Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Става с всеки рутер, който има USB. Става и с 1043 на ТПЛинк, но с фърм на DD-WRT.

 

Ще го погледна тоя модел мерси

;-)

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да ми даде идея за добър андроид базиран телефон до 500лв?

Link to comment
Share on other sites

На стъклопакета в стая му липсва половината гумено уплътнение и реших,че е крайно време да му сложа някакво.Идеи от къде мога да купя ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

 

Motorola Moto G

 

 

Забранената марка! Отпада като вариант

 

Много голяма грешка,Моторолката е много читава и за тея пари...От магазин ли ще пазаруваш или от нета?Самсунг галакси S3 е около 430 вече нов и е доста добър телефон .

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Забранената марка! Отпада като вариант

Ами добре. Вземи едно Галакси мини за 100лв отгоре тогава. :) Парите са си твои. Моторолата защо е забранена марка? И ти ли като всички останали на които задавам въпроса "не им харесваш менюто"? Моторола като правеха телефони, Самсунг произвеждаха само стерео уредби. Moto X и Moto G са едни от най-хвалените телефони за изминалата година.

Link to comment
Share on other sites

Ами добре. Вземи едно Галакси мини за 100лв отгоре тогава. :) Парите са си твои. Моторолата защо е забранена марка? И ти ли като всички останали на които задавам въпроса "не им харесваш менюто"? Моторола като правеха телефони, Самсунг произвеждаха само стерео уредби. Moto X и Moto G са едни от най-хвалените телефони за изминалата година.

Абсолютно подкрепям за Моторолата. Ползвам тази марка от години и никога не ме е разочаровала, за разлика от много други. Още не мога да си обясня, защо хората са предубедени  към нея. Ето ревю за Moto G. май и аз ще си поръчам един такъв.

Link to comment
Share on other sites

За под 500лв нов, няма по-хубав телефон с Андроид.

 

За под 500лв, лично бих препоръчал или телефон втора употреба от по-висок клас, или Nokia с Windows Phone. Никога от евтините HTC-та, а още по-малко някой китайски супер-телефон (на характеристики това). Moto G е направо учудващо добър за тия пари. Вижте му екрана. Вижте му и процесора. Сега може да го сравните със S4 mini и да им видите и цената.

 

Ама пак казвам, това си е мое мнение и нямам намерение да насилвам никой. Парите не ги давам аз.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно подкрепям за Моторолата. Ползвам тази марка от години и никога не ме е разочаровала, за разлика от много други. Още не мога да си обясня, защо хората са предубедени  към нея. Ето ревю за Moto G. май и аз ще си поръчам един такъв.

Здравейте, аз съм писал въпросното ревю и случайно видях, че има посещения от тук - форум, в който бях активен преди доста години :) Исках само да потвърдя, че Moto G се оказа много качествен телефон - имам сравнително дългосрочни наблюдения върху него. В тази ценова категория, към момента няма достойна алтернатива.

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Някой да ми даде идея за добър андроид базиран телефон до 500лв?

 

HTC Desire 500 Много добър телефон с 4 ядрен процесор работи перфектно и с много добра цена.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз съм писал въпросното ревю и случайно видях, че има посещения от тук - форум, в който бях активен преди доста години :) Исках само да потвърдя, че Moto G се оказа много качествен телефон - имам сравнително дългосрочни наблюдения върху него. В тази ценова категория, към момента няма достойна алтернатива.

Ревюто наистина е написано добре и дава пълна ориентация към продукта. Радвам се, че има такива хора като теб, защото аз често чета ревюта на различни артикули преди да ги закупя.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея колко би струвал колет от САЩ до тук? Не е спешен, може и месец да пътува, търсим най-евтиният вариант, който ще пристигне. Тежи около килограм, размери 15х15х10 сантиметра. UPS ми предлагат да ми го донесат за 2 дена срещу 100 лева, ама ми се струва, че би трябвало да има и други варианти...

Link to comment
Share on other sites

HTC Desire 500 Много добър телефон с 4 ядрен процесор работи перфектно и с много добра цена.

Почти същата цена като Мото Г, по-слаб процесор и екран с по-ниска резолюция. Освен това, тоя телефон най-вероятно няма да получи софтуерен ъпдейт от HTC, защото новия Sense е много тежък, докато Moto G си е с почти чист Android (като се изключат няколко уиджета и 1-2 приложения) и си получава ъпдейти до последни версии.

 

Аз бих взел Moto G ако избора е поставен между тези двата.

 

Само да кажа, че не съм пристрастен към нито една от марките. За последните 5 години съм имал 3 телефона HTC, а в момента съм с LG.

