Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Windows 8.1, IE11 - изчезнаха ми иконите на Favorites? Идея за някакъв проблем. Странно е, защото не са изчезнали на всички, а само на някои. Като си отворя дадения сайт, примерно Булфорум, в бара горе се вижда иконката с логото, но като отворя Favorites я няма. Вероятно е или настройка или нещо друго, но не знам. Дори да го изтрия и пак да го добавя във фейвритс, пак я няма...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Windows 8.1, IE11 - изчезнаха ми иконите на Favorites? Идея за някакъв проблем. Странно е, защото не са изчезнали на всички, а само на някои. Като си отворя дадения сайт, примерно Булфорум, в бара горе се вижда иконката с логото, но като отворя Favorites я няма. Вероятно е или настройка или нещо друго, но не знам. Дори да го изтрия и пак да го добавя във фейвритс, пак я няма...

 

Пробвай да преинсталираш IE11 скоро и при мен се появи този проблем само, че на хрома и сред като го преинсталирах всичко си е ОК.

Link to comment
Share on other sites

Не е до преинсталация, нещо друго е. Ресетнах му настройките и после добавих всичките отметки една по една, като иконите си се появиха. След рестарт на PC - пак ги няма.

Link to comment
Share on other sites

Забравих да пиша развитието. Проблемът беше във файлчето iconcache. След изтриването му, всички икони се появиха, но след рестарт пак ги нямаше. След повторно изтриване и рестарт, файлчето си беше на мястото, както и иконите... Някакъв бъг предполагам, ама...

Link to comment
Share on other sites

Малко помощ. Имам нужда от HDCP Ready видео на AGP или PCI слот. Но не намирам из нашите географски ширини. Може и втора ръка.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате къде да си закарам климатика на колата за профилактика, че не искам да попадна някъде където хем ще ме одерат, хем ще си оставят ръцете?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате къде да си закарам климатика на колата за профилактика, че не искам да попадна някъде където хем ще ме одерат, хем ще си оставят ръцете?

 

Аз съм доволен от автосервиз "Дружба" на Рогошко шосе. 42.1652800, 24.7683620

Link to comment
Share on other sites

Ша погледне той. Един мой климатик от 6 месеца не може да намери време...

Ти си кифла бе, приятелю.... Когато аз имам време да ти дойда на крака, телефона ти няма кой да го вдигне или пък нещо друго :)

Инак човекът с авто климатика ако още не си е намерил кой, нека ми драсне едно Л.С. и да му обясня къде да дойде.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате къде да си закарам климатика на колата за профилактика, че не искам да попадна някъде където хем ще ме одерат, хем ще си оставят ръцете?

 

Мда, поручик Галицин потърси.

 

А вие двамата се целувайте в друга тема! :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

А, ша го целувам то. Специално зарад него едно уиски държа в офиса, баре дойде, ама той не та не...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А, ша го целувам то. Специално зарад него едно уиски държа в офиса, баре дойде, ама той не та не...

Пусни един колет, че да не стане зян :-D

Link to comment
Share on other sites

Прочетох общите условия на продавалника/olx/ и не видях това, дето искам да питам, вероятно няма, но все пак - имат ли някаква такса за продажба подобна на тази в Ибей?
 
@HEMO, мерси!

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как може да се подкара нета от Макс телеком с рутер?Устройството което е налично е някаво usb модемче...Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

Прочетох общите условия на продавалника/olx/ и не видях това, дето искам да питам, вероятно няма, но все пак - имат ли някаква такса за продажба подобна на тази в Ибей?
Такса няма освен за промотиране на обявите ако искаш да се виждат на челно място.Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как може да се подкара нета от Макс телеком с рутер?Устройството което е налично е някаво usb модемче...

А как ще включиш usb modem-a към рутера?

 

Между другото макс телеком имаха едни "бисквитки", които се правеха на wifi router - защо не си вземете такова? Имаха и направо рутероподобни устройства даже.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А как ще включиш usb modem-a към рутера?

 

Примерно към ТОЗИ рутер без проблем.

Другия вариант, би трябвало да стане да включи модемчето в компа от там да шарне нета към ланкартата и от нея с кабел до ван порта на рутера. Поне аз съм го правил с модем на Глобул. Но компа трябва да работи постоянно.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...