Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

9 hours ago, Sothbiss said:

След известно отсъствие, отново се завърнах в high-end лагера на картите и главната ми машина е изцяло AMD вече. :rolleyes:

1.jpg

Честито, със здраве да си я ползваш! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То май и на мен новата карта ще ми е от АМД. не играя чак толкова нови игри, че да припападм от липсата на RT където нвидия, определено с апо-напред, но оня жълтия и изпляскал тотално.

Така и така сега последния процесор смених на АМД, след последните печки от Интел, та защо не направо да комбинирам всички АМД. ДОгодина може да ъпгрейдна даже до нещо на М5, но нека цените се поуспокоят

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

Що реши, че не са от промоции?


Е па вероятно щото най-промоционалната промоция е утре сабаля, знам ли... Ся той Пешо може да си е намерил нещо специално, може да су го подарили, може да е от фирмата гювеч... Всичко може! И влакове и кухни може! 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, RaptoR said:

Тва вляво врата ли е, каи ми чеСно! И що не изчака промоциите бре!?! 

Т'ва в ляво е стелаж.

Иначе нали знаеш к'ва е разликата между мъжа и жената? Мъжа ще си купи нещо с 10% над пазарната цена, защото му трябва. Жената ще купи пет неща, които не ѝ трябват, защото са на промоция.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Antares said:

Т'ва в ляво е стелаж.

Иначе нали знаеш к'ва е разликата между мъжа и жената? Мъжа ще си купи нещо с 10% над пазарната цена, защото му трябва. Жената ще купи пет неща, които не ѝ трябват, защото са на промоция.

 

По тая логика тряя съм жена! :effemine2:
А това ми замяза на врата на някаква мебел и щях да ти кажа, че ако е у нас левият монитор няма да изкара много...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

А какво да кажа, като и от двете страни съм притиснат


Абе знам аз колко обичам да ми дават съвети, без да съм ги търсил, но от прочетеното по темата - било добре да имаш един "централен" монитор и един второстепенен. Тоест един фронтално пред теб и другия леко в страни.

П.П. Възхищавам ти се колко малко неща имаш на бюрото!

Link to comment
Share on other sites

Я! Тоо слакър има кат мойта колонка! Ся видях! :effemine2::rofl::effemine3:
Аз съм много далеч от вашата работа и потребление, но съм баш с главен и един отдясно на него. Само че предполагам, ч е вие на единия работите, на другия блеете, а аз на главния правя квото правя, на втория вървят сериали за фон... :laughing1:
Признавам обаче, че при такава конфигурация тип ножица - поне от снимките ви ако съдя - ще ми стане лошо направо...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Antares said:


Абе знам аз колко обичам да ми дават съвети, без да съм ги търсил, но от прочетеното по темата - било добре да имаш един "централен" монитор и един второстепенен. Тоест един фронтално пред теб и другия леко в страни.

П.П. Възхищавам ти се колко малко неща имаш на бюрото!

 

По принцип е добре от гледна точка на ергономия, защото не си кривиш погледа и врата. Без централен монитор си изкривен 100% от времето. При един централно разположен монитор си изкривен само тогава, когато гледаш вторичния.

Link to comment
Share on other sites

Сега остава да раберете смисъла на притиснат от двете страни и да видите снимката. Ляво стена, дясно гардероб. Общо мястото е 130 см. Или само 1 монитор или двата така. 1 огромен не ме кефи  Пробвах ги вертикално, един над друг не става, че телевизора е от горе и пак няма място. Според чергата толкова

Мисире, нали ти като я взе после charmrock ми поръча и на мен.

Пешо, то за снимката разчистих :) :) :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mIRCata said:

Сега остава да раберете смисъла на притиснат от двете страни и да видите снимката. Ляво стена, дясно гардероб. Общо мястото е 130 см. Или само 1 монитор или двата така. 1 огромен не ме кефи  Пробвах ги вертикално, един над друг не става, че телевизора е от горе и пак няма място. Според чергата толкова

Мисире, нали ти като я взе после charmrock ми поръча и на мен.

Пешо, то за снимката разчистих :) :) :)


Аз преди 4 дни успях да я пусна :rofl:
Ти си в неква потресающа позиция, брат! Разкарай го тоо гардероб бе! И си и с очила, не ти ли се завива свят? Освен това като гледам така ти май изобщо не може да оползотвориш големината на екраните ефективно! 

Link to comment
Share on other sites

Да го махна, ама тряя си държа гащите на купчина в хола под чорапите. Преди малката, бях с бюро 1.80. Всичко беше от горе. Че и скенери, кутия, колони, джакузи.

Link to comment
Share on other sites

Цял ден чакам @RaptoR да се обади, ама .... 

 

Ей го тоз пресловут instant pot. Дойде и работи. Unboxing experience е добър. Няколко неща правят много добро впечатление

0. Още от разопаковането, върху кашончето пише какво да очакваш, къде да намериш помощ и какво допълнително можеш да прочетеш.

1. Сайта и поръчката са направени изключително удобно. Няма излишен текст, няма текст тип apple или google. Всичко е ясно и е добре подредено без препратки на страници една към друга.

2. Приложение с рецепти. Не е преведено, но вероятно за целта instant pot Bulgaria няма какво да направят.

3. Всяка една бележчица е преведена и всичко е окомплектовано много приятно в плик.

image.thumb.png.5f3f5c75866a40a35fe4b519729119e8.png

 

С онези намаления миналата седмица...

1. Най-накрая взех раптора

2. Сената, за да си допълня колекцията от този размер

3. На детето тази страхотна къща излезе много на далавера

 

и за коледа ме очаква още лего - подарък

хохо, яко!

 

Инстант пота е страхотен

 

.image.png.98e6d5d8c72d0f27a3e1d6b3b8888a23.png

image.png.2211908b774caa3e036950e639ffe5b2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vikktor said:

image.png.2211908b774caa3e036950e639ffe5b2.png

 

Викторе честито! Ще слагаш ли светлини на този модел или не ти се занимава? :)

 

Аз още преди да е дошъл същинския Черен петък олекнах с 2 хилки, че жената ме врънкаше за нова конвекторна печка с керамичен плот. Пътьом грабнах от магазина и една кутия за ъпгрейд на офис машината (понеже нямаше как да оставам валат) - Corsair 4000D на невероятната цена от 90 канадски тугрика. Така както е тръгнало, като излезнат същинските оферти ще трябва да се правя на заспал, че нещо почвам да прихващам от навиците за харчене на онзи Мисир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, kotora said:

Ебах тая печка. за 2к Долара :D Свирки прави ли :lol:

Николчо, тва не са компутури бе братчед. Да ти кажа ли какви ги има по-скъпи от колата ти за къмто 20 бона на Miele, че даже и на KitchenАid има дето надхвърлят 10 бона в зелено.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kotora said:

Знаеш ли кое е най-забавното, че върши същата работа като тая за 1000$ на Miele :) Или като моята Neff за 200лв :lol:

Абе не знам дали върши същата работа, ама това за 200 кинта сигурен ли си, че е печка, да не е някакво котлонче? :lol:

То е ясно, че тия петцифрените са някакви изгъзици, ама както и друг път съм казвал, с измислени марки не ми се рискува, пък и при нас по-евтини 30 инчови печки от 1300 няма.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...