Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Как по-точно ще е неохраняем? Спокойно може да си оставиш колата.

 

Неохраняем е. Пише го в първото изречение на сайта им. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Що не се пробваш да влезеш тогава неохраняемо? Жива охрана отдавна няма, но е блъскано с камери навсякъде. Отделно там никой нищо не пипа, камо ли пък Алфата ти... 

 

А пък аз все се чудя как там има коли, които стоят от години. Едно БМВ вече не се вижда от прахта върху него... 

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че не е хубаво да се изказваш на тема технологии и техника...

3G е толкова стара технология, че даже не трябва да се споменава вече. Причината за бавният нет след изразходването на бързият трафик е изцяло и само в педалите от Ментел. Промениха си договорите за да ограничават скоростта на 64kbit/sec. Преди време беше на 128 и горе долу ставаше за нещо. 64 даже не ги държеше като хората. Много се радвам, че се отървахме от тях. Доста ги заболя. 1000 човека сме в група. И точно обслъжването на Ментел е под всякаква критика. За нищо не ставаше и рядко се е случвало да ме изнервят толкова. И то точно хората отговарящи за групата. По - бърлив избор от тях няма.

 

HEMO причината да ти спрат роуминга е понеже от 15-ти юни вече няма да има роуминг в ЕС. Явно на ментелците хич не им харесва тази работа и се чудят как да орежат каквото могат. За сметка на това им намалиха разни такси и лицензи които плащат за да не понесат удара от премахването на роуминга, но.... Все пак прякора Ментел са си го заслужили с полагането на безкрайно много усилия и упорит труд.

Абсолютно вярно,толкова съм им набрал че няма на къде.Днес ходих до офис на тия мизерници да видя какви варианти предлагат,в момента съм на 15.90 1000мин и 2гб нет(BoB) за да имам роуминг да съм минел на план 3(ТРИ!)лв включващ покъртителните 20 минути на всякъде (боже колко великодушно,можеше да са само към мобилни).Викам на момата зад щанда кой ви е доставчик на лютеницата???Платих сметката и се зареках да е за последно.Поне 10 човека съм навил покрай мен да се махаме,накрая ще си спретна една фирмена група.В момента имам оферта от мой човек в Теленор 18 кинта неограничени разговори и 8 гб нет,от Вива към голяма група за 9.90 1000мин 3гб нет и безплатно в групата,чакам още една две оферти и ще им свиря дузпата.И от Теленор и от Виваком изрично питах минутите в плана важат в роуминг след 15-ти.На щерка ми картата е на виваком,много стара тарифа с неограничен нет на 128кв/с и 1000мин към 6 номера,нета си става за браузване доволно,спийд теста показва около до 200кв/с което за телефон е ок.Само тия лекета се пишат тарикати ама не са познали тоя път.
Link to comment
Share on other sites

Питам хора с опит:

 

Добра идея ли е да се оставя автомобил на Летище София Терминал 2 за 4-5 дни? 70лв е. Притеснява ме факта, че паркинга е неохраняем.

Ако не - някакви алтернативи? Трябва да се закарам от Пловдив до летището и след 5 дни да се прибера обратно в Пловдив.

Паркинга на летището е неохраням със сигурност,коли са изчезвали от там...Може да я оставиш в паркинга на Атм хотел на цариградско и те те извозват с ван до летището,по-евтино излиза.В цената е включен трансфера,като се върнеш и звъниш и те прибират.

Link to comment
Share on other sites

НЕМО само да те питам защо омесваш мошениците bob с мошениците М-тел? Интересно ми е.

Верно ли го зададе тоя въпрос???Щото съм подписал договор с Мтел с адрес Кукуш нещо си за "тарифен план Вов" къде мислиш си плащам сметките (когато не е по банка)?

