Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Аз пък имам друго питане: по какъв по-лесен начин мога да взема всички мейли от този списък (от) всички страници

 

Има камари crawler-и, които само им даваш начална страница и после ровят и вадят email-и... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив има магазин откъде може да се купи хубав женски бански в момента?

Попринцип целогодишно Декатлон и Джъмбо. Дали са хубави нямам представа.

Друг вариант е Спорт Депот има и онлайн магазин.

Link to comment
Share on other sites

Да, този е. Доказано приличен. 

 

 

airbnb ще ти свърши перфектна работа за целия свят, а не само Германия.

airbнnb .de не знам само на немски език ли е или има някакви различния от другия сайт.

 

 

airbnb е добър вариант. booking от известно време имат същата услуга. Все пак airbnb са проверени и тествани многократно. Все пак трябва и добре да избереш този от който наемаш. Чети всичко и най - вече коментарите.

В крайна сметка този сайт не ми свърши работа. Имаше две места в и до селото където ще сме като цените бяха:

7 нощувки х 100лв + такса на сайта + = 780лв

7 нощувки х 110лв + такса на сайта + такса почистване = 880лв

Също не бяха свободни в дните, когато ще ходим.

 

В боокинга излезна апартамент с кухня на 45евро нощувката за двама в хотел. Имам приятел на место, който го запази и провери всичко е наред и ще сме там. Без допълнителни такси.

Link to comment
Share on other sites

Попринцип целогодишно Декатлон и Джъмбо. Дали са хубави нямам представа.

Друг вариант е Спорт Депот има и онлайн магазин.

Аз мисля, че той търси от по-луксозните и шарени марки. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че той търси от по-луксозните и шарени марки. :)

http://www.sportdepot.bg/bg/pluvane-obleklo/banski/sport-42_35_9#showBy=20&orderBy=priceDesc&price=19%7C139&page=1&gender=1

Спидо и Хадидаси, но като не е уточнил марки ще си разгледа.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportdepot.bg/bg/pluvane-obleklo/banski/sport-42_35_9#showBy=20&orderBy=priceDesc&price=19%7C139&page=1&gender=1

Спидо и Хадидаси, но като не е уточнил марки ще си разгледа.

 

Имах предвид Victoria's secret, D&G и т.н. По-дизайнерски неща, а не спортните марки. :)

Link to comment
Share on other sites

Е бански... евентуално някой магазин в МОЛ-а - примерно 7seconds... ама колко по-хубави ще са от адидас не знам. Жена ми вика, че по-скоро би си поръчала от амазон 5-6 вида и да върне тези, които не и харесват.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не ми плаща достатъчно за първото. Второто го правя в момента за 10 къщи. Мисля да използвам два таба. В единия да подредя къщите една до друга с 40 позиции по вертикала, а в другия големина на всеки етаж + гараж, обявена цена, реална цена и цена за квадратен фут. И на това ще се радва, че като гледам на никой не му се занимава да подрежда нищо.

 

Отделно събирам и подреждам в друг файл цени за труд и материал по категории(landscape, hardscape, екстериор, интериор и тн). За сега толкова. Ако се разберем с него за правилна заплата може и да купя някоя книжка за твоя метод.

 

Само не разбирам защо всички дават сумати пари за молдинг между тавана и стената. Ебаси грозотията. Все едно съм 100 годишен аристократ живеещ в 18ти век

Организирай си Pivot Table в Ексела, това е твоя инструмент. Почети хелповете и ще се оправиш сам и няма да ти се налага да се препъваш в Access, SQL и пр. 

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде може да се купи стъкло (което се върти) за микровълнова? Ето такава е :)

Води се модел Midea MM-720CMB.

9051488S.jpg

Уж намерих - Вики Ват :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

1. Някой има ли лични впечатления от Пежо 1007? Или познат, който да сподели мнение.

2. Някой дали би проявил интерес към Алфа 145 1.9TD, 99 г., 190к км, да речем за 750 лв? :)

Link to comment
Share on other sites

1. Някой има ли лични впечатления от Пежо 1007? Или познат, който да сподели мнение.

Трудна работа с личните вчепетления, няма ги много тия колички в България. Малко и е тежко купето и според двигателя може и да гори повечко. Ремонтирахме една преди време, тогава сефте видях на живо модела. Едната врата беше прецакана, но това не мога да кажа дали важи за всички коли от тоя модел. Не беше нещо сложно ремонта на вратата, възможно е и собственичката да е била леко груба. Окачването не е нещо извънземно и предполагам няма да е скъпо за поддръжка. Вътре ми хареса интериора, бая екстри имаше и ми мяса на удобна кола. Двигател не съм гледал и не знам как е откъм поддръжка, щото знаеш, това определя и част от цената за отремонтиране. Но пък от друга страна, ще е някакъв стандартен Пежо двигател и едва ли ще е нещо безумно скъпо. Това е което мога да споделя за 1007 :)

Link to comment
Share on other sites

1. Благодаря за информацията. Днес я видях случайно като си правих списък с потенциални цели и веднага ми допадна. Баща ми отсече, че тези врати ще се прецакат. В нета намерих няколко оплаквания, а щом и ти си срещнал такъв проблем, явно той ще се окаже прав. 

2. Имаш ли номер за връзка с циганите? :D Иначе ще пусна обява, когато му дойде времето.

Link to comment
Share on other sites

На един приятел една Капа дреме в един от гаражите ни сума ти време. Иска й 1400, цигани му даваха веднага 1000, той отказа. Предвид онва ква безсмислена ламя е, наблъскана с разни неща за разваляне, а твоята е много по-функционална кола - мисля, че може да се справиш. 

Link to comment
Share on other sites

Помните ли преди време като питах каква е разликата между черния и обикновения силикон? Разбрах - у нас черен силикон викат на полиуретановите лепила за прозорци. Мама ви деба неграмотна джамджийска... Убих се да търся, докато една дружка от Русия не ме светна... Та да знаете - черен силикон в черво - полиуретаново лепило.

Link to comment
Share on other sites

Не работи. Ходих веднъж на "специалист", не можа да измисли какъв е проблемът и оттогава не съм се занимавал, защото така или иначе не го ползвах, когато работеше.

Доста са й недостатъците - моторчето за задната чистачка не работи, самата чистачка я няма, тапицерията е зле и т.н.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Де що има в черво е полиуретан бе, мисир!  :laughing:

 

И не е за прозорци непременно - универсален уплътнител е. 

Мисирко, като ти кажат "черен силикон за топло лепене" търсиш черен силикон за топло лепене, нали? Не е като да ти кажат силикон в черво или лепило в черво... 300 негри да им го нябият в тънките черва...

Link to comment
Share on other sites

Имам си една уредба Шарп която на която много се кефя, но дистанционното ми умря от към някой функции, а те се управляват само от него. Въпроса ми е, има ли освен за телевизори и за музикални уредби универсални дистанционни? Щот прерових къде що има интернет и никъде не видях да се предлага точно такова.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно на Сони, на което след намокряне работят само копчето за 1/0 и двете за звука. Има ли надежда да се оправи и колко ще струва?

Донеси да го погледна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...