като болестта се предава по кръвен път.

 

Освен ако майката не е заразена и да е забременяла инвитро тогава евентуално...

Link to comment
Share on other sites

Летисия, параноя ли започва да те гони вече с тия полицаи? Даваш десен мигач и спираш, какви аварийни? Нищо такова няма.

Изаура, в този случай параноята ми е оправдана, щото ми се прецака осветлението - стопове, десен габарит, десен мигач. Ще трябва да се прибирам в такова състояние, щото тук от 4 сервиза ми казват, че не се занимават с такива проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Изаура, в този случай параноята ми е оправдана, щото ми се прецака осветлението - стопове, десен габарит, десен мигач. Ще трябва да се прибирам в такова състояние, щото тук от 4 сервиза ми казват, че не се занимават с такива проблеми.

 

Ами уточнявай се де, Хърмаяни! Не съм гадател. Ако се прибираш по магистралата и по светло не, виждам проблеми. Не виждам проблем и ако те спират да спреш на аварийни вдясно (десния работи ли в това положение?). Да ти кажа няма проблем и целия път да си караш на аварийни, дори е по-добре. Ако искаш мога да ти дам координати на един от ай-добрите електричари в града (поне за мен) да ти оправи бакиите.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам проблем и ако те спират да спреш на аварийни вдясно (десния работи ли в това положение?).

 

...прецака осветлението...десен мигач

Чети по-внимателно, Шайло :)

Планът ми е да карам с около 80, по светло, в най-дясната лента на магистралата. После бащата да се оправя, аз си взимам Алфа-та и забравям за Ланчията.

Link to comment
Share on other sites

може ли човек болен от спин да има дете което да не наследи заразата ?

Може ако майката, по време на бремеността взима специални лекарства, иначе почти 100 процента , има заразяване(това е ако майката се е заразила преди раждане). Иначе дори и след раждане да се е заразила, с кърмата пак се предава на новороденото. В развитите държави още като гинеголога потвърди бременност, се прави задължително тест за ХИВ.

Някои са носители на ХИВ , но той още не абсолютно патогенен и не се предава на детето(мн мн рядко)

Link to comment
Share on other sites

Изаура, в този случай параноята ми е оправдана, щото ми се прецака осветлението - стопове, десен габарит, десен мигач. Ще трябва да се прибирам в такова състояние, щото тук от 4 сервиза ми казват, че не се занимават с такива проблеми.
Тва не може ли да е от изгорял бушон, примерно?
Link to comment
Share on other sites

Чух за една книга,в която се разказва как трима братя,за да спасят семейната чест постъпват във Френския легион.И се разказва за живота в легиона,обаче забравих как се казва...някой има ли идея какво беше името на тази книга и евентуално на кой автор е,за да си я купя :)

Link to comment
Share on other sites

Има едни колички с дистанционно управление които като се обърнат и гумите им се завъртат и количката се обръща.Някой може ли да даде линк към сайт от който мога да си поръчам такава ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...