Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А с монтажа за принцеси като мен?

1 кафе от прехвалената ти машина :D

 

 

16лв 2бр h1? Как ти звучи?

 

  

 

Добре е :) Едвам ме нави да си ги сменя :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

А с монтажа за принцеси като мен?

Първородно чедо, четвърт джигер и два предни зъба!

Link to comment
Share on other sites

В тоя студ ще сънуваш монтаж ;) и освен тва сигурен ли си че Тойотата е с h1 цокъл. А за цената... никъде не съм виждал по-ниска... ако има ще е добре. Може и за дългите да взема да ги пържа изродите, въпреки, че имам и разни други интересни идеи за късите.

Link to comment
Share on other sites

Sapphire Dual-x R9 280x 3GB Gddr5 Oc (uefi)

 

Взех я втора цедка на 6 месеца. Първия месец при мен като влезна в игра и вентилаторите почват да бучат яко и си вдигат макс. кадри. Сега влизам в играта и даже не се чуват вентилаторите. Направих един ъпдейт на драйверите на видеото, но не мога да кажа дали от тогава се получи проблема. Преинсталирах драйверите и пак същото... Ще преинстлирам Уиндоус-а след НГ и ще кажа да ми погледнат видеото. Исках да видя дали няма да мога сам да направя нещо, затова попитах в темата... ще пробвам и сам все пак

 

Благодаря :)

 

С какво следиш кадрите? Качи си MSI afterburner.С нея може да следиш кадрите, температура и натовареност на картата по време на игри. Правиш един скрийншот да видим какво е положението.

Link to comment
Share on other sites

Когато гледам филм или слушам музика , понякога звука започва да насича и wifi-то ми се изключва . Оправя се след "приспиване" и събуждане на лаптопа . Машината е мощна , конфликт sound card / wifi или друго ? Идеи ?

Link to comment
Share on other sites

С какво гледаш филм и какви кодеци си сложил?

 

Възможен е и някакъв проблем с драйверите, ако си слагал някакви отделни от тези, които уиндоуса сам си намира.

Link to comment
Share on other sites

Не всичко си е както трябва , далеч от нууб са с компютрите ;) Този проблем започна да се появява от около половин година .Мисля си да не е нещо като вдигне температурата да нагрява някой друг компонент и от там тия мизерии.

Link to comment
Share on other sites

Ние мислим индезит евтин да вземем до 1к лв... От техномикс имат разни оферти ама в нета няма никакво инфо дали са добри.

Link to comment
Share on other sites

И въпреки това (къмто бон и двеста и нагоре) ще може да си правите судоку или да решавате кръстословици като излезнат оттам... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ммм..Дяца имате ли? Налага ли ви се да пускате по 3 пъти на ден пералня? И съответно, дрехите се налага да съхнат вътре в помещенията. Знаете ли за колко време избива мухъл от влагата, ДОРИ с редовно проветряване - точно за 1 месец. Та, мисля, че си струва.

Link to comment
Share on other sites

Гледайте барабана да е максимално голям. Колкото по-голям е този барабан толкова по-малко намачкани ще излизат.

 

И да е на "Пчелни килийки", тоест, на шестоъгълничета отвътре!

Ама от 1300 надолу няма свястна перална със сушилня

Няма такова нещо като свястно комби! Или ще е пералня или сушилна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Струва ли си толкова много пари отгоре за сушилня? Дрехите изсъхват за една вечер на сгъваем простор и дори по-бързо, ако има отопление.

 

НЕ - не си струва, каквото и да ти разправя Ники

 

 

Те дрехите и в корито се перат, ако става въпрос. 

 

Спри да сереш - казвам го в прав тескст! 

Link to comment
Share on other sites

И аз много се замислих тази зима за тези сушилни, че е някакъв ад вкъщи... нищо не съхне по 4-5дни. Ужаас. Почнах да се ослушвам, ама нещо нямам много свободно място +1000лв като ми казаха за някаква сносна взех да се поотказвам. Евентуално другото зима, а колко вървят хубавите, с голям барабан?

Link to comment
Share on other sites

В кои части на града няма ток?В Кичука има голяма авария май....

 

п.п. И естествено аварийният телефон на шибаняците от евн не работи....

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...