Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От къде да купя климатик и да го монтират същият ден?

Добро място за профилактика на автомобилен климатик? Нямам проблеми в момента. Галин не ми се иска да го занимавам. Но все пак си свободен, пиши.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Същия ден - трудно. Но ако искаш хубав климатик - фирма КЛИМАКОМ и разбира се МИЦУБИШИ. Офисът им е срещу водната палата, почти до кръстовището на Чифте баня, отдолу в кооперацията.

 

За климатика може да идеш до ИМПАС 56, към Митницата е, но ми звънни да ти кажа точно къде. Там обаче няма гаранция голямата фирма дали няма да тръгнат да те лъжат. В смисъл на мен искаха да ми сменят климатика за около 1000 лева, а с Галин намерихме и отсранихме проблема за няма и 100. Та в ИМПАС вече ходя само и единствено за части. Предполагам обаче за едната профилактика няма да има грижи.  

Link to comment
Share on other sites

Има една фирма, баща и син са, внася климатици от вън, нови с козметични дефекти и са на много сносни цени. Намират се в двора на Ален мак.

Моите като ги взимах миналата година от тях ги взех за 1700лв мулти сплит 12+9 с мотор 28-ца тогава Техноклима ми искаха за същото Fuji 3550лв. а и на вносните медта е доста повече, само по килограмите се усеща а като отвориш и вътрешните тела разликата в топлообменика е съществена.

Link to comment
Share on other sites

Щото съм "хитър", май си заразих компа по най-леймърския начин снощи - през Скайп. Мой познат, ми праща /не знае за това/ някакъв линк, на който е написано www.google.bg/ и моето име след това. Аз почти заспал го отварям, виждам, че нещо се върти горе в бара, пренасочва ме някъде и зарежда нещо. Уж се усетих и го затворих веднага, ама... Днес не ми работят разширенията на Хром, а на лаптопа си бацат. Тоест нещо се случва с тоя комп. Скайп започна да се зарежда автоматично, а по принцип не му е позволено. Та някакви идеи или да преинсталирам? Мамицата му мръсна. Повече Скайп няма да ползвам, сънен.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай просто да си ресетнеш Хром-а, а стартирането на Скайпа го спри от настройките, както си му е реда. Виж така дали ще стане. Хром-а е по-зле от Интернет Експлорер-а. Инфектират го така, че изобщо не можеш да разбереш какво се е случило и само тотална преинсталация го оправя понякога. Гугъл да се стегнат малко...

Link to comment
Share on other sites

Така направих, плюс деинсталиране на Скайп и триене на всичко от регистрите.

 

На някой да му се намира боркорона за метал с Ф75-80?

 

Приемам и идея за работилница/сервиз, където да отида и да резнат на място, но да е сигурно, че имат такава корона за бормашина.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

На някой да му се случва пренасочване към други сайтове, като отваря форума от мобилен?

Link to comment
Share on other sites

На някой да му се случва пренасочване към други сайтове, като отваря форума от мобилен?

 

Не. Инфектиран си най-вероятно. И щом е от телефона, ти е инфектиран рутера. :) Виж какви ДНС-и са настроени в рутера. През мобилния нет прави ли го? Ако го прави през мобилния, а не през уи-фи, значи ти е инфектиран телефона.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не работи линка.

 

Не знам само при мен ли се амортизират доста бързо тези китайски столчета, които продават навсякъде. То верно, че голям зор му давам по цял ден, само дето челна стойка не права, ама все пак.

 

Текат ми лигите по http://store.hermanmiller.com/Products/Aeron-Chair

ама нещо ми идва скъпичко. Но определено повече китайци няма да купувам, ако ще взимам нещо ново ще е от този клас.

Пробвай Kinnarps камартон са им представители. Имаме в офиса 10на бр от евтината им серия 6000 мисля се води. 10 часа седнал всет едно не съм седял. Няма човек който да ги е пробвал и да не му е харесало, освен цената в общия случай. Последно 960лв мисля бяха. Моите да втора употреба на над 10 годишни, нямат забележка.

