Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

2 minutes ago, RaptoR said:


За съжаление моите всичките ги прецакаха... Иначе и аз си предпочитам тях. Ако набарам някъде оня педал на Джулиани ще го скопя! Съсипа ми Радо, Кандино и Ориент... А аз часовник не е ли водоустойчив не го слагам. Абсурд да го свалям от ръката си - никога не може да се случи... 

И моите са от Джулиани, но досега не ми се е налагало да ползвам сервиз, та нямам мнение по въпроса. Сегашният ми е Тисо и е бетон вече години наред. С него се къпя, влизам в морето, басеини и тн, свалям го само за почистване. Каишката се поиздраска, щото аз не съм от тия дето пазят, и мислих да я сменям, но се отказах. 

Харесал съм си този и направо ще си го подаря за някой повод: Tissot Le Locle Powermatic 80

Винаги съм предпочитал металните каишки, но на този конкретно черната кожа му стои брутално и мисля да се пробвам за сефте с кожа, пък да видим :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, w00x said:

Аз използвам хибридни смарт часовници.

 

https://www.withings.com/hu/en/watches

 

Само като ходя в планината използвам един Amazfit GTS 2e да следя данните и да си записвам маршрута.

Да това май е най-добрия вариант :) 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Antares said:

Честито!

 

Благодаря! В интерес на истината имам и смарт ама не го ползвам. :)

 

Аз съм фен иначе на автоматите, но и те си имат недостатък, освен ако не е Ролекс, но и там не са напълно точни. Имам 2 японски, 1 китайски (който твърдят, че е с японски механизъм и наистина работи отлично) и 1 руски, като само швейцарец нямам автомат, но трябва да поправим тоя проблем след време. Сега обаче съм на вълна кварц, въпреки че съм набелязал и няколко механични за по-нататък. :lol: Тея дни много се зарибих по едно соларно Касио и мисля да е той или подобен за следващия. https://casioshop.bg/ECB-S100D-1A

 

П.П. Аз също не харесвам кожени, текстилни и прочие верижки и ако видя, направо ги прескачам. Нещо не ме влекат.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

СитуацЕАта си e баш за тая тема... Тъкмо се връщам от ехограф. Бъбреци, далак, панкреас, мехур, простата - всичко топ! Черният дроб нормален - 12 см - лека стеатоза (напълно нормално в реда на нещата предвид моята "диета"). Остава да проверя едно светло петно сант и половина дали е мас или хемангиом и толкоз. Ще пусна и една кръвна картина, макар че имам прясна отпреди две години с топ резултати, с изключение разбира се на холестерола - отново предвид споменатата "диета". :punk

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, plameni said:

Станах дядо за втори път.

Още една прекрасна внучка!


Хайде задраве да има! Абе кво правите вие бре! На конвейр ли ги карате? Айде да не се изразявам вулгарно... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, plameni said:

Станах дядо за втори път.

Още една прекрасна внучка!

Честито, да са ти живи и здрави внучките, а след две години и мъжко! :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията!

  

41 minutes ago, Godfather said:

Честито, да са ти живи и здрави внучките, а след две години и мъжко! :)

К'вот такова. Все е радост :lol:

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

След два сезона оглеждане и мислене вчера най-после капарирах своето малко тракторче... Предвид че имам 10+ декара двор (отделно и разни нивички ако ми скимне) за обработка реших, че вместо да се ангажирам с тракторна косачка (детска мечта да яхна такава в стил Форест Гъмп :laughing1:) мога направо да си взема тракторче за малко повече пари и да го ползвам и за много други дейности, освен едно просто косене. За съжаление икономическата обстановка в кошмарния си вид прати цените на тази техника в небето, но няма как - писна ми да се моля на разни селяндури за елементарни неща и да ми искат 40 лева за идване от буквално 2 км и после по 50 и нагоре лева на час... И като стожер на движението за персонална независимост във всяко едно отношение взех съответни мерки. :P
Открих най-голямата и сериозна фирма в района за такива неща и след съвет на един от консултантите да изчакам новите три контейнера от Япония вчера се явих в уречения час да избирам. Сварих буквално разтоварването и наистина останах силно изненадан колко хора буквално се надпреварват за техниката. Вече споменах за изключително приятната политика на фирмата да оставя местните купувачи да си изберат машини, преди да пусне румънците да офъндзат де що има. Само за закарването в Румъния тия си вадят по 500+ евро на машина от малките, Бог знае колко на големите. 
След кратко колебание, тъй като и една Кубота В72 ми хвана окото особено заради наличието на хидравлика се спрях на чудесното Мицубиши МТ156. Прекарсна малка ТРИцилиндрова машинка 15.6 коня на отлична цена и в перфектно състояние (като ново). Договорих си разбира се отстъпка, получих и пълно обслужване и доставка без пари. Ще платя само навеса, което е нищо на практика. В добавка съм заръчал и дробяща косачка, като лекинко обмисля с парите от ДДС-то да си дръпна и двойно плугче. Накратко - цункана работа предвид всичкото ровене в нета и обикаляне по места! :punk

x795_cf7cf9af-img_20180614_214612.jpg.pa

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Godfather said:

