Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз лично правя следното, макар да ми се е налагало 3-4 пъти за толкова години - отивам на Руски и гледам магазин/сервиз с най-лъскавата и луксозна скъпа витрина. Логично това значи, че момчетата имат повече пари, защото са работили повече, защото явно имат много повече клиенти, защото най-вероятно са кадърни и хората ходят при тях. Последно ми смениха буксата (която се оказа цял модул) на старото Галакси в един магазин/сервиз близо до колелото на гарата, от страната на Иван Вазов. Много приятни хора, на другия ден телефона беше готов за много прилични пари. Име обаче така и не видях - отпред е целият стъкло.  

Link to comment
Share on other sites

Аха, ми може да ги пробвам. Там в началото гледам са доста магазини и сервизи, няколко със стъклени витрини. Ще пробвам един от тея довечера.

Link to comment
Share on other sites

Гледай най-лачения. Аз доколкото съм забелязал те така или иначе всички се познават и ако имат някакви проблеми си помагат взаимно. 

Link to comment
Share on other sites

Така зададен въпроса е доста труден - общо взето в две-три части.Дали ги има налични,евентуално съпътстващата ги екипировка и пак евентуално тоз,който ги държи да склони за продажба.Общо взето намека е да търсиш алтернативно решение.

П.С.Тук там се намират

Този изглежда като новичък :))

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Това ли е, което търсиш? Ако да, има още няколко подобни, които се продават.

 

.........................

 

Някой може ли да сподели личен опит при избор на овлажнител за въздух? Желтателно е да е с йонизатор, ще се ползва в домашни условия за стая, в която трябва да се поддържа 55-65% влажност.

Link to comment
Share on other sites

Така зададен въпроса е доста труден - общо взето в две-три части.Дали ги има налични,евентуално съпътстващата ги екипировка и пак евентуално тоз,който ги държи да склони за продажба.Общо взето намека е да търсиш алтернативно решение.

П.С.Тук там се намират

Този изглежда като новичък :))

 

Ами не питам за себе си, та не знам точните параметри. За други хора става въпрос. Ще попитам за подробности.  

 

Това ли е, което търсиш? Ако да, има още няколко подобни, които се продават.

 

.........................

 

Някой може ли да сподели личен опит при избор на овлажнител за въздух? Желтателно е да е с йонизатор, ще се ползва в домашни условия за стая, в която трябва да се поддържа 55-65% влажност.

 

Доколкото разбирам, обявите из нета вече са ги поизтръшкали. Спряли са се на нещо в Стараа Загора в момента. Ще разпитам още. 

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос за VBox7 - като оставим настрана, че винаги съм недолюбвал този сайт, който открай време се отваря около 5 пъти по-бавно от тубата, напоследък нещо не ми излизат клиповете. Получавам единствено празен екран независимо от избрания клип и предполагам, че ще се оправи ако ъпдейтвам браузера, но все още не искам да го правя преди да съм разбрал причината. Приемам идеи...

vbox7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Специално това на Бергендорф го отварям нормално, както и още няколко други произволни... Караш ме да си мърся ефира... Кажи точно какво не ти излиза да видим

Link to comment
Share on other sites

Не се ли вижда вдясно - празен екран със симулирани "снежинки" от аналогова телевизия...абсолютно за всеки клип, а Бергендорф-а няма връзка, ви-бокса ми го предложи, явно разбирайки за професията ми, но неотчитайки че я мразя...и отново показа, че не е особено интелигентен. ;)

 

П.П. С малко старичък FF съм - 38.0.2 (напълно умишлено) и нямам проблеми с никой от другите видеосайтове.

Link to comment
Share on other sites

Какво точно се опитваш да пуснеш бре, мисир, за да пробвам да пусна същото?

