Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Много ми трябва някакво електронно устройство за гонене на птици! Тия животни са окопирали цялата къща и вече ме изкарват от равновесие :) Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

погледни тук !!!

иначе знам, че се слагат .. разни бодливи устройства по первазите за да не кацат. ще потърся още малко ... според горния линк, почти нищо не е достатъчно ефективно.

@Raptor - жената котка ще ги изтрепе до крак .. :>

edit:

ondering how to get rid of birds? There is no magic spray or device that you can use to make them go away. Some people try to sell fake plastic owls or plastic hawks to get rid of pigeons, but that doesn't work. They also try to sell ultrasonic sound emitters. These devices are worthless at eliminating birds. Some old wive's tales recommend the use of mothballs or ammonia-soaked rags to make them leave, but I've been to countless homes where these techniques failed - biologists know that these attempts won't work. The ONE AND ONLY WAY to take care of your problem is with the installation of deterrent devices such as bird spikes or even via trapping and removal of the birds. If you need to find a professional pigeon or bird removal expert in your hometown, just click our comprehensive list of hundreds of wildlife removal professionals, and you can have your problem quickly taken care of!

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

СЪДИСТИ!!!

 

Понеже в съответната тема никой не ми обръща внимание, ще питам и тук: Как мога да оправя проблемът с логването във форума? Т.е. в момента, в който си затворя браузъра, пак го отворя и стартирам сайта на форума не ме разпознава и трябва да се логвам наново.

Link to comment
Share on other sites

ами предполагам името на началната страница е сменено ... и ти избираш друго и затова не си логнат, новото е мисля ТОВА?

Link to comment
Share on other sites

СЪДИСТИ!!!

 

Понеже в съответната тема никой не ми обръща внимание, ще питам и тук: Как мога да оправя проблемът с логването във форума? Т.е. в момента, в който си затворя браузъра, пак го отворя и стартирам сайта на форума не ме разпознава и трябва да се логвам наново.

И на мен така ми беше станало преди, наложи ми се обаче преинсталация на ОС и после проблема се беше оправил.

Link to comment
Share on other sites

И на мен така ми беше станало преди, наложи ми се обаче преинсталация на ОС и после проблема се беше оправил.

 

Ахахахахахаха :rofl: преинсталация на OS :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Какво има в секцията Bulfleet и защо е недостъпна за обикновенните юзъри :bgrin: ?

Преди години , когато беше нашумяла тази игра форума си имаше клан и само членовете на клана можеха да четат тази секция на форума . Там се обсаждаха секретни теми .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

така се наричат хората, които се съдят или хората, които работят в съда?
Хвана ме! :laughing:

 

 

Има ли проблем преинстал на вин и готово :rofl:
Човека каза, че му се е наложило да преинсталира, но не е казал, че заради това е преинсталирал!

 

ами предполагам името на началната страница е сменено ... и ти избираш друго и затова не си логнат, новото е мисля ТОВА?
Промених го - пак същата работа...

 

Имам още един въпрос: Някой сеща ли се за работеща програма за конвертиране на филми за GSM(Nokia N73), която да умее да вгражда субтитри?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

И аз искам да попитам нещо подобно. Програма за вграждане на титри и за конвертиране, или там както се казваот .avi в .3gp Благодаря предварително. Телефонът е Sony Ericsson G900.

Link to comment
Share on other sites

1во. Вграждаш субтитрите на .avi файла с Pocket DivX Encoder

2ро. Правиш си го с най-простия конвертер в 3gp (или mp4) формат.

 

Така си ги правя за моята Нокиа Н82

Link to comment
Share on other sites

sandman пробва ли да си изчистиш кукитата(cookies) или пробвай за изчистиш всичката private data на браузъра

Моя проблем е следния:

Свалих един rar от rapidshare в който има песен която не мога да открия никъде,но при разархивирането ми иска парола.

И въпроса ми е:как да преодолея паролата?

 

Edit:Намерих си песента,но ми е интересно как може да се преодолее паролата :smile:

transporterpld happy now..?

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

sandman пробва ли да си изчистиш кукитата(cookies) или пробвай за изчистиш всичката private data на браузъра

Моя проблем е следния:

Свалих един rar от rapidshare в който има песен която не мога да открия никъде,но при разархивирането ми иска парола.

И въпроса ми е:как да преодолея паролата?

 

Edit:Намерих си песента,но ми е интересно как може да се преодолее паролата :smile:

 

Нестандартен въпрос - как си си редактирал мнението (писал си "едит") без да ти се отбелязва в поста :wacko: И при други съм го срещал това , освен при модераторите,разбира се

Link to comment
Share on other sites

Не намерих еднозначно обяснение на въпроса дали са предразположени към алкохолизъм деца, чиито родители (или хора по-назад в родословното дърво) са алкохолици. Че може да има някакъв поведенчески модел и той да бъде приет е разбираемо, но има ли генетично заложена предразположеност?

Питам, защото скоро се видях с приятелка, с която се виждаме твърде рядко, а това, на което прилича на 22 години ме стряска - започва да пие твърд алкохол след ставане от сън. Не пие големи количества, но винаги има нещо алкохолно около нея. Твърди, че не е зависимост, че може да спре, ама не го прави. Баща ѝ и дядо ѝ са били алкохолици, ама пък не е расла около тях, та да го възприеме като нещо "нормално"...

 

И още един въпрос - някакви реални отзиви за това нещо - капки за лечение на алкохолизъм?

Link to comment
Share on other sites

Свалих един rar от rapidshare в който има песен която не мога да открия никъде,но при разархивирането ми иска парола.

И въпроса ми е:как да преодолея паролата?

 

Edit:Намерих си песента,но ми е интересно как може да се преодолее паролата :smile:

В тези случаи най-често става въпрос за кихане на кинти в определен сайт за да получиш паролата...

Аз специално имам много лоши спомени от един такъв РАР свален именно от рапидшеъра - така, че грий го и изпрати поздрави на майката на ъпа дето го е качил....

Link to comment
Share on other sites

Моя проблем е следния:

Свалих един rar от rapidshare в който има песен която не мога да открия никъде,но при разархивирането ми иска парола.

И въпроса ми е:как да преодолея паролата?

 

Edit:Намерих си песента,но ми е интересно как може да се преодолее паролата :smile:

transporterpld happy now..?

 

На този етап няма интелигентен начин за преодоляване на паролата на .rar файл. Единствените варианти са dictionary и brute force attack, които са безполезни при случайно генерирана и достатъчно дълга парола...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Интересувам се къде във Пловдив има трезор и колко са наемите за една година за различните големини на касетките.На частни трезори,като ограбения наскоро в София,нямам доверие,предпочитам да е в някоя банка.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахаха :rofl: преинсталация на OS :rofl:

Явно не си разбрал, преинсталацията не беше породена от проблема със форума, а си взех нова видеокарта и нещо се омазаха драйверите и затова преинсталирах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча сервиз за един хладилник Samsung No Frost. Има проблем с управлението, а гаранцията му е изтекла и понеже досега никога не съм имал проблеми с подобна техника съм в чуденка :) Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже в съответната тема никой не ми обръща внимание, ще питам и тук: Как мога да оправя проблемът с логването във форума? Т.е. в момента, в който си затворя браузъра, пак го отворя и стартирам сайта на форума не ме разпознава и трябва да се логвам наново.

Малко е тъпо ама цъкнал ли си отметката да те логва автоматично??? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...