Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Лъки, отстрани на Т Маркет (срещу 2-ро ДКЦ). Лицето на магазина е срещу бараката на Социалните. Малко магазинче е, но мисля, че ще има. Има стълби и рампа за зареждане на Т Маркет. Влизаш точно пред него с колата в пресечката преди светофара на "6 септември" и "Васил Априлов". Отляво ще ти се падне.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, Lucky Luciano said:

Той в Амазон беше 59.

Но на тази цена се продава от друга фирма, не директно от Амазон. Това имах предвид. Директно от Амазон си беше и е 70.

11 hours ago, Lucky Luciano said:

Да ти поръчам, но вече е на по-висока цена. Казвай ги тея работи...

 

3 hours ago, HEMO said:

 

Беше 59.90 паунда,докато се прибера и се помотам и вдигнаха цената :unhappy:

Добре де, снощи преди да си легна, влизам и виждам, че е 60 и веднага си поръчах, а хората които информират за промоцията, хем го искат, хем не го поръчват.

 

Да ви споделя един трик. Дори да нямате налични пари в картата, може да се поръча. Амазон ще те известят, че не е минало плащането и имаш няколко дни да го оправиш.

 

edit: Много е вероятно тези дни пак да падне на 60.

Използвайте трите камили за да го следите и да не го пропуснете.

Link to comment
Share on other sites

Just now, netrootbg said:

Но на тази цена се продава от друга фирма, не директно от Амазон. Това имах предвид. Директно от Амазон си беше и е 70.

 

Добре де, снощи преди да си легна, влизам и виждам, че е 60 и веднага си поръчах, а хората които информират за промоцията, хем го искат, хем не го поръчват.

 

Да ви споделя един трик. Дори да нямате налични пари в картата, може да се поръча. Амазон ще те известят, че не е минало плащането и имаш няколко дни да го оправиш.

 

edit: Много е вероятно тези дни пак да падне на 60.

Използвайте трите камили за да го следите и да не го пропуснете.


Не съм се разправял още с Габиели, а и не искам да го пращам у брат ми. Докато Петко вече така са утъпкали схемата, че май 6-7 пота са дошли за авери и роднини. Пак ще падне на 60, няма къде да иде. Интересно обаче, че линка дето го даде plameni и линка, който рефрешвам аз от едно известно време бяха с различни цени - а ся де... Амазонска му работа.  Но пък и си признавам, че Амазон ми е още мътна тиня... 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Не съм се разправял още с Габиели, а и не искам да го пращам у брат ми.. 

Габиели са без грешка,за последния месец имам 20-на поръчки от къде ли не,всичко е точно.Не си струва да ангажираш близки при тия цени на доставка.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Не съм се разправял още с Габиели, а и не искам да го пращам у брат ми. Докато Петко вече така са утъпкали схемата, че май 6-7 пота са дошли за авери и роднини. Пак ще падне на 60, няма къде да иде. Интересно обаче, че линка дето го даде plameni и линка, който рефрешвам аз от едно известно време бяха с различни цени - а ся де... Амазонска му работа.  Но пък и си признавам, че Амазон ми е още мътна тиня... 

Ти нищо не каза. Как не си ползвал подобна фирма до момента... От доста над 10 години има такива фирми на пазара. Наскоро даже ми се наложи да ползвам такава фирма за доставки от Италия... Ти докато започнеш да ги ползваш и ще им секне бизнеса. Няма нищо сложно, особено при Габиели. Много добре си е описано всичко. Виж при Амазон е малко по - особено. Там има неща които се продават директно от Амазон. Има такива които са изпратени от продавача на Амазон и те се занимават с доставката, а има и такива които директно продавача ти ги изпраща. Въпросната цена от 60 паунда беше продавач, не директно от Амазон. На Амазон цената им не падна под 70 паунда.

 

Just now, HEMO said:

 

Какво е "три камили"?

https://camelcamelcamel.com/

https://uk.camelcamelcamel.com/Instant-Pot-Electric-Pressure-Stainless/product/B00OP26T4K

 

Сайт през който можеш да следиш как се е променяла цената на даден продукт. Трябва да избереш да ти показва и на външни продавачи цените. Можеш да зададеш да ти изпрати известие по имейл когато цената падне.