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно вярно,толкова съм им набрал че няма на къде.Днес ходих до офис на тия мизерници да видя какви варианти предлагат,в момента съм на 15.90 1000мин и 2гб нет(BoB) за да имам роуминг да съм минел на план 3(ТРИ!)лв включващ покъртителните 20 минути на всякъде (боже колко великодушно,можеше да са само към мобилни).Викам на момата зад щанда кой ви е доставчик на лютеницата???Платих сметката и се зареках да е за последно.Поне 10 човека съм навил покрай мен да се махаме,накрая ще си спретна една фирмена група.В момента имам оферта от мой човек в Теленор 18 кинта неограничени разговори и 8 гб нет,от Вива към голяма група за 9.90 1000мин 3гб нет и безплатно в групата,чакам още една две оферти и ще им свиря дузпата.И от Теленор и от Виваком изрично питах минутите в плана важат в роуминг след 15-ти.На щерка ми картата е на виваком,много стара тарифа с неограничен нет на 128кв/с и 1000мин към 6 номера,нета си става за браузване доволно,спийд теста показва около до 200кв/с което за телефон е ок.Само тия лекета се пишат тарикати ама не са познали тоя път.

Защо не изчакаш да падне роуминга и след това не събереш оферти? За да са ясни актуалните правила според които трябва да оформят тарифите

Иначе и майка ми и баба ми са на офертата от Теленор която споменаваш, но с 10Г нет. По някое време миналата година са правени договорите, та да не се правят на разсеяни :))

Link to comment
Share on other sites

Съвсем верно те питам. Искам да знам.

Е вече знаеш :-) Вов,леща все тия боклуци.Как изчезва кола от паркинг ще се сетиш сам,и то варианта без вътрешен човек.Жокер:за загубен билет се плаща определена глоба и си тръгваш ;-)

Защо не изчакаш да падне роуминга и след това не събереш оферти?...

Едната ми карта пътува често и не само в ЕС но и из Азия,аз с мотора си отскачам до Гърция не мога да рискувам заради глупостите на тия шматки да остана без телефон.Не ми е проблем и сега си плащам роуминг,днес им оставих 130 кинта за три карти.Въпроса е в подхода,не може да съм изряден и точен да плащам чинно на време и те да ме еб@ават.Няма начин... Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

 За миенето  на сестра ми като й взехме колата, отзад беше ад с космарлаци от някво куче. Изпрахме я в Труд, до онзи човек дето ти писах за боядисването има един,който мие всички коли за Салоните.

Моята съм я прал там един път и бях много доволен. Нямам никъв телефон обаче :(  Мисля това лято да я пера пак, че съм я опърдял яко :D :D

 

https://screenpresso.com/=BMjPb

https://www.google.bg/maps/place/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%B7+%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2+%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%BE+%D0%A2%D1%80%D1%83%D0%B4/@42.231906,24.7231904,3a,28.7y,171.26h,89.09t/data=!3m7!1e1!3m5!1sEt_zE8Og5u8Q---TcNuFaQ!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DEt_zE8Og5u8Q---TcNuFaQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D166.64857%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x0:0xe9ebd499120e9d87!8m2!3d42.2329442!4d24.7233038

 

Тука до тази жълта къща е входа. 

 

Този, който пере, Митко ли се казва?

 

Между Теленор и Виваком - Виваком!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Паркинга на летището е неохраням със сигурност,коли са изчезвали от там...Може да я оставиш в паркинга на Атм хотел на цариградско и те те извозват с ван до летището,по-евтино излиза.В цената е включен трансфера,като се върнеш и звъниш и те прибират.

От АТМ хотела си на 15 минути много мързелив ход от метростанция Цариградско Шосе. Просто тръгваш в локалното посока извън София. От там - с метрото до Летището. В паркинга на АТМ-а (2 лв вход еднократно, не ти броят часове) съм си забравял колата няколко дни (забравих, че съм с кола на работа и се прибрах пеш).

