Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не!

Пробвай да пуснеш някой benchmark, те товарят системата като цяло. Можеш да пробваш да изключиш от BIOS-а "smart fan"...


Ти преинсталира ли бре? Качи ли всички шофьори?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, всичко е ок. Нямам търпение да тествам, ама ми струпаха разни работи за вършене :(

 

Максимална температура само при работа с Word - 64 градуса. Май нещо не е наред.

 

Ще потърся бенчмарк и после ще пиша какво е станало.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Свалих си Prime95, пуснах теста и след малко го спрях, защото мина 80 градуса. Може би стоковият вентилатор не е достатъчен. Но от друга страна процесорът не е клокван, така че не би трябвало да стига такива нива.

Офффффффффффффффффффффффффф.....

Link to comment
Share on other sites

А при мен падна с 1 градус. :P

 

Периодически пускай по 2-3 тегела да ти се охлажда машината....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Между другото тук пак му изтървахете края.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, нормално ли е това, капачката на процесора да е с по-високи градуси от 6-те ядра, и защо ми разпознава процесора като FX-6110 при положение, че модела е FX6200 BE това е при умерен клок 24/7 от 3,8GHz на 4.23GHz ето и скрийншот с програмата CPUID Hardware monitor pro

 

760075.jpg

Link to comment
Share on other sites

Направих една малка глупост. Отправих 2 оферти в ибей за снимка с подппис на Ал Пачино. Едната след 2 часа изтичаше, а така и не получих никакъв друг отговор от продавача. А другата пък взеха та ми я приеха почти веднага(тя беше и на sale и аз платих). Обаче минути по-късно ми приеха и първата оферта, но аз вече не искам снимката. Ще ми направят ли нещо на акаунта или просто да не плащам и туй то/

Link to comment
Share on other sites

Разбери се първия продавач като му обясниш случката ; ако си затраеш,  има вероятност да те докладва на ибейския съпорт като некоректен купувач.

Link to comment
Share on other sites

Не става от теб американски капиталист. Взимаш и двете, изгараш едната и продаваш втората на 3-на цена, понеже вече е по-рядко срещана :)
Иначе - то плащането не става ли автоматично? Или това е търги там нещата са по-различни?

 

MidexEdit: Човекът ти каза, че е оферирал - един вид, цената е твърда, но се приемат и пазарлъци...като тука. :))

Link to comment
Share on other sites

Не, не е автоматично. Защото отправих оферта. И той я прие час преди да изтече. Хубаво си мислих да я оттегля. Квото е такова. Снимката е за подарък, а аз няма да купувам повече автографи.... Предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Тотално съм mindfucked покрай този процесор. В БИОС пише 52 градуса, HWMonitor в момента ми дава 73 градуса, AIDA64 показва 44, а AMD Overdrive - thermal margin 45, т.е. на 45 градуса съм от макс допустима температура. Не знам на кое да вярвам, по дяволите!?

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Човекът ти каза, че е оферирал - един вид, цената е твърда, но се приемат и пазарлъци...като тука. :))

Ползвам ограничено ebay - нямам идея за всичките видове хави в него. Та може и да е казал, ама аз не съм разбрал ;)
Link to comment
Share on other sites

Тотално съм mindfucked покрай този процесор. В БИОС пише 52 градуса, HWMonitor в момента ми дава 73 градуса, AIDA64 показва 44, а AMD Overdrive - thermal margin 45, т.е. на 45 градуса съм от макс допустима температура. Не знам на кое да вярвам, по дяволите!?

 

И аз имах такъв проблем с градусите, само да пусна нещо по - тежичко и процесора отиваше на 70-80 градуса. Взех си един залман и от тогава нямам грижи :)

П.П. стоковите вентилатори са доста в гъзЪ, особенно на по - мощните процесори.

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Ползвам ограничено ebay - нямам идея за всичките видове хави в него. Та може и да е казал, ама аз не съм разбрал ;)

Аз съм купил всичко на всичко 6, 7 неща. 5 от тях са за подаръци :D

Link to comment
Share on other sites

Тотално съм mindfucked покрай този процесор. В БИОС пише 52 градуса, HWMonitor в момента ми дава 73 градуса, AIDA64 показва 44, а AMD Overdrive - thermal margin 45, т.е. на 45 градуса съм от макс допустима температура. Не знам на кое да вярвам, по дяволите!?

 

Има някои серии процесори, които показват различна температура, защото програмите с които се отчита температурата не са пригодени за тях. Виж по форумите твоя дали не е от тях. По принцип тази в БИОС-а е най-вярна.

 

каква може да е причината да ми изчезне иконката на синьото зъбче от систем трея?

 

1. Скрил си я.

2. Спрял си сървиса.

3. Прецакал ти се е драйвъра.

Link to comment
Share on other sites

Питах в един Газпром и още една - нямаха.

 

Не питаш където трябва, не в измислени бензиностанции, иди в Еко, Лукойл, ОМВ със сигурност имат.

Link to comment
Share on other sites

 

1. Скрил си я.

2. Спрял си сървиса.

3. Прецакал ти се е драйвъра.

 

Не е първото понеже изобщо я няма в списъка кои икони и известия да се показват в лентата с задачите.Преди да изчезне беше сива в неактивно състояние,а когато исках точно от нея пусках сървиса.Подозирам че някоя от последно инсталираните програми е променила положението.Без да ми трябват се появиха иконки на PotPlayer,MediaMonkey,някакъв нотификейшън на Adobe и прочие.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...