Link to comment
Share on other sites

Налага се за пореден път да подменям меки връзки на бойлери,решил съм да ги направя с твърди тръби,въпроса е с какви?Полипропиленови  с лепене или от тия с алуминиева вложка?Всякакви мнения на базата на личен опит са добре дошли :-)

Link to comment
Share on other sites

Заклевам се, че досега никога не ми се е налагало да сменям меки връзки. Какво е това налягане при теб, че за пореден път?

Иначе бих го направил с PPR - вечно. Но си иска хубава машина и вземи тръби със стъклофибър, според мен. Малко по-скъпи са, тоест ще ти излезе 10лв. по-скъпо, но си още една сигурност.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Ти нищо не каза. Как не си ползвал подобна фирма до момента... От доста над 10 години има такива фирми на пазара. Наскоро даже ми се наложи да ползвам такава фирма за доставки от Италия... Ти докато започнеш да ги ползваш и ще им секне бизнеса. Няма нищо сложно, особено при Габиели. Много добре си е описано всичко. Виж при Амазон е малко по - особено. Там има неща които се продават директно от Амазон. Има такива които са изпратени от продавача на Амазон и те се занимават с доставката, а има и такива които директно продавача ти ги изпраща. Въпросната цена от 60 паунда беше продавач, не директно от Амазон. На Амазон цената им не падна под 70 паунда.


Просто никога не ми се е налагало бе, Ванка... но при тях излиза по-изгодно. И понеже сега Амазон акаунта ми е настроен да праща директно на брат ми в Лондон, нямаше как снощи на камара бири да правя пренастройване за по-малко от час... Как да е, нищо фатално не е станало. Трябваше да го дигна Петко в 1 часа под предлог, че му пращам джолан с такси :laughing1: 
 

1 hour ago, HEMO said:

Налага се за пореден път да подменям меки връзки на бойлери,решил съм да ги направя с твърди тръби,въпроса е с какви?Полипропиленови  с лепене или от тия с алуминиева вложка?Всякакви мнения на базата на личен опит са добре дошли :-)


Принципно има вариант да го направиш, но хич не ти го препоръчвам, ама хич. Ако имаш проблем със свръхналягане ти трябва клапан на входа. Иначе просто ще избие на друго слабо място и може да ти нанесе много сериозни щети. При нас изпатка връзка под мивка в кухня и отидоха и паркети и тавани на дония ни етаж и какво ли още не. 

Link to comment
Share on other sites

Тия гъвкавите връзки явно имат много некачествени,на две места вече се цепят до кербовката,и почва да тече.Не е от налягане, явно стареят там.Като се уцелят изкарват 5-6 години и после стават едни такива корави...Май ще си купя една лепачка и с полипропиленови тръби ще е.

Link to comment
Share on other sites

Just now, HEMO said:

Тия гъвкавите връзки явно имат много некачествени,на две места вече се цепят до кербовката,и почва да тече.Не е от налягане, явно стареят там.Като се уцелят изкарват 5-6 години и после стават едни такива корави...Май ще си купя една лепачка и с полипропиленови тръби ще е.


Ами по-скоро си купи свестни връзки! Ако гледаш евтини боклуци, много ясно ще гърмят. Навремето оригиналните италиански се разпознаваха много лесно, но после турци и китайци започнаха перфектно да имитират външния им вид и стана мазало. Хубавите връзки сега се разпознават по-трудно, но ги има. Има дори и български, които не са лоши. Аз също вече 30 години нямам сменена връзка поради теч, но много внимавам какво слагам. Иди направо в ДЕКА Трейд и си купи на място. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

Някой да е сменял книжка скоро? Какви документи ми трябват?

 

Може да я изкараш в локалното РПУ ако не ти трябва спешно. Аз даже платих с карта :)

Link to comment
Share on other sites

Изтича ми началото на следващата година и предпочитам да я изкарам сега, за да не оставам без книжка. Локалното РПУ ми е и това по местоживеене :)

Ред: едва сега разбрах какво казваш :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Пеше, колегите по-горе ти казаха за медицинското, заявление попълваш на място (или в къщи и го носиш попълнено и го сверяват) . Моя съвет е да ги подадеш незабавно, че с тия празници... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, BlackGuardian said:

Някой има ли линк за мача между Джошуа и Руиз?

 

Това последно работеше: http://seirsanduk.us/hd-diema-sport-2-hd-online

http://tvmaniabg.com/diema-sport-2/

Ако знаеш по кой международен канал ще го дават, пробвай с "канала+iptv+playlist"

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че термоглавите на радиаторите в офиса са отишли по дяволите и изобщо не работят. Марка обикновени тремоглави, които работят нормално?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...