Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

1 hour ago, deus_pld said:

Кажи честно, верно ли даде деестин' ле'а за лего :D  За тия пари- Голф 3-ка

 

п.п.; майтап естествено, честито и приятно забавление. 

 

Един колега има това:

 

LEGO Technic Bugatti Chiron 42083, 3599 части, 3599 части

 

И това:

 

LEGO TECHNIC Lamborghini Sián FKP 37 42115

 

:D


И един Порше, за цвят. Луди всякакви.

 

58 minutes ago, Mockingbird said:

 

Аз примерно преди два дни се сдобих с това :):

 

https://www.fiio.com/k7

 

 

Честито. Но нали беше решил, че нямаш нужда?
Чуваш ли някаква разлика? Аз имам K5 Pro.

 

41 minutes ago, vikktor said:

Подарък ми е, след 10 дена имам рожден ден.

 

@Mockingbird това е много яко. Аз си търся нещо малко, Bluetooth, stereo ама да има и aux :D тъкмо намерих Sony srx43, който отговаря на изискванията ми и гледам, че почти навсякъде е изчерпан. И в тази връзка един youtube-ер вика "Всеки говорител звучи страхотно, докато не го поставиш до JBL". :D 

 

Честито за легото.

А за другото: https://www.fiio.com/btr3k

 

Сега погледнах Сони-то. Ти безжичен говорител ли търсиш или DAC/AMP като на Mockingbird, но с Блутуут?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ли? Само говорител.

На мен мястото ми е доста ограничено и не ми се занимава с кабели, за това държа да е Bluetooth. Искам да има aux, за да мога да вържа XBox-а, когато не съм на телевизор (монитора ми няма говорители). Сонито ме изкефи, защото има светлинки и малката ще се кефи, ако й пускам песнички да танцува. Има вероятно и аз да се кефя на светлинките. Разочароващо е, че голяма част са mono. Не разбирам защо го правят, при положение, че повечето иам 2 говорителя. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mockingbird said:

Аз примерно преди два дни се сдобих с това :):

 

https://www.fiio.com/k7

 

Аз като човек, който нищо не разбира, и не ме е срам да кажа, да питам: каква е идеята на това? Ясно, че за звук, но до там съм.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Честито. Но нали беше решил, че нямаш нужда?
Чуваш ли някаква разлика? Аз имам K5 Pro.

 

43 minutes ago, mIRCata said:

Аз като човек, който нищо не разбира, и не ме е срам да кажа, да питам: каква е идеята на това? Ясно, че за звук, но до там съм.

Ангел, дам, бях решил, но след толкоз време слушане само на вградената карта от компа, нещо не ми стигаше.. Слушалките нещо не ме кефеше как звучат… липса на дълбочина на сцената и доста натрапчиви високи. И се метнах на дълбокото. Послушах малко, но все още не мога дам конкретни отзиви. Но определено Едифайърките звучат мнооого по-добре. Сета ми е DT770 pro 32 + Edifier 1280 DB. Колонките не са кой знае какво, но определено сега свирят доста по-арно… Ще споделя повече след още някой ден… особено за работата със слушалките… 

 

Миро, много може да се изговори за DAC/AMP устройствата, но основните цели са две. По-сериозно захранване на слушалките и качествен ЦАП, който да ти подобри звученето, сцената и т.н. Определено има разлика, но все още слушам и добивам впечатления. То това си е мания като всичко друго… Но си има значение. Примерно след като смених ресивъра си Pioneer с висок клас, макар и стар усилвател Denon, основния ми сет за музика свирна категорично много по-добре. Дори при ниски нива на сила на слушане се усеща голямата разлика… Достатъчно тяга, а да не говорим и колко по-динамично и чисто звучи всичко. Широчина и дълбочина на сцената, детайли в звука, които с Pioneer-а ги нямаше…. Та така, едни дават пара за Лего, други за кОври, трети за техника….:)

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, vikktor said:

@RaptoR можеш ли да познаеш какво е това? 

 

 

Ще ти дам и жокер:

 

Супер вълнуващо е...... 


Стефчо го има тва!!! :rofl:
 

23 hours ago, deus_pld said:

Кажи честно, верно ли даде деестин' ле'а за лего :D  За тия пари- Голф 3-ка

 

п.п.; майтап естествено, честито и приятно забавление. 


НЕ ВЕЕЕЕ - за тия пари Е36!!! :laughing1:
 

23 hours ago, kotora said:

е някои ора дават по 4к за лодка за риба със сонар и пускаща захранка :) 


Че какъв е проблема? Съответните си ги струват и това далеч не е цифра... 
 

23 hours ago, Mockingbird said:

Пък други за кОври...какво толкова....Всеки си е луд за себе си...Живи и здрави и си харчете парата за каквото ви харесва...

Аз примерно преди два дни се сдобих с това :):

 

https://www.fiio.com/k7

 


И аз щях да питам за чий чеп ти е такова, но Миро ме е преварил 
 

23 hours ago, DON_CHEFO said:

Над 1 година събира прах моето... Нямам време да го започна 


Знам си аС, че е то. Не помня само как го доби - ръсна ли се и ли подарък
 

23 hours ago, deus_pld said:

Прати ми го по UPS да ти го построя и шъ ти го върна :lol: 


Ще дадете повече пари за куриери бре!!! 

И не забравяйте - някои ги дават за овце, за трактори, за реставрации, за колекции, за марки... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antares said:

Хоби сектора като цяло е с най-голяма надценка. Няма евтино.