Някой има ли идея колко би струвал колет от САЩ до тук? Не е спешен, може и месец да пътува, търсим най-евтиният вариант, който ще пристигне. Тежи около килограм, размери 15х15х10 сантиметра. UPS ми предлагат да ми го донесат за 2 дена срещу 100 лева, ама ми се струва, че би трябвало да има и други варианти...

USPS ти е най-евтиният вариант за официална услуга май. Освен ако не ползваш една от ония фирми, които правят групажи на много поръчки и товарят контейнери. Някой беше поствал линк за такава от САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Ревюто наистина е написано добре и дава пълна ориентация към продукта. Радвам се, че има такива хора като теб, защото аз често чета ревюта на различни артикули преди да ги закупя.

Благодаря много :) Има някои пропуски - като например липсват качествени тестове на звука, но правим каквото можем, за да решим това и скоро ще си проличи :)

 

Относно Desire 500 - Moto G наистина го превъзхожда, като най-сериозната разлика, според мен е издръжливостта на батерията. Стараем се да тестваме всичко, което излиза в България и що се отнася до батерията, Desire 500 не е на завидно място в класацията ни (скрол до долу :) ):

http://news.smartphone.bg/klasatsiya-za-izdrazhlivost-zhivot-na-bateriyata/

Moto G пък все още е в топ 10. И работи наистина много бързо (тук за почерпка е стоковият Android, разбира се).

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е гларус да преследва гълъб?
Днес в рамките на половин час наблюдавах две нападения - при първото гларус атакуваше група от 4-5 гълъба и престана едва когато те се спуснаха към земята (вероятно в двора на стопанина си). След около 20 минути пак видях гларус да преследва един гълъб и го гонеше близо 5 минути. Направи ми впечатление, че гълъба обикаляше в рамките на квартала и се измъкваше благодарение на рязка смяна на посоката, докато гларуса явно взе да изостава и накрая се отказа.
Може да е бил един и същи гларус, не знам. Но ми стана много любопитно защо ще атакува гълъби.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е гларус да преследва гълъб?

...Но ми стана много любопитно защо ще атакува гълъби.

 

По принцип не, но като цяло гларусите (чайките) са доста агресивни птици и понякога като се бъгнат ( :P ) по някаква причина - глад, заплаха или нещо друго...могат да нападнат човек, животно или друга птица. В ютюба има подобни клипчета как гларуси убиват гълъби и ги изяждат. Така че не е съвсем чудно и преследването на гълъба от твоя гларус, а и нали си спомняш неотдавнашната случка, когато папата пусна бели гълъби и един гларус моментално хвана един от тях. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е гларус да преследва гълъб?

 

 

Напълно нормално е, убиват ги и ги ядат. И чайките често го правят. 

Link to comment
Share on other sites

За сега май съм се насочил към Galaxy S3, някакви мнения за телефона, защото го гледам, че е с доста приемлива цена?

Link to comment
Share on other sites

За сега май съм се насочил към Galaxy S3, някакви мнения за телефона, защото го гледам, че е с доста приемлива цена?

Имам го, прекрасно телефонче е, не мога да се оплача от него.  

Погледни Note 2 ако те влекат големи екрани, като хардуер също е по-добър от S3-ката. Идва си с 2 GB RAM и по-голяма батерия. 

Link to comment
Share on other sites

Note 2 е меко казано уникален телефон. Екрана е голям, но пък е плосък и се побира в джоба, а големие екран е удобен при ровене в интернет, четене на книга и т.н.

 

Ако го намериш под 500лв нов не се замисляй

Link to comment
Share on other sites

Лично аз съм с S4 mini и съм меко казано очарован. Единствения му проблем е скапаната пластмаса на капака (като го държиш по-дълго се изпотява ръката и почва да се плъзга), каквито капаци се продават, калъфи се продават (аз си купих удароустойчив)... Виж дали не му е паднала цената до твоя бюджет.

Link to comment
Share on other sites

Относно Desire 500 - Moto G наистина го превъзхожда, като най-сериозната разлика, според мен е издръжливостта на батерията. Стараем се да тестваме всичко, което излиза в България и що се отнася до батерията, Desire 500 не е на завидно място в класацията ни (скрол до долу :) ):

http://news.smartphone.bg/klasatsiya-za-izdrazhlivost-zhivot-na-bateriyata/

Moto G пък все още е в топ 10. И работи наистина много бързо (тук за почерпка е стоковият Android, разбира се).

 

Относно батерията сигурно е така, дъщерята го ползва тя е на 10г и нали се сещате за какви игри става въпрос, целодневно. Зарежда го всяка вечер, че понякога и през деня. Но в сравнение с SGS Advance и SGS II които ползвам аз, HTC-то много по бързо роботи и в игри и в сърфирането.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...