Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ее ся играх игри на Лаптоп 10 години, ама рязко ми писна и си сглобих един сносен комп. 

 

Иначе да, Лаптоп за работа е перфе :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

По темата с лаптопа. Ако целта не е да се пътува и играе, а е да има лаптоп който да става и за гейм от време на време.  Бих препоръчал комбо от конзола и нормален тъничък лаптоп. Ценово ще излезе малко по-скъпо от евтин гейм лаптоп, но гейминга ще е на ниво, а лаптопа няма да е тежък и неудобен за носене. :)))

 

Link to comment
Share on other sites

Ако целта е да се играе - Steam Deck или Nintendo Switch. Егати лаптопите... Мен на почивка не ми остават сили да гледам на края на деня, а какво остава да ми остане свободно време, за да играя игри..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Ако целта е да се играе - Steam Deck или Nintendo Switch. Егати лаптопите... Мен на почивка не ми остават сили да гледам на края на деня, а какво остава да ми остане свободно време, за да играя игри..

Стийм Дек определено. Аз го поръчах още преди три месеца ама май ще ми го доставят чак в края на лятото. :)

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, w00x said:

Мен на почивка не ми остават сили да гледам на края на деня

Уж почивка - пък ти свършват силите. Да не си отишъл на "Уморявка"?

Link to comment
Share on other sites

Това да си нося електронно устройство на море/балкан/почивка освен тела и книгата е абсолютен тъпизъм. Отишъл съм да се забавлявам, пека на слънце, плувам, вечер да къркам с приятели или да се разхождам някъде…. Ежедневно се чудя как да се отърва от електрониката, как пък не съм я взел и на почивката…. Абсурдно е….

Link to comment
Share on other sites

Отговорностите са много, но това си е моето време и фирмата ще трябва се оправи и без моето присъствие. Сори, цяла година бачкам за две седемдневки почивка по различно време на годината…. Света няма да свърши без мен….

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mockingbird said:

Сори, цяла година бачкам за две седемдневки почивка по различно време на годината

Сериозно ли имаш само 14 дена отпуска?

Link to comment
Share on other sites

Не, имам 22 дни всяка година. Без да броя компенсация за работа през уикенда. Просто съм обвързан и с околните и за това горе-долу ми се връзват две по-големи почивки от по десетина дни, вкл. съботите и неделите….Реално имам натрупани към 40 дни отпуска до момента…

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Аз лятото изпуквам 10 дена ( две седмици,), покрай коледа хващам там да обединя още 10-на дена и остават няколко дни за тук там да взимам при нужда през годината

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2022 at 12:24 AM, RaptoR said:

Тва е бахти и ужаса да работиш за някой друг.... :gangstah:

Не съм сигурен, че стреса е по-голям от това да тежи цялата отговорност за фирмата върху теб...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antares said:

Не съм сигурен, че стреса е по-голям от това да тежи цялата отговорност за фирмата върху теб...


Да, и това го има... Извън работните часове си дигаш шапката и не ти дреме... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:


Да, и това го има... Извън работните часове си дигаш шапката и не ти дреме... 

Не ти дреме ако нямаш проблеми от всякакво естество. След като установих, че обектът затваря в 17:00, а аз продължавам да работя до 22:00 и отгоре, наложих възбрана за извършване на каквато и да е дейност свързана с работния процес. В повечето случаи сутринта ми излиза през гъза, но пък вечер съм свободен със семейството си.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, XMD said:

Не ти дреме ако нямаш проблеми от всякакво естество. След като установих, че обектът затваря в 17:00, а аз продължавам да работя до 22:00 и отгоре, наложих възбрана за извършване на каквато и да е дейност свързана с работния процес. В повечето случаи сутринта ми излиза през гъза, но пък вечер съм свободен със семейството си.


Чакай сега, аз визирам случая, когато си нечий служител, а ти говориш баш за случая, когато бизнесът е твой. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 5:45 AM, vikktor said:

Кажи после дали е свършил работа.

 

Звънях два пъти. Единия път никой не вдигна, а втория път телефонът беше изключен. Все пак реших проблемът - поразгледах няколко клипчета за термостатите и се оказа, че майсторът го е свързал грешно.

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е, майсто на хладилници да не може да върже един теромстат като хората. 

 

Това малко като с моята кутия на която бяха забравили да сложат филтъра. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, UzITo said:

Някой да има наблюдения и/или мнение върху електрическа четка за зъби?


Аз лично си мисля, че е мижи да та лажем работата... Виж там с тия ултразвуковите скъпите вече май е друга работата. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...