Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

След като 2 месеца прескачах какви ли не мебели и всяко свободно кътче вкъщиш е затрупано с кашони от мебели, днес най- накрая дойдоха за ламината, вчера сложиха щорите, уикенда оправяхме грешките на шпакловчиците и днес... Днес най-накрая махнах огромния кашон в коридора, сглобих леглото на малката и живот и здраве до няколко дена малката принцеса ще си има собствена стая - розова, с нови бели мебели, страхотни лилави щори и хубав ламиниран паркет. Ще стане приказно с всички китайски боклуци, които е купила жена ми :D някви закачлки от Aliexpress, някакви стикери от shein и огромен детски пуф (той не е от алиекспрес). Луничките монтирах вчера, осветлението поръчах от amazon.de - WRGB и има опция rainbow. Много е яко! Една лента остава да сложа. Е, има да се сглобява доста. Айде, отивам. Но много се радвам и много се вълнувам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз лично повече се вълнувам колко точно неща няма да ти харесат като наредите всичко :rofl:
И защо по дяволите розово?!? Аз така зловещо бягам от тоя цвят... Или тя си го поиска?

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че тя си го поиска.

Но розовото стана много хубаво розаво. Schneider Quatro имат един цвят сьонга, който много си отива. 

Всичко много ми хареса, нищо няма да връщам. 

Link to comment
Share on other sites

Аре бе, ся върнал съм 1 монитор няколко пъти..... 4-5, важното е да не ме вкарат в някой черен списък, че трябва да си правя нов профил за връщане :D 

Междудругото тоя монитор е много добър. Изобщо не усетих, че не ме заболяха очите при включено осветление. Обикновено работя на изключено. Всичко е 6, ама да не дърпам дявола за опашката...... Другата седмица съм на море и като се върна - почвам със саундбарите. Поръчване, връащен, поръчване, връщане.... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikktor said:

Смятай какво ми е на мен :bgrin:


Не знам, човек, аз се уморих, изтощих, в един момент спрях да чета... Ако ми се случи да се хабя толкова в избора на нещо (освен ако не е имот за много пари), то аз няма да му се зарадвам после... Никъф шанс да се мъча толкова. Виждам некви промота, питам съответни хора и чал - финито.  

Link to comment
Share on other sites

Да, разбирам те. Това е правилното. Според многото чете, което изчетох, виждам че хората пазаруват според цената и/или промоциите. Малко са тези, които гонят нещо специално. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktor said:

Да, разбирам те. Това е правилното. Според многото чете, което изчетох, виждам че хората пазаруват според цената и/или промоциите. Малко са тези, които гонят нещо специално. 


Абе и аз не купувам какво да е, но твоето е патология. Вероятно копченатискаческа :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Това не е възможно!!!! :rofl:

И аз съм учуден :lol:

 

Ейй, намерих перфектното място за летене с дрона. Изхабих 3 батерии и се прибрах доволен :) Започнах да задобрявам и да минавам през препятствия и пролуки между дърветата. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, RaptoR said:

Абе и аз не купувам какво да е, но твоето е патология. Вероятно копченатискаческа :D

 

Обикновено чета и гледам ревюта. Не знам какво се случи този път. Изпаднах в някаква дупка. Но фактите са, че намерих добър, сходен с перфектния, монитор. И e на нормална цена.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/22/2022 at 12:28 AM, vikktor said:

Цял ден чакам @RaptoR да се обади, ама .... 

 

Ей го тоз пресловут instant pot. Дойде и работи. Unboxing experience е добър. Няколко неща правят много добро впечатление

0. Още от разопаковането, върху кашончето пише какво да очакваш, къде да намериш помощ и какво допълнително можеш да прочетеш.

1. Сайта и поръчката са направени изключително удобно. Няма излишен текст, няма текст тип apple или google. Всичко е ясно и е добре подредено без препратки на страници една към друга.

2. Приложение с рецепти. Не е преведено, но вероятно за целта instant pot Bulgaria няма какво да направят.

3. Всяка една бележчица е преведена и всичко е окомплектовано много приятно в плик.

image.thumb.png.5f3f5c75866a40a35fe4b519729119e8.png

 

С онези намаления миналата седмица...

1. Най-накрая взех раптора

2. Сената, за да си допълня колекцията от този размер

3. На детето тази страхотна къща излезе много на далавера

 

БТВ още си го ползваме и жена ми е много доволна. Вари месото доста бързо, приготвя супи бързо. За печене не става със сигурност. Airfryer-а става за картофки за гарнитура, но като цяло е малък. Но е компромис, ако нямаш място за 2 уреда.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vikktor said:

За печене не става със сигурност.

И цели пилета сме пекли, вчера например направихме и долни бутчета, плешка сме пекли, ребърца. Не е като на барбекю и огън, но пече.

Иначе и мусака правихме, просто е малко количеството и жената се отказа, че трябва да готви пак на другия ден :lol:

Link to comment
Share on other sites

извинявам се, исках да кажа печива тип кексове. Във фейсбук групите правят някакви пайове, обаче вкъщи не се получават. Жена ми пробва поне 5 пъти и накрая й казах да спре да хаби продуктите lol

Link to comment
Share on other sites

Нямах намерение да си сменям работата скоро, но нещата в новата фирма се сговнясаха много мощно и реших да дръпна спусъка. 


Резултата е заплата с доста пари отгоре, фирмата е сериозна и има много голямо развитие:) 

Link to comment
Share on other sites

Честито! Дано ти е на късмет, че и за сегашната първоначалните коментари бяха такива ако си спомням правилно.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kotora said:

Нямах намерение да си сменям работата скоро, но нещата в новата фирма се сговнясаха много мощно и реших да дръпна спусъка. 


Резултата е заплата с доста пари отгоре, фирмата е сериозна и има много голямо развитие:) 

Така се прави. Лоялност и такива простотии да ги няма. Това не е семеен бизнес. Отделно, че е доказано, че честата смяна на работа ти носи повече пари от колкото да чакаш повишения. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, w00x said:

Честито! Дано ти е на късмет, че и за сегашната първоначалните коментари бяха такива ако си спомням правилно.

e бяха, ама минаха 8-9 месеца :) 

Генерално нещата са объркани в тази фирма. Бил съм във фирми в които е хаос, ама тука положението надминава всякакви граници. 

 Лийда ми и той напуска, а се познава с CEO-то на българския офис от 15-20 години. 

 

@DON_CHEFO оо да, този път скока е от порядъка на 30-40%, което хич не е малко. 

Link to comment
Share on other sites

И аз да се изфукам. Вчера ми потвърдиха, че пробният период на новото ми работно място е приключил и договорът ми е потвърден :).

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, kotora said:

Нямах намерение да си сменям работата скоро, но нещата в новата фирма се сговнясаха много мощно и реших да дръпна спусъка. 


Резултата е заплата с доста пари отгоре, фирмата е сериозна и има много голямо развитие:) 

 

20 minutes ago, netrootbg said:

И аз да се изфукам. Вчера ми потвърдиха, че пробният период на новото ми работно място е приключил и договорът ми е потвърден :).

Честито и на двамата! Ще трябва да черпите! :)

Link to comment
Share on other sites

Еми появи се и ще почерпим :lol: 

 

Информирах ги, че на края на месеца ще си пусна предизвестието. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

И аз съм в кюпа. Днес ме информираха, че са много доволни от работата ми, изтече ми пробния период и договора ми става безсрочен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...