 

Не бях ли достатъчно ясен или трябва да го направя на видео, че да ти се изя́сни? Като пусна който и да е клип от ви-бокса, прозорецът вдясно остава празен и започва да ми симулира "гледане" на телевизия в 2 през нощта (примерно) през 1980-та, когато телевизията приключваше няколко часа по-рано както сам знаеш ако си си пил гинкобилобата или пък вероятно вече си забравил как изглеждаше ловенето на космическия шум със снежинките на кинескопа. Това започна да става след като вибокса смениха старата си визия с настоящата и подозирам, че нещо не се харесват с леко остарялата версия на браузера ми, защото плъгина на флашплеъра си го ъпдейтвам регулярно винаги когато ония от Adobe ме принудят да го направя.

Link to comment
Share on other sites

Щом все още не искаш да ъпдейтваш, пробвай с някоя portable версия.

 

EDIT:

По-вероятно е да имаш друг проблем. 

Не успях да намеря точно твоята версия, но с още малко по-стара 38.0.1 няма проблеми

 

Firefox_38_0_1.png

 

Това, разбира се не пречи да опиташ с някоя portable версия.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Не бях ли достатъчно ясен или трябва да го направя на видео, че да ти се изя́сни? Като пусна който и да е клип от ви-бокса, прозорецът вдясно остава празен и започва да ми симулира "гледане" на телевизия в 2 през нощта (примерно) през 1980-та, когато телевизията приключваше няколко часа по-рано както сам знаеш ако си си пил гинкобилобата или пък вероятно вече си забравил как изглеждаше ловенето на космическия шум със снежинките на кинескопа. Това започна да става след като вибокса смениха старата си визия с настоящата и подозирам, че нещо не се харесват с леко остарялата версия на браузера ми, защото плъгина на флашплеъра си го ъпдейтвам регулярно винаги когато ония от Adobe ме принудят да го направя.

Може видеата им да не са с флаш вече, а с ХТМЛ5. Защо просто не си ъпдейтнеш браузъра?

Link to comment
Share on other sites

С pоrtable не пробвах, но пробвах с IE, който си го имам по дефолт - с него пък дори и не мога да отворя началния екран на вибокса...единствено него...
 

Internet Explorer cannot display the webpage

 

Карай, докато диагностицирам проблема, имам плъгин за теглене и ще си ги гледам офлайн...не че опирам точно до вибокса повече от веднъж на 2-3 месеца...

Link to comment
Share on other sites

С pоrtable не пробвах, но пробвах с IE, който си го имам по дефолт - с него пък дори и не мога да отворя началния екран на вибокса...единствено него...

 

 

Карай, докато диагностицирам проблема, имам плъгин за теглене и ще си ги гледам офлайн...не че опирам точно до вибокса повече от веднъж на 2-3 месеца...

 

Както и предполагах, тия видеа на се на Флаш. В Опера нямам Флаш поддръжка и всичко си върви без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да опресниш кеша (Ctrl+F5)

 

Изчистих го - същата работа... зарежи...

 

Друг вариант е да пробваш с Хром или Опера

 

Are you serious - заради един Vbox7 да качвам друг браузер и да си развалям рахата? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бях ли достатъчно ясен или трябва да го направя на видео, че да ти се изя́сни? Като пусна който и да е клип от ви-бокса

 

Сега като го каза вече - разбрах те. Преди това не си го казвал. 

 

 

 

Are you serious - заради един Vbox7 да качвам друг браузер и да си развалям рахата? :lol:

 

 

Гледам рахатясал си...  :grin:

 

===================================

 

Нестандартен въпрос - след като ми се наложи да влезна в мола до един магазин и го пообиколих докато го намеря, останах в пълен потрес. Е ли възможно сред тая сган да се намери поне един нормален човек? Почувствах се като в зоологическа градина... И после се чудим защо се избират еди какви си - ми като видиш кой гласува... 

 

За капак всички моторджии са наизлезли като въшки из града, а тези дето не са излезли човъркат демонстративно пред гаражите моторите си... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...