Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Прекрасно те разбрах. Безплатно е, няма нужда да търсиш в гугъл защото си го имаш в уина, и може да прави това което искаш. А да, и е лесно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае убава кръчма извън града? Може и да е в друг град около Пловдив.

 

И от къде мога да си намеря суперевтина тракторна гума?

Ами сравнително хубава кръчма из вън града (поне според мен), е след Първенец, там дето се ходи за реката. Там съм прекарвал хубави часове с добра кухня. А за хубава и евтина тракторна гума...съжалявам, не се сещам. :)

Link to comment
Share on other sites

Братовчед ми ми даде трансмитер Нео NEO FM-TA37 е точният модел,но не ми даде книжката с инструкциите :( някаква идея от къде мога да ги намеря? 

 
Link to comment
Share on other sites

Никола, едно е сигурно - в мрежата на ВиК няма да намериш инструкциите. Аз да те питам - за чий са ти за тоя уред инструкции? 

 

=======================

 

Иване, за чий чеп ти е тракторна гума, че е интересно. И още нещо - предна или задна, че е важно? 

 

7809696088_76726e257b_c.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Иване, за чий чеп ти е тракторна гума, че е интересно. И още нещо - предна или задна, че е важно? 

 

 

Сещам се, че може да му трябва нещо във връзка с фитнеса. Ако е така, пробвай с гума от мотокар. Тя също е достатъчно тежка и по лесно се намира.

Link to comment
Share on other sites

Като за начало ми трябва от по-малките. По нататък - от по-големите. Правилно каза charmock, за тренировки ми трябва. За кръчмата към Първенец се сетихме и ние, но искахме нещо по-различно и отидохме до Бяла река.

Link to comment
Share on other sites

Като за начало ми трябва от по-малките. По нататък - от по-големите. Правилно каза charmock, за тренировки ми трябва. 

 

От раз разбрах за какво ти трябва. Защо обаче реши, че трябва да е от трактор непременно? В смисъл по-малки има и от джипове, примерно, намират се в Пловдив и се избягва безумието около транспорта им. 

Link to comment
Share on other sites

Ами намери си бус тогава за транспорт на тракторна гума, аз ще видя на село какво има... В Пловдив няма да намериш такава. Колко трябва да тежи по-точно тая гума, щото тракторна задна не можеш я мръдна.

Link to comment
Share on other sites

Колеги печелят ли нещо хората като този тип- http://www.youtube.com/user/marquesbrownlee?feature=watch

 

И като цяло хората в youtube, които се стремят да си увеличат "абонатите", като този който има 900к

 

Защото до скоро не се бях замислял, а в последно време много хора в доста сфери започват такива "канали" и набират "абонати" (followers) ли са какви са. Та ми стана интересно печели ли се от това и ако да - как и колко?

Link to comment
Share on other sites

Колеги печелят ли нещо хората като този тип- http://www.youtube.com/user/marquesbrownlee?feature=watch

 

И като цяло хората в youtube, които се стремят да си увеличат "абонатите", като този който има 900к

 

Защото до скоро не се бях замислял, а в последно време много хора в доста сфери започват такива "канали" и набират "абонати" (followers) ли са какви са. Та ми стана интересно печели ли се от това и ако да - как и колко?

Хората печелят от клиповете, като поставят реклами на Гугъл в тях. При натрупването на определена посещаемост и нам си колко клипа, компанията се свързва с теб (а сега ти кандидадстваш) за да бъдеш одобрен. 

Все още в България го няма това и не можеш да кандидатстваш. Клиповете до колкото знам трябва да са уникални - да не са свалени от нета и качени в профила ти. 

Миналата година в началото бях чел, че има хора, които си вадят по над 300 000$ само с канала си в тубата. 

Ако се интересуваш как печелят - Гугъл Адсенс

Link to comment
Share on other sites

Като за начало ми трябва от по-малките. По нататък - от по-големите. Правилно каза charmock, за тренировки ми трябва. За кръчмата към Първенец се сетихме и ние, но искахме нещо по-различно и отидохме до Бяла река.

другия път за трип ГПДВ* идете до Трявна и пийте бира в местната пивоварна. кухнята също не е лоша.

 

тракторна гума - на старо ти трябва явно. В близките села в селскостопански двор или при някой мастит фермер.

В Дианата събират стари гуми, съответно можеш да ги питаш за тракторни/мотокарни. Иначе във всеки прост вулканизатор също можеш да се пробваш.

 

 

 

---------------------------

* ГьзПътДаВиди

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите за "копане" на монети :). Има ли смисъл от този bitcoin.

Не.

 

Смисъл от bitcoin не мога да определя дали има, но от копането определено няма

 

Ще цитирам мой приятел:

 

Днес се зарибих с мечти за бързи печалби чрез 'копане' на bitcoins но се оказа че верния хардуер който би генерирал приходи *сега* излиза най - рано след 2-3 месеца и то ако няма закъснения и когато тръгне *едвам* ще си върне парите...

 

И докато ровех из интернет ми се потвърди догадката за спада на цената на bitcoins под 1000$ отпреди известно време: http://www.coindesk.com/price-crashes-china-outlaws-bitcoin-financial-institutions/

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ало, програмиста - не тръгвай с лошо, пък и човекът най-вероятно не иска да филтрира множество резултати на английски, а и щом не е прочел нищо от темата в този раздел, значи търси някакъв кратък отговор. :santa:
 
 

"Копането" е процес, който може да осъществиш с подходящ хардуер (напр. мощни видео карти) и включва правенето на сложни и специфични математически операции, които с времето генерират BC. Твърди се, че в системата на BC не може да се чийтва и поради това виртуалната валута е абсолютно сигурна и защитена. Проблемът е, че биткойните са точно определено количество и поради тази причина с времето тези математически операции умишлено се усложняват, за да не се изчепят "монетите" прекалено бързо.

 
П.П. Така го разбирам в резюме положението, но тъй като нито копая, нито кой знае колко съм чел по темата, ако нещо съм объркал...не възразявам да ме поправите. :))

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй. За да "изкопаеш" нов bitcoin ти трябва невероятно добра техника. Такава, струваща 5 цифрена сума в $ и която не е ясно ще успееш ли да си я изплатиш... а копаенето е описано най-добре тука: http://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_protocol#Bitcoin_mining

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Забравих паролата на wi fi . С лаптопа влизам автоматично , но ми трябва за таблета. Къде мога да я погледна ? Комшията е нагласял рутера и не я помня.

 

 

exabyte: това го пробвах но трябва да изтрия ключа за да мога да натисна отметката да ми ги покаже .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Забравих паролата на wi fi . С лаптопа влизам автоматично , но ми трябва за таблета. Къде мога да я погледна ? Комшията е нагласял рутера и не я помня.

 

Виж тук

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...