Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам странен проблем с DVD X Player! Нагласям Brightness, а то само се връща да става тъмно лека по лека! :( Някой знае ли как да го оправя?

 

Или по-добре, я кажете някой свястен DVD Player.

VLC, Mplayer. за втория обаче не си спомням дали работеха субтиртрите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

VLC е по - добър и с повече възможности. Стига на чавекът да не му бъркат в очите дървените скинове.

Link to comment
Share on other sites

Наблюдавам някакво много странно явление в Word-а.

Разбрах какво е станало - има една идиотска отметка за игнориране на spelling check - намира се в полето за избор на език. След като при прехвърлянето през wordpad не стана нищо, се разрових из help-а на word и намерих отговора на загадката :) Не знам на кого би му било нужно да игнорира тази проверка, но на, има я тази възможност.

Link to comment
Share on other sites

Това е "енергията", която магьосниците използват, за да пускат файърболи, да се телепортират и да правят зайчета от минотаври :)

 

хм, не видях, че вече има отговор...

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Какво точно ми трябва за да гледам онлайн ТВ (като кодек и плеър), защото онзи ден ми се прецака мозилата и в момента върви само глас без картина. А компа не е преинсталван от доста време и вече ептен съм забравил какво трябва :bgrin:

едит: от това зависи дали довечера ще гледам ШЛ и мойте хора от Барса :( :D

Ако не го управя, още утре такъв як формат на хардовете, че свят ще им се завие :lol:

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя найлонови пликове с цип? Различни размери.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря и на 2мата, значи реално маната представлява някакъв вид енергия :bgrin:

 

Mana e sini4koto na Diablo! :)

Хубаво обяснение, но не играя диабло :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря и на 2мата, значи реално маната представлява някакъв вид енергия :bgrin: ...Хубаво обяснение, но не играя диабло :)
Все си мисля, че става дума за "манна", което ще рече храна от староеврейски. Написано с едно "н" е болест по лозята ;). Пусни един сърч с ключови думи "манна небесна".
Link to comment
Share on other sites

Nope.

 

Mana is the concept of an impersonal force or quality that resides in people, animals, and inanimate objects. It is a traditional term among the speakers of Oceanic languages, including Melanesians, Polynesians, and Micronesians.

Link to comment
Share on other sites

Добре де мааа му стара. Купих си хард, разделих го на 20Гб и останало, а ся не ми намира Д-то, само 20-те Гб Ц! :( Какво да правЯ?

Link to comment
Share on other sites

Добре де мааа му стара. Купих си хард, разделих го на 20Гб и останало, а ся не ми намира Д-то, само 20-те Гб Ц! :( Какво да правЯ?
На My Computer десен клик > Manage > и оттам Disk Management. Там ще видиш свободното дисково пространство, което не е инициализирано и форматирано и те очаква ;) .

П.П. Това, при положение, че си инсталирал XP.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя найлонови пликове с цип? Различни размери.

 

Днес бродех из Евроланд и мернах там такива ама май са един или два размера само. Намират се на първия етаж в дъното вдясно най-долният рафт :D

Link to comment
Share on other sites

Доколкото ми е известно от 26.04. до 06.05. включително! Отучва се на 10.05. и на 17.05. (дали на практика ще стане, това е друг въпрос)... :tongue (жалко, че някои ще работим цяла ваканция без почивен ден, да не кажа и целодневно)... Да си е*а и късмета!!! :angry1 :cry :sayjin

Link to comment
Share on other sites

На My Computer десен клик > Manage > и оттам Disk Management. Там ще видиш свободното дисково пространство, което не е инициализирано и форматирано и те очаква ;) .

П.П. Това, при положение, че си инсталирал XP.

Mersi mnogo! Az go napravih po trudniq na4in - prez instalacionniq disk na XP mu dadoh da pravi nov partition s ostava6toto diskovo prostranstvo, no ve4e 6te znam 4e taka se pravi - mersi!
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя найлонови пликове с цип? Различни размери.

 

в търговиите на брезовско има , скоро ми трябваха и на мене и намерих там , има страшно много размери и са жълти стотинки , и ги има в доста от складовете които продават найлонови изделия ;)

Link to comment
Share on other sites

Как мога да променя факта ,че когато добавям нов файл в дадена папка , то всички файлове вътре се подреждат по азбучен ред. Искам последния добавен да отива най-отдолу в папката. Как ще стане :ph34r:

 

Edit: @Stenli - Да, това не е точно както искам , но пак е нещо. Мерси :)

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

Аз се сещам само за десен бутон - arrange icons - modified, но ти ги подрежда по създаване на файл. Т.е. ако последния файл, който си добавил е създаден на 19.04.08, а имаш файлове в папката създадени на 20.04.08 пак няма да иде последен:(

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Как мога да променя факта ,че когато добавям нов файл в дадена папка , то всички файлове вътре се подреждат по азбучен ред. Искам последния добавен да отива най-отдолу в папката. Как ще стане :ph34r:

 

Edit: @Stenli - Да, това не е точно както искам , но пак е нещо. Мерси :)

Един малко бавен вариант: ако използваш например поле Subject на атрибутите на файловте и в него да добавяш ръчно дата, то може да визуализираш в експлоръра и този атрибут и да подреждаш файловете по дата.
Link to comment
Share on other sites

Някаква идея къде могат да ми направят такава чашка?

 

67912743v4_240x240_Front.jpg

 

Мерси предварително ;].

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Защо гмуркачите на плитко се гмуркат единствено със шнорхел? Има ли смисъл изобщо от него, при положение, че си под водата?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...