Link to comment
Share on other sites

Верно ли си зарязал баварката и си се върнАл пешком? Стига бе...забравИл си колата?!?

 

 

Ако влачиш един-два сака, май не е много удобно да ходиш пеш петнайсетина минути и после с метрото...личен опит в Торино и Милано...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Този, който пере, Митко ли се казва?

 

Между Теленор и Виваком - Виваком!

Мм нямам никва идея как се казва. Тия дето боядисват са Панайот и Митко. 

 

 

Магданозе, понякога като си изпушил и такива работи стават. Аз най-редовно забравям нещо... 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Преди години съм оставял моята кола на паркинга в дясно на сфетофара между 1ви и 2ри терминал. Доста по-изгодно беше от този на летището. Минуси са че е открит и че нямаше транспорт.

За Мтел и аз нещо им набирам откак купиха Близу и съм към тях за ТВ и Интернет. Скоростта е трагедия. Активират си допълнителни платени услуги без да те питат...те такива дреболии.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

От АТМ хотела си на 15 минути много мързелив ход от метростанция Цариградско Шосе. Просто тръгваш в локалното посока извън София. От там - с метрото до Летището. В паркинга на АТМ-а (2 лв вход еднократно, не ти броят часове) съм си забравял колата няколко дни (забравих, че съм с кола на работа и се прибрах пеш).

Бе то и така става ама за чий като хората предлагат да те закарат,а и полета ако е нощен...метрото едва ли е денонощно.

Link to comment
Share on other sites

Е вече знаеш :-) Вов,леща все тия боклуци.Как изчезва кола от паркинг ще се сетиш сам,и то варианта без вътрешен човек.Жокер:за загубен билет се плаща определена глоба и си тръгваш ;-)

 

Аз боба дори не съм го помирисвал, та затова и толкова знам, имах съвсем друга представа за механизмите в тая кошница с лайна. Ако си на нея обаче - сърди се на себе си....

 

За билетчето - не ми излиза нещщо схемата. Дори все пак да излезеш, което не ми се види толкова лесно - стотици камери те снимат. 

 

 (забравих, че съм с кола на работа и се прибрах пеш).

 

Тука се изпотроши де що има фаянс и порцелан.... 

Link to comment
Share on other sites

Паркинга на летището е неохраням със сигурност,коли са изчезвали от там...Може да я оставиш в паркинга на Атм хотел на цариградско и те те извозват с ван до летището,по-евтино излиза.В цената е включен трансфера,като се върнеш и звъниш и те прибират.

 

Мерси за препоръката, но на сайта им пише, че няма места до 28-ми Май.

Някакви други предложения?

 

Намерих някакъв сайт, който предлага 6 паркинга с трансфер до летището. Изобщо не знаех, че съществува такава услуга.

66лв е престоя за 5 дни в подземен паркинг с включени трансфери на отиване и връщане.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Боб е марка на Мтел.. Ангеле, ако ти е зор за колата, ела пред вкъщи, ще ти я наглеждам. Летището ми е на 15мин.

Link to comment
Share on other sites

Боб е марка на Мтел.. Ангеле, ако ти е зор за колата, ела пред вкъщи, ще ти я наглеждам. Летището ми е на 15мин.

 

Да де, ама трябва и да стигна. Колко излиза таксито от вас до летището?

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама трябва и да стигна. Колко излиза таксито от вас до летището?

Паркирай си в подземният паркинг на 2ри терминал и не се занимавах с глупости.

Link to comment
Share on other sites

Паркирай си в подземният паркинг на 2ри терминал и не се занимавах с глупости.

 

И аз това разправям ама... Колата му седи по поляните пред блока в Пловдив. Онзи паркинг е около 10000 пъти по-сигурен. Колата не виждам никакви причини да представлява интерес за когото и да било, да не говорим на наблюдаван отвсякъде с камери ПЛАТЕН паркинг, на който всеки влезнал бърза да излезне. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...