Аз инвестирам. В момента колекциите ми от последните 4-5 години са в някои случаи с петорна цена. Купих и марки за 2-3 хиляди лева, които след няколко години ще имат тая цена в евро. Да не говоря за чановете пък - там като гледам днешни цени съм направо богат човек. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2023 at 7:33 AM, RaptoR said:


Стефчо го има тва!!! :rofl:
 


НЕ ВЕЕЕЕ - за тия пари Е36!!! :laughing1:
 


Че какъв е проблема? Съответните си ги струват и това далеч не е цифра... 
 


И аз щях да питам за чий чеп ти е такова, но Миро ме е преварил 
 


Знам си аС, че е то. Не помня само как го доби - ръсна ли се и ли подарък
 


Ще дадете повече пари за куриери бре!!! 

И не забравяйте - някои ги дават за овце, за трактори, за реставрации, за колекции, за марки... :rofl:

Няма подаръци. Плащам на дебело за такива неща. 

Link to comment
Share on other sites

Insta360 - уникална "уебкамера". Това чудо е перфектната професионална 4К камера за всякакъв стрийминг, особено пък за онлайн бизнес, обучение и прочие. А миниатюрния gimbal механизъм плюс AI пинизите със следене на образа, автофокуса и разпознаването на жестове са просто врЪхта. :punk

 

insta360.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2023 at 6:02 AM, Godfather said:

Insta360 - уникална "уебкамера". Това чудо е перфектната професионална 4К камера за всякакъв стрийминг, особено пък за онлайн бизнес, обучение и прочие. А миниатюрния gimbal механизъм плюс AI пинизите със следене на образа, автофокуса и разпознаването на жестове са просто врЪхта. :punk

 

Честито честито :))
Първи реших, че си онази носещата се видео камера :D

Готов за Onlyfans кариера ? :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Честито честито :))
Първи реших, че си онази носещата се видео камера :D

Готов за Onlyfans кариера ? :D

За онлифенс не знам, сигурно ще работи перфектно и в този случай, но за онлайн обучението, с което съм се нагърбил напоследък това е просто перфектния инструмент. Даже в комплекта има едни специални стикери, които се залепват на произволна дъска (whiteboard) и така камера може да следи и това. А гимбал механизма на камерата е уникален (всичкото следене е прецизно физическо движение на механизма, няма никакви софтуерни изгъзици) - абе пълна лудница. :lol:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Godfather said:

 


Преди няколко месеца, по време на "дейлито", колегите седнали в заседателната зала, камерата удобно сложена между тях и случайно гледаща към стъклената врата, отвън минава натокана мадама и камерата направи най-логичното нещо в случая - проследи мадамата "с поглед" :lol: Тогава оцених технологиите - определено бих направил същото, ако бях там.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Godfather said:

За онлифенс не знам, сигурно ще работи перфектно и в този случай, но за онлайн обучението, с което съм се нагърбил напоследък това е просто перфектния инструмент. Даже в комплекта има едни специални стикери, които се залепват на произволна дъска (whiteboard) и така камера може да следи и това. А гимбал механизма на камерата е уникален (всичкото следене е прецизно физическо движение на механизма, няма никакви софтуерни изгъзици) - абе пълна лудница. :lol:

:D

Да, гледал съм и няколко ревюта, тя и жестове разпознава, знае къде да се насочи и т.н. Много умничка. А като гимбал ми напомня на сиско конф. стените. Но за вкъщи и по-умна :D

1 minute ago, Antares said:


Преди няколко месеца, по време на "дейлито", колегите седнали в заседателната зала, камерата удобно сложена между тях и случайно гледаща към стъклената врата, отвън минава натокана мадама и камерата направи най-логичното нещо в случая - проследи мадамата "с поглед" :lol: Тогава оцених технологиите - определено бих направил същото, ако бях там.

loool :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Antares said:


Преди няколко месеца, по време на "дейлито", колегите седнали в заседателната зала, камерата удобно сложена между тях и случайно гледаща към стъклената врата, отвън минава натокана мадама и камерата направи най-логичното нещо в случая - проследи мадамата "с поглед" :lol: Тогава оцених технологиите - определено бих направил същото, ако бях там.

Тепърва има да се случват много подобни истории, да живее AI! :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз да се изфукам - сдобих с ето този аудио интерфейс. Вече ще мога да дрънкам без да тероризирам околните апартаменти и по-важното - любимата.
При това, без да имам 0.5s delay между удара по струната и самия звук, като ползвам Кубето и line in на вграденото аудио...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

Не че ми е дотрябвала, но все пак кви пари е?

В момента е на прИмоция за $280 и върви с безплатното допълнение - триножник за камера.

 

6 hours ago, Antares said:

И аз да се изфукам - сдобих с ето този аудио интерфейс. Вече ще мога да дрънкам без да тероризирам околните апартаменти и по-важното - любимата.
При това, без да имам 0.5s delay между удара по струната и самия звук, като ползвам Кубето и line in на вграденото аудио...

Честито, това са едни от най-добрите аудио интерфейси.

Link to comment
Share on other sites

Вече имам огромен респект към хората, занимаващи се с миксиране и "произвеждане" на музика. Две вечери мъки, дорде успея просто да подкарам китарата, да я чувам, че и да сложа distortion...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Като се науча да свиря. Демек - никога :lol:


Че ти добре си се научил бе! По отношение на китара аз си признавам, че мога само да я държа - толкоз. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

От днес официално съм на новото работно място. Натовариха ме днес със сума ти багажерии, проведоха ми 5-16 инструктажа, настаних се в офиса и дойде време да си ходя. Нали вече съм junior повчвам да се уча.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...