Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Това с гугъл е добра идея . Лошото е , че нямам идея какъв гугъл профил е имал телефона , защото не съм го ползвал от над година . За другото ще пробвам да потърся програма .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това с гугъл е добра идея . Лошото е , че нямам идея какъв гугъл профил е имал телефона , защото не съм го ползвал от над година . За другото ще пробвам да потърся програма .
За да може да ползва play store трябва да има google профил, но не е сигурно дали си позволил опцията проследяване.
Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча в Пловдив добри места, където се предлагат масажи? Говорим за абсолютно стандартните такива без продължения :)

Аз се сещам за "Микрон" центъра единствено.

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да (не-)препоръчате къде в/около Пловдив има подходящ хоспис за грижи на възрастен човек в добро физическо здраве и напреднала форма на дименция?

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Някаква идея къде мога да даря стари и не толкова стари броеве на списания? Доста количество ми се натрупва, а за капак ще сменям и квартирите. Не ми се иска да ги изхвърлям на боклука. Писах на библиотека Иван Вазов, но нямам отговор още.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея къде мога да даря стари и не толкова стари броеве на списания? Доста количество ми се натрупва, а за капак ще сменям и квартирите. Не ми се иска да ги изхвърлям на боклука. Писах на библиотека Иван Вазов, но нямам отговор още.

Там има голям шанс да ги има тези неща - аз наскоро почиствах от стари книги и учебници и не ги искаха в онази библиотека, защото вече си имаха достатъчно бройки и ги дарих в кварталната. Ти живееше някъде около мен (Събота пазара) в бившето кино Въстаник има библиотека и аз там ги дарих - най-вероятно ще вземат и твоите неща :)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Там има голям шанс да ги има тези неща - аз наскоро почиствах от стари книги и учебници и не ги искаха в онази библиотека, защото вече си имаха достатъчно бройки и ги дарих в кварталната. Ти живееше някъде около мен (Събота пазара) в бившето кино Въстанник има библиотека и аз там ги дарих - най-вероятно ще вземат и твоите неща :)

Аз и за там се замислих. Даже предпочитам да дам нещо в квартала. Ще проверя там дали ще ги приемат.
Link to comment
Share on other sites

Аз и за там се замислих. Даже предпочитам да дам нещо в квартала. Ще проверя там дали ще ги приемат.

Жената беше доста любезна и благодарна - става за една минута буквално :)

Link to comment
Share on other sites

Жената беше доста любезна и благодарна - става за една минута буквално :)

Идеално. Ако всичко мине така и при мен, може всеки месец да почна да ги снабдявам. Много по - удобно ми е веднага щом ги прочета и да ги нося.
Link to comment
Share on other sites

Идеално. Ако всичко мине така и при мен, може всеки месец да почна да ги снабдявам. Много по - удобно ми е веднага щом ги прочета и да ги нося.

Само гледай да не уцелиш обедната почивка и да я няма, иначе е доста бързо и аз мисля да ги снабдявам в бъдеще, даже агитирам и други хора :) Като дете съм ползвал доста тази библиотека :)

Link to comment
Share on other sites

Предложете добра книжарница, че имаме много неща да пазарим, чанти и какво ли не, а не искаме тук от нашите.. благодаря!

Въпросът е доста неясно формулиран, но моето предположение е, че става дума за ученик. Ето тук има голямо разнообразие книжарски стоки, внасят чанти и раници "Pulse", изключително качествени. Голямото дете четвърта година е с такава раница, не е мръднала.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е доста неясно формулиран, но моето предположение е, че става дума за ученик. Ето тук има голямо разнообразие книжарски стоки, внасят чанти и раници "Pulse", изключително качествени. Голямото дете четвърта година е с такава раница, не е мръднала.

Въпросът е неясно формулиран, защото няма за цел да получи отговор. :) 

Целта е същия този да влезе утре през някой от другите си профили milkoivanov или milenboikov и да даде линк към "правилния" онлайн-магазин-за-нещо-си, откъдето си купуват всичко, на много добри цени и са много доволни :lol: 

Този човек вероятно това работи: по цял ден се логва с различни профили по сайтове, форуми, фейсбук-групи и прочее за да разхвърля линкове към магазините, които са му платили да го прави. Някаква нова форма на реклама явно. Лошо няма- всеки си вади хляба някак си и нямаше да е проблем принципно, ако не беше направено толкова плоско, елементарно и без грам креативност. :) 

Къде, освен на центъра, има от т.нар. немски магазини?

 

Има един на "Христо Г. Данов", след кукления театър в посока Енергото.

Също преди имаше един в уличката зад четвъртък пазара, на ъгъла срещу сладкарницата, ама там май бая боклучаци продаваха :) 

Друг подобен, за който се сещам е в розовата сграда зад Съединение, точно под "Сол и Пипер". Това май беше нещо като фирмен магазин на Severin, но по спомен имаше изгодни неща.

 

п.п.: в нито едно от 3-те изброени не съм ходил повече от година, така че информацията може да не е актуална.

Link to comment
Share on other sites

Не, не. Трябва ми физически магазин в Пловдив, бившите TCM, нещо такова.

Ъъъ... Сори за офтопика, ама на ТСМ-то кое му беше немското? ...щото там освен лоу енд китайско, друго нямаше...

Link to comment
Share on other sites

Не, не. Трябва ми физически магазин в Пловдив, бившите TCM, нещо такова.

Квазера на кукленско продаваше стоки TCM, поне до преди няколко месеца. Виж в сайта им.

П.П. Още имат такава секция в сайта.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Сори за офтопика, ама на ТСМ-то кое му беше немското? ...щото там освен лоу енд китайско, друго нямаше...

 

Кое, рекламата, кое... Трябва ми влагоуловител на ниска цена, ще се ползва 20-30 дни, да дръпне по-бързо една мазилка, че почвам с боята и приключвам и с тоя апартамент. Тея уреди вършат чудеса, но като гледам цените навън и като знам, че ще дойде, когато вече не ми трябва, мисля за алтернатива. Гледах такъв в магазина на Главната, но искам да видя какво има и в другите.

Link to comment
Share on other sites

Кое, рекламата, кое... Трябва ми влагоуловител на ниска цена, ще се ползва 20-30 дни, да дръпне по-бързо една мазилка, че почвам с боята и приключвам и с тоя апартамент. Тея уреди вършат чудеса, но като гледам цените навън и като знам, че ще дойде, когато вече не ми трябва, мисля за алтернатива. Гледах такъв в магазина на Главната, но искам да видя какво има и в другите.

Ами ходи в Рила-та ве, Ахмак! Ако цените на Церезит влагоуловителите те бутат... Баа го....

Link to comment
Share on other sites

Голям влагоуловител, електрочески с компресор! Е те такова... Има ли го в Рила, верно съм за графа ахмак... Че в тая Рила от два дни съм всеки ден по 2 пъти за мат'рял...

Link to comment
Share on other sites

Е баш такова го нямат. Ама и няколко от пасивните ще ти свършат същата работа.

 

П.п. Апропо.... На обекта няма ли климатик?

Link to comment
Share on other sites

Може да пробваш да го наемеш от фирма, която дава строителна или домашна електроника под наем. Нямам идея за конкретно предложение за Пловдив.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...