Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Освен Шеви Тракс (Trax) - който където и да съм го виждал е пълен тотал ама :) .... не знам в тоя сегмент какво друго има. ъФ корс ... кашкай , тигуан (ама май е нагоре в цените) , subaro XV .... ама никой от тия според мен е около 30 хилки - освен ако не бъркам колко е сузукито.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ми по-добре не го гледай според мен... бая каптиви съм виждал с ръжда още на 2рата година (тва не го казвам щото мразя опел а щото си имат ръжда) и да не говорим за изгнилите тръби и ужастната пластмаса вътре. Не че в ниския сегмент ще има коли като майбах ... ама ....

 

Погледни все пак... покрай натиска в тоя сегмент може да са вдигнали качеството шеви както опел направи (в момента нямат нищо общо от преди 3-4 години какви пластмасарии си позволяваха да ползват).

Link to comment
Share on other sites

Като нямаш пари за джим ами за Голф ... си взимаш това да се фукаш. Полза никва с тоя просвет. Да не говорим, че над 50% от продажбите са им само с предно... без 4х4... въобще поредното извращение на съвременния свят е това.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

търся да купя или да поръчам да се изработи карта (географска с обозначени релеф, населени места, пътна мрежа и държавни и областни граници), която да включва България и Макдония. Колкото по детайлна- толкова по-добре. Из интернет намирам само карта на целия Балкански полуостров, което не ме устройва. Има ли някой идея къде може да се намери такова чудо, или за човек/фирма, който да я изработи?

 

п.п.: уточнявам, че става въпрос за карта с актуалните, съвременни територии на България и Македония, а не историческа такава.

Link to comment
Share on other sites

Програма, с която да защитя програми(приложения) от спиране? В смисъл - да не ми ги барат други хора, като не съм на компа.

Link to comment
Share on other sites

Програма, с която да защитя програми(приложения) от спиране? В смисъл - да не ми ги барат други хора, като не съм на компа.

Вариант да работите в различни акаунти?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв ароматизатор за колата,но не искам да е прекалено синтетичен мирис,а нещо по-нормално :)

 

Като аромати предпочитам по-сладникави с аромат на кокос или ванилия, на AREON течни в стъклено шишенце в дървена обвивка, има ги в Каофланд.

Като развиеш дървеното капаче ще видиш, че стъкленото шишенце има пластмасова тапа със свръх ситни отвори, които можеш да разшириш един по един с игла според колко искаш да ти мирише.

Имат и естествени аромати на мента и лавандула в платнени торбички, но са изкуствено завишени цени - 8-10лв.

Пробвай с аромат на кокос, по фин е от ванилията.

Аз съм сложил с аромат на кокос в салона, а в багажника на ванилия и на моменти двете миризми се смесват и мирише уникално.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Като аромати предпочитам по-сладникави с аромат на кокос или ванилия, на AREON течни в стъклено шишенце в дървена обвивка, има ги в Каофланд.

Като развиеш дървеното капаче ще видиш, че стъкленото шишенце има пластмасова тапа със свръх ситни отвори, които можеш да разшириш един по един с игла според колко искаш да ти мирише.

Друга е процедурата. :) Пластмасовата тапа се маха и се завива дървената. Може да се остави така, а и може да се наклони шишенцето за да потече и да се напои дървената капачка за по-силна миризма.

Предполагам за това говорим -> http://areon-fresh.com/bg/products/fresco-air-fresheners/

Link to comment
Share on other sites

Вариант да работите в различни акаунти?

 

Тц. Както и не става да е под различни ОС. Иначе отдавна да съм го направил.

Link to comment
Share on other sites

Като аромати предпочитам по-сладникави с аромат на кокос или ванилия, на AREON течни в стъклено шишенце в дървена обвивка, има ги в Каофланд.

Като развиеш дървеното капаче ще видиш, че стъкленото шишенце има пластмасова тапа със свръх ситни отвори, които можеш да разшириш един по един с игла според колко искаш да ти мирише.

Имат и естествени аромати на мента и лавандула в платнени торбички, но са изкуствено завишени цени - 8-10лв.

Пробвай с аромат на кокос, по фин е от ванилията.

Аз съм сложил с аромат на кокос в салона, а в багажника на ванилия и на моменти двете миризми се смесват и мирише уникално.

Е аз точно такива фалшиви миризми не харесвам ;) Имам един ароматизатор зелен лайм в жабката и е супер фалшив.Искам нещо нормално.Днес ще отида до магазина да видя какво има там ;) 

Link to comment
Share on other sites

Тук си се пообъркал малко.

А защо така мислиш, нали батерията когато работи компа се зарежда, ако е обикновена ще се скапе за нула време. Събрал съм поне 20тина такива батерии от дънни платки и всичките са презареждаеми.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в Пловдив някъде се правят истински бургери? Не като тези на аладина и прочие, дето е с някакъв гаден хляб пълни с мазни картофи и някво гадно месо. Говоря за истински бургер, с хрупкави картофи, хубав хляб и истинско месо.

Link to comment
Share on other sites

Burger chef? Виждал съм ги, ама се чудя дали да им се доверя, изглеждат ми като тея от аладана...

Общо взето търся нещо като Тоасти, само че за бургери, преди до калигула имаше едни яки, ама ги махнаха и сега е аладин...

Link to comment
Share on other sites

А защо така мислиш, нали батерията когато работи компа се зарежда, ако е обикновена ще се скапе за нула време. Събрал съм поне 20тина такива батерии от дънни платки и всичките са презареждаеми.

Можеш ли да снимаш тези които си свалил( пише ли по тях Rechargeable)? Мерил ли си колко е напрежението на клемите на гнездото на включено РС с махната батерия?

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

Да до калигула бяха наистина доста добри :) Най-добре ще е вкъщи да си ги направиш.Отиваш в била примерно и им казваш да ти смелят месо на кайма :)

 

Има питки взимаш си,малко айсберг,евентуално,ако харесваш и пържен лук си запържваш и някакъв сос,барбекю примерно :)

edit:Забелязал съм,че като си правя нещо сам става супер вкусно :P 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

И аз не съм виждал такива презареждаеми батерии по дъната. Верно, че моите са стари повечето, но всички батерии са обикновени. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...