Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Може ли да препоръчате човек запознат с IIS7 и .ASP

Един сайт се 'копира' от IIS6 на IIS7 и започна да работи коректно като се достъпва само от локалната машина,

а ако се отваря от мрежата - дава тъпи грешки в ASP.

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може ли да препоръчате човек запознат с IIS7 и .ASP

Един сайт се 'копира' от IIS6 на IIS7 и започна да работи коректно като се достъпва само от локалната машина,

а ако се отваря от мрежата - дава тъпи грешки в ASP.

 

Имам човек който предполагам ще може да помогне, но за без пари не ми се вярва да се навие.Ако имаш интерес, пиши на ПМ да ти дам координатите му.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Може ли да препоръчате човек запознат с IIS7 и .ASP

Един сайт се 'копира' от IIS6 на IIS7 и започна да работи коректно като се достъпва само от локалната машина,

а ако се отваря от мрежата - дава тъпи грешки в ASP.

И какви са грешките?

Link to comment
Share on other sites

Kak се броят сроковете според правото:

 

"в рамките на един месец, считано от предявяването..."

 

Ако предявяването е на 10-ти примерно, крайния срок на 9-ти включително следващия месец ли е, или се брои и 10-ти следващия месец.

 

Уж елементарен въпрос но чух и двете мнения ... от уж умни хора ...

 

Ако има някой правист ...

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

С F12 не става ли да му кажеш откъде да буутне? Иначе стандартно, може би - F2, F10, Del... ? Те са малко по-опърничави марковите, ама... Преди време инсталирах един настолен Dell с парола на BIOS, като за да се махне, трябваше да изгледам 2 клипа в нета, та накрая да правя някакви магии и да махна един джъмпър, който всъщност активира тази парола. След махането на джъмпъра, парола не ми поиска и така стигнах до BIOS. Пълна щуротия, ама...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Пробвах с Ф12, получи се, появи ми се панел за задаване на буут.

Иначе искам да го преинсталирам, защото се случва нещо странно с С-то, колкото и място да освободя, все се пълни с някакви файлове, които не мога да открия и сам се задръства.

Благодаря за инфото.

Link to comment
Share on other sites

И какви са грешките?

препраща към KB на М$  :)

 

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. If you are the system administrator please click here to find out more about this error.

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Някой да каже как точно се използва стъпка по стъпка Microsoft Toolkit за активация на 8.1? Ползвах го, след като гледах 3 различни начина в нета. В крайна сметка всичко е точно, но искам да знам как е най-правилно, защото подозирам, че има и излишни стъпки от тези, които гледах.

Link to comment
Share on other sites

препраща към KB на М$  :)

 

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. If you are the system administrator please click here to find out more about this error.

Не не... отвори event log-a и виж там какви са грешките свързани с IIS. Или просто отвори една страница и виж, кое е последното в event log-a
Link to comment
Share on other sites

Някой, който хваща ефирната телевизия да ми каже дали и при него има постоянни прекъсвания на сигнала, без значение от мултиплекса....от вчера е така.

Link to comment
Share on other sites

Баба ми е на ефирна телевизия.

Вчера за половиния час който бях при нея, сигнала прекъсва, насича и даваше линии над 10 пъти.

Link to comment
Share on other sites

Някой, който хваща ефирната телевизия да ми каже дали и при него има постоянни прекъсвания на сигнала, без значение от мултиплекса....от вчера е така.

Това сигурно е само в Пловдив,защото тук при нас в Калофер няма проблем :)  

Link to comment
Share on other sites

 тук при нас в Калофер няма проблем :)

Калофер ?!!?!? май излиза, че сме градски?

Link to comment
Share on other sites

Мерси, значи е от излъчването...днес насичанията дори са по-често от вчера.

 

Няма проблем със сигнала при мен (Кичука).Проблем има когато антената се премести/завърти дори и сантиметър/и или в близост до нея има нещо което да я смущава.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми магазин от който да закупя кухненски шкаф 65см. за мивка. Само долен шкаф. Просто се налага да се набутат печка и пералня в 1.90м. като мивката трябва да остане между двете.

 

И още нещо, което бяхте коментирали, но не намирам поуста - как след преинсталация, да си добавя 3 торента в uTorrent, които имам свалени на диска преди това? Просто са такива, които ще имат не лош сийд, а и са полезни. Торент файловете ги няма, тоест изтрити са, а другото си е на D:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми магазин от който да закупя кухненски шкаф 65см. за мивка. Само долен шкаф. Просто се налага да се набутат печка и пералня в 1.90м. като мивката трябва да остане между двете.

Два електроуреда с мивка/вода между тях. Дано има малко повече място да не плиска по тях постоянно. Преди в Алати, а предполагам и другите строителни магазини, имаха модулни системи - може да намериш нещо с твоя размер. Т.е купуваш само модула, който на теб ти трябва. Нашата кухня даже и сложихме плот, какъвто си харесахме и изрязахме в него отвора за мивката. Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Някой да има под ръка поне 600W работещо захранване, да ми го даде за 2 дена? Понеже не знам дали всички вече ги имат по подразбиране - трябва ми захранване с куплунги за допълнително захранване на видео карта. Понеже излезе, че май не ми е изгоряла видео картата и на друг компютър работи. Сега искам да вържа компютъра с друго захранваме да видя дали ще тръгне, за да мога да видя проблема в дъното или захранването е.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има под ръка поне 600W работещо захранване, да ми го даде за 2 дена?

 

Здрасти колега, имам Colorful захранване 550W (мисля че ще издържи за тест) чисто ново е с 6 пинов накрайник за видеото (вижда се на снимката) ако ти върши работа ще ти услужа за 2 дни, няма проблем.

 

758664.jpg

Link to comment
Share on other sites

Търся кабел  HDMI към HDMI 5 метра за лаптоп. Къде са по-тънкана, защото варират от 15 до 30лв. в тази дължина.

 

Може да го вземеш и за 12лв ама ще е боклук, ако си взимаш гледай да е 1,4а и поне от 20-25лв.

Link to comment
Share on other sites

Само 1 ли е буксата или са 2 от този тип?

 

 

Само една е, и една от ата тип, другите са 1х20, 2х4 и 4х сата

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...