Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ами в сравнение с Мегана и Пежото ДА!

 

Пежото му е 210кс ... и бая време има да му гледаш стоповете или да се чудиш що не го минаваш, ... и не си ги говоря така нещата, вервай ми ;) хубава кола е, готина, динамична... ама не са мерило за вървеж тия коли, или са прекално слабички или прекалено тежки. Виж, ако беше 1100кг и 326кс ... яко :) ама и 210кс само дори на 1200кг не са кой знае какво... просто е приятно за всеки ден, не дразни и се кара читаво.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ааа модел. марка? Ако имаш идея де :santa:

 

Вземи си електронен, двутарифен. Май бяха по 50-60 лева. Аз рядко купувам малки и не знам цените. Моите машини са на три тарифи и са от 300 нагоре, но теб не ти трябват подобни. 

 

Спрете спама в темата!

Link to comment
Share on other sites

Пежото му е 210кс ... и бая време има да му гледаш стоповете или да се чудиш що не го минаваш, ... и не си ги говоря така нещата, вервай ми ;) хубава кола е, готина, динамична... ама не са мерило за вървеж тия коли, или са прекално слабички или прекалено тежки. Виж, ако беше 1100кг и 326кс ... яко :) ама и 210кс само дори на 1200кг не са кой знае какво... просто е приятно за всеки ден, не дразни и се кара читаво.

 

Изключително много се съмнявам, на спорт да му видя стоповете, при 19" ки джанти нископрофилни, само ако не съм сложил ключа на ключалката  :grin:

 

 

Айде стига толкова, че много ще ти порасне чурката и няма да можеш да я събереш в Ауди-то.

 

Няма за кога вече  :laughing:

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Изключително много се съмнявам, на спорт да му видя стоповете, при 19" ки джанти нископрофилни, само ако не съм сложил ключа на ключалката :grin:

Айде стига толкова, че много ще ти порасне чурката и няма да можеш да я събереш в Ауди-то.

Link to comment
Share on other sites

Няма за кога вече  :laughing:

 

Правилният отговор е - Няма накъде повече...че иначе ще трябва да връзвам червено знаменце за извънгабаритен товар. :lol:

 

П.П. Айде вече да спрем спама в тая тема. :spam-die:

Link to comment
Share on other sites

Взех една видеокарта уш от един познат, който е копал с нея. Да цъкам игри, че нямах до преди това и от началото супер си бачкаше. В игрите постоянно съм на макс ФПС и се чуваше, че доста шумно работят вентилаторите предполагам. Сега... съм на 1/3 от това ФПС и не се чува същия шум... Мога ли да пусна някоя програма, която да ми направи диагностика и да ми каже дали има проблем по видеото или трябва да я види чичо доктор...

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

3DMark-basic edition

Най-долу е, безплатна - пусни и виж как да се държи. Не трябва да се рестартира комплютъра. Ако има странни снежинки (пиксели) или нещо, което ти се струва нередно, вероятно почва да си заминава...

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Сигурно й е изсъхнала термопастата, и за тва така вентилаторите дигат обороти.

Или кофти въздушен поток в кутията.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Взех една видеокарта уш от един познат, който е копал с нея. Да цъкам игри, че нямах до преди това и от началото супер си бачкаше. В игрите постоянно съм на макс ФПС и се чуваше, че доста шумно работят вентилаторите предполагам. Сега... съм на 1/3 от това ФПС и не се чува същия шум... Мога ли да пусна някоя програма, която да ми направи диагностика и да ми каже дали има проблем по видеото или трябва да я види чичо доктор...

 

Марка, модел? Свали си GPU-Z и виж какви градуси държи. През CCC (Catalyst Control Center)  най-последния таб, може да вдигаш ръчно оборотите на перките, ако загравя много при товар.

Сигурен ли си, че не си качвал/правил нещо по ПС-то което да забози Windows-а? Щом има спад на кадри и не се чуват перките е вероятно просто да не се товари->ниски градуси->не се чуват перките.

Link to comment
Share on other sites

Ако те боли гърлото ти препоръчвам Трахизан. Наскоро и аз почнах да си го губя, но ми помогна.

Иначе ти препоръчвам няколко лъжици мед на ден и постоянно овлажняван с течности.

Link to comment
Share on other sites

Чакаш да ти мине и говориш тихо/изобщо не говориш.

и не излизам навън нали :D 

 

Е тая последната опция няма как да стане,ако утре отида да карам ски :( 

 

ще си взема хексоралетен N и един сироп и ще се гъча.И копрес с ракия мисля да си спретна :D 

Link to comment
Share on other sites

Тоя Хексоралетен по-добре си ФРЪли парите през терасата - пълна помия, бонбонки за освежаване. По-добре Трахизан. И си купи спрей Орофар - скъп е, но убива болката моментално. 

 

ЕДИТ: Явно докато не почнат наказания няма да спре спама тука! 

Link to comment
Share on other sites

и не излизам навън нали :D

 

Е тая последната опция няма как да стане,ако утре отида да карам ски :(

 

ще си взема хексоралетен N и един сироп и ще се гъча.И копрес с ракия мисля да си спретна :D

Разбий две яйца сурови с 50мл прясно мляко и 1 лъжица мед и го изпий на глътки за около 10 минути. след час два гласа ти трябва да се подобрява

Link to comment
Share on other sites

Марка, модел? Свали си GPU-Z и виж какви градуси държи. През CCC (Catalyst Control Center)  най-последния таб, може да вдигаш ръчно оборотите на перките, ако загравя много при товар.

Сигурен ли си, че не си качвал/правил нещо по ПС-то което да забози Windows-а? Щом има спад на кадри и не се чуват перките е вероятно просто да не се товари->ниски градуси->не се чуват перките.

 

Sapphire Dual-x R9 280x 3GB Gddr5 Oc (uefi)

 

Взех я втора цедка на 6 месеца. Първия месец при мен като влезна в игра и вентилаторите почват да бучат яко и си вдигат макс. кадри. Сега влизам в играта и даже не се чуват вентилаторите. Направих един ъпдейт на драйверите на видеото, но не мога да кажа дали от тогава се получи проблема. Преинсталирах драйверите и пак същото... Ще преинстлирам Уиндоус-а след НГ и ще кажа да ми погледнат видеото. Исках да видя дали няма да мога сам да направя нещо, затова попитах в темата... ще пробвам и сам все пак

 

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Освен че Найтбрейк-а свети към 2-3 пъти по-добре... ква друга да има? Ако си е твоя цокъл е плъг и плей ;) и мога да ти кажа къде са най-евтини (в Плд).

Link to comment
Share on other sites

Е скоро няма да се прибирам в Пловдив :( Иначе на лс може да споделиш.Аз нямам проблем с моите фарове,но ако свети по-добре ще е супер :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...