Link to comment
Share on other sites

Не. Инфектиран си най-вероятно. И щом е от телефона, ти е инфектиран рутера. :) Виж какви ДНС-и са настроени в рутера. През мобилния нет прави ли го? Ако го прави през мобилния, а не през уи-фи, значи ти е инфектиран телефона.

 

 

Първо беше дерта с рутера, оправих днс-те. Телефона спря за известно време, почна и през мобилния. Върнах фабрични настройки и пак го прави.

Link to comment
Share on other sites

Защото компютъра в мрежата, който е инфектирал рутера, е все още инфектиран. Телефона ти върже ли се един път през тия ДНС-и, се инфектира пак.

 

Рекламите на Руски език ли ти вади? В жълтите квадратчета.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Пробвай Kinnarps камартон са им представители. Имаме в офиса 10на бр от евтината им серия 6000 мисля се води. 10 часа седнал всет едно не съм седял. Няма човек който да ги е пробвал и да не му е харесало, освен цената в общия случай. Последно 960лв мисля бяха. Моите да втора употреба на над 10 годишни, нямат забележка.

 

 

Мерси ще ги разгледам.

 

 

Искам да гледам нещо онлайн, обаче постоянно ми прекъсва как да разбера от къде е проблема? В интернета ми или в сайта им?

-Рестартирах рутера и компютъра  и си тръгна стрийма без проблем... много странно къде ли е бил проблема.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Офф майка му и на тъпия скайп. Опитвам се от известно време да го ъпдейтна,но ми казва,че има друга версия и ми дава грешка 1638,

Ок викам си дай да го затрия,но пък го нямаше в Add/remove та си му затрих папката :D Затрих и де що има регистри на скайп и пак нищо.Ся не мога да го иснталирам.... Някви идеи какво да правя ? 

 

edit:Сега свалих от тука http://www.skype.com/go/getskype-msi най-новия installer и се надявам с него да стане.

 

едит2:Стана :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Пробвай Kinnarps камартон са им представители. Имаме в офиса 10на бр от евтината им серия 6000 мисля се води. 10 часа седнал всет едно не съм седял. Няма човек който да ги е пробвал и да не му е харесало, освен цената в общия случай. Последно 960лв мисля бяха. Моите да втора употреба на над 10 годишни, нямат забележка.

Аз! Облегалката не е мрежеста и ще ми се запотява гърба :)

 

Освен това този 6000 май няма облегалка за главата. За същите пари може да се вземе този: https://www.office1.bg/NOWY+STYL+ENJOY+STEEL+CHROME+%D0%94%D0%98%D0%A0%D0%95%D0%9A%D0%A2%D0%9E%D0%A0%D0%A1%D0%9A%D0%98+%D0%A1%D0%A2%D0%9E%D0%9B+%D0%A7%D0%95%D0%A0%D0%95%D0%9D-c0-a4010140044/

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Сигурно, ама не виждам отде.

Проблема е, че всичко трябва да се изчисти на един път. Иначе винаги ще си инфектиран.

Рутера, ДНСите на компютъра, инфектираните устройства - на едно.

Link to comment
Share on other sites

Снимали са ми колата в нарушение. Сега си гледам електронния фиш и правя някакви отчаяни опити да го платя по електронен път през epay.bg.

 

Кое по дяволите е дата на издаване на документа?! Имам само дата на нарушението, това ли трябва да пиша? Отделно фиша има серия и номер, как трябва да го попълня ако е серия Х № 12345 трябва да въведа "X 12345" ли?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Трябва ми студио за модерни танци. Искаме да научим един конкретен.

Ще съм благодарен трябва ни спешно.

Link to comment
Share on other sites

От къде да купя климатик и да го монтират същият ден?

Добро място за профилактика на автомобилен климатик? Нямам проблеми в момента. Галин не ми се иска да го занимавам. Но все пак си свободен, пиши.

Обади ми се за колата, за да се  разберем кога да  я докараш.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да се оправи амортисьора на офис стол ако изпуска?

С нов амортисьор. Аз един път пробвах да изкарам амортисьора от краката на стола - не успях. Изкривих де що имаше за кривене от чукане, но амортисьора не излезе. Трябва специален инструмент. Направо в магазин го карай да ти го оправят.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...