Мисир, тракторчето изглежда супер, честито и да почерпиш! :)


Каам ти, седалката няма wear and tear.... 3960 моточаса. И предвид, че пред мен го извади мотокарът от контейнера и простичкия факт, че не виждам как японци ще въртят километражи си е направо за почерпка. А, да - и пали от четвърт! 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Ee японските мотори палят на четвърт. Честито, със здраве да си го ползваш. И верно да дадеш по 1 кръгче. Винаги ми е било мерак да пробвам да карам такова нещо. Яд ме е,че продадохме ГАЗ-ката преди да взема книжка. Те тва щеше да е висш пилотаж, без хидравлика, 3 кила скоростен лост. 

Link to comment
Share on other sites

Днес се навършват 20, да, ДВАДЕСЕТ години откакто се регистрирах в Булфорум... Цели двадесет години. Все по-често и особено напоследък си мисля дали си струваше хилядите часове работа, часове, които повечето тук нямат изработени официално. Хиляди часове, безсънни нощи, които ми костваха не само времето и нервите, но и проблеми със семейството ми и прочее. Но винаги съм вярвал, че правя нещо добро и продължавам да мисля, че точно това направих. И въпреки, че в началото един бастун си бе позволил да протестира, че съм "флудил през репортите", по-късно бяха ни обявили с Пламен за "машини", предвид колко и каква работа вършехме 24/7. Форумът отдвана не е това, което беше в онези години, сега е вече по-скоро една маса (ресторантска) хора. Фейсбук и прочее масовки отнесоха контингента. 
Въпреки всичко съм щастлив, че се запознах с прекрасни момчета и момичета, кретените не бяха толкова много, пък и бързо изпокапаха. Още по-щастлив съм да видя тези момчета вече пораснали, станали мъже, те вече имат семейства и дори и деца. Винаги съм им желал здраве и всичко най най и така и ще бъде. Гордея се с тях. Естествено някои еволюираха в отвратителни мръсници, но слава Богу са абсолютно незначителна бройка във всяко едно отношение. Навремето трябваше да слушам повече Весо и щях да си спестя доста нерви. 

Благодарен съм на тези, които ми помогнаха много през годините. Те се броят на една ръка, но това, което са направили е безценно. 
Гордея се с това, че успях да помогна на страшно много хора и ще продължавам да го правя докато мога. 
Аз лично си оставам все така човек на честта и лоялността към тези, които са я заслужили. Благодарен съм на приятелите си и ми е мъчно, че все по-рядко се виждаме и все повече живеем със спомени. Щастие е, че имаме прекрасни спопомени заедно. 
А сега ще си сипя един РУСКИ СТАНДАРТ за лека нощ и ще стартирам следващите 20 години, ако Бог е дал да имам толкова. Наздраве. 

/интересно е, че започнах да пиша този пост в последните 3 минути на 28.10, а ще го публикувам на 29.10/

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Хехе, как си лети времето, Мисире. Значи моя пък 20 годишен форОмен юбилей ще удари след 3 месеца. :)


Ще си пукнем тука като мисири! Аз поне имам трактор :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Да кацаш отгоре и да мисирчиш срещу слънцето или както там се казва издаването на мисирски звуци от мисирките.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mIRCata said:

Да кацаш отгоре и да мисирчиш срещу слънцето или както там се казва издаването на мисирски звуци от мисирките.


По-скоро да дойда да ти разора задния двор, Слакър! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, RaptoR said:


Ще си пукнем тука като мисири! Аз поне имам трактор :rofl:

Хахаха, Мисир, догодина като дойда пак дай да го подкараме тоя твой трактор някъде "офроуд" из чукарите край Девин. Мани тая селскостопанска дейност.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Хахаха, Мисир, догодина като дойда пак дай да го подкараме тоя твой трактор някъде "офроуд" из чукарите край Девин. Мани тая селскостопанска дейност.  :lol:


До Девин няма да стигне, но тук по бреговете на Марица не е невъзможно :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...