Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

4 hours ago, w00x said:

 

По път натам се чувствай поканен да ми дойдеш на гости. Има евтини билети до Айндховен. Само да видим на датите дали ще съм там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, w00x said:

Веротно ще пристигна на предния ден. Освен ако не си в Брюксел или Антверп, си ми далечко. :) 

Айндховен. От там мога да те закарам или прибера. Единствено не знам дали ще съм там точно в този момент, че е лятото и не знам дали няма да съм в отпуска. Това би трябвало да го знам в скоро време.

Link to comment
Share on other sites

След бързото скапване на поредния китайски евтинджос, най-накрая реших, че е крайно време да си взема нещо сериозно от категорията на необходимите и важни инструменти. :)

 

fluke117.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

След бързото скапване на поредния китайски евтинджос, най-накрая реших, че е крайно време да си взема нещо сериозно от категорията на необходимите и важни инструменти. :)

 

fluke117.jpg

Никога в 36 годишния ми живот не ми се е налагало да ползвам това. Даже вече не знам как се ползва. Това за домашни потреби говорим... На работа - тоже. В тоя ред на мисли мога да си скъсам дипломата на Ел. Инженер. Най-трагичното е, че от март 2022 дневния ми надник е повече от месечната ми заплата като инженер в бг. Тъпичко... Мноооого тъпичко. Ама те точно за това изчезнах аз. За пари и нищо друго. Искам да ги имам повече от Тутанкамон да еба неговата мама мумифицирана 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DON_CHEFO said:

Никога в 36 годишния ми живот не ми се е налагало да ползвам това. Даже вече не знам как се ползва. Това за домашни потреби говорим... На работа - тоже. В тоя ред на мисли мога да си скъсам дипломата на Ел. Инженер. Най-трагичното е, че от март 2022 дневния ми надник е повече от месечната ми заплата като инженер в бг. Тъпичко... Мноооого тъпичко. Ама те точно за това изчезнах аз. За пари и нищо друго. Искам да ги имам повече от Тутанкамон да еба неговата мама мумифицирана 


РЕВА!  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DON_CHEFO said:

Никога в 36 годишния ми живот не ми се е налагало да ползвам това. Даже вече не знам как се ползва. Това за домашни потреби говорим... На работа - тоже. В тоя ред на мисли мога да си скъсам дипломата на Ел. Инженер. Най-трагичното е, че от март 2022 дневния ми надник е повече от месечната ми заплата като инженер в бг. Тъпичко... Мноооого тъпичко. Ама те точно за това изчезнах аз. За пари и нищо друго. Искам да ги имам повече от Тутанкамон да еба неговата мама мумифицирана 

Ахахахахаха, то и аз искам като Тутанкамон, ама на този етап се задоволявам само с дребни харчлъци за хобита. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Ахахахахаха, то и аз искам като Тутанкамон, ама на този етап се задоволявам само с дребни харчлъци за хобита. :lol: :rofl:

Всички уранови, златни и диамантени мини и ви давам другото :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DON_CHEFO said:

Никога в 36 годишния ми живот не ми се е налагало да ползвам това. Даже вече не знам как се ползва. Това за домашни потреби говорим... На работа - тоже. В тоя ред на мисли мога да си скъсам дипломата на Ел. Инженер. Най-трагичното е, че от март 2022 дневния ми надник е повече от месечната ми заплата като инженер в бг. Тъпичко... Мноооого тъпичко. Ама те точно за това изчезнах аз. За пари и нищо друго. Искам да ги имам повече от Тутанкамон да еба неговата мама мумифицирана 

Хвалиш ли се :D 

Иначе да, аз имам 2 дипломи за инженер и познай какво, ползвам ги само като трябва да започвам нова работа :) 
 

@Godfather не се прави на скромен, RTX 4090 :D 
 

Link to comment
Share on other sites

Уредчето изглежда екстра, само едно ми липсва на мен, за това аз съм си купил за вкъщи и уред с ампер клещи за постоянно напрежение. За автомобил е много удобен.

 

Иначе си ги ползвам редовно и служебно и като бачкам някъде частно, което ще става все по-рядко.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kotora said:

Хвалиш ли се :D 

Иначе да, аз имам 2 дипломи за инженер и познай какво, ползвам ги само като трябва да започвам нова работа :) 
 

@Godfather не се прави на скромен, RTX 4090 :D 
 

Николчо, не е 4090 а 3090. Лятото още нямаше 4090. Значи всеки път като ми се скапе някой китайски боклук и ставам много импулсивен.  :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

След доста чакане (това заради черната оксидация), най-накрая пристигна. Смело мога да твърдя, че това е най-добрата отверка с тресчотка, която съм държал някога. Изпипали са я почти до съвършенство. Цената не е за всеки, но аз по-скоро я взех защото имам мерак да поддържам малкия местен бизнес със световна известност, а не че толкова ми трябва въпросната отверка. :)

 

ltt-screwdriver.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз съм си мислел да си взема някакъв merch на Лайнъс (баси, как изглежда на кирилица), като вид подкрепа на бизнеса му (подкрепата му за Framework ме спечели на 1000%) ама цените са... не се чувствам толкова социално дебел...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

И аз съм си мислел да си взема някакъв merch на Лайнъс (баси, как изглежда на кирилица), като вид подкрепа на бизнеса му (подкрепата му за Framework ме спечели на 1000%) ама цените са... не се чувствам толкова социално дебел...

Значи принципно продуктите им са скъпи, но само ако се сравняват с китайската ширпотреба. Тази отверка според мен (а и според немалко ревюта) в много отношения е по-добра от подобната класика на Snap-On (любимата на Лайнъс преди да се захванат с този проект). Тресчотния механизъм е страхотен и супер мазен. А като цена, отверката на Лайнъс е по-евтина - $70 срещу $92 на Snap-On. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност сетих се коя цена ме отблъсна - доставката. Нямат складове в Европа, та всичко трябва да иде от Канада...

Иначе... аз ползвам отврътка два-три пъти в месеца, та обикновения китаец без механизъм ми върши прекрасна работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече имам и коза!  (не ми е първата)

322946635_3357191504599071_2367764397388

Обърнете внимание на кадъра! Не на Рогуша отзад, а на козата - дали да не я кастна при Камерън за Аватар 6? 

Link to comment
Share on other sites

Пък други за кОври...какво толкова....Всеки си е луд за себе си...Живи и здрави и си харчете парата за каквото ви харесва...

 

 

Аз примерно преди два дни се сдобих с това :):

 

https://www.fiio.com/k7

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, deus_pld said:

Кажи честно, верно ли даде деестин' ле'а за лего :D  За тия пари- Голф 3-ка

 

п.п.; майтап естествено, честито и приятно забавление. 

Над 1 година събира прах моето... Нямам време да го започна 

Link to comment
Share on other sites

Подарък ми е, след 10 дена имам рожден ден.

 

@Mockingbird това е много яко. Аз си търся нещо малко, Bluetooth, stereo ама да има и aux :D тъкмо намерих Sony srx43, който отговаря на изискванията ми и гледам, че почти навсякъде е изчерпан. И в тази връзка един youtube-ер вика "Всеки говорител звучи страхотно, докато не го поставиш до JBL". :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...