Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Получих предложение да стана подизпълнител за проектирането на следващата генерация бордови компютри и радари на Боинг. :)

 

ей тва е сериозна хвалба - браво ;)

Link to comment
Share on other sites

Пък на жената и почнаха подготвителните контракции. Скоро(тия дни) и лапе ще се пръкне biggrin1.gif

Хехе..., а честито!

Link to comment
Share on other sites

Казах - тия дни. А на мен не ми пречи да си пия от сега. И който е в София(Пешо) да се чувства поканен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Най-после си купих акаунт в

Last-fm-icon.png

 

 

Ако знаех, че слушането на музика ще е такъв кеф, щях да си взема акаунт още преди години. :punk

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Днес получих третия поред DJ-ски лазер, който за разлика от другите 2 има програма за сменяне на посоката на "облаците" и оставяне на опашки....ама пък няма блиц-функция, а ония имат. ;)

 

И още един пакет ме изненада днес...гледам аз една неидентифицирана пратка от Перу (Лима) и започвам да се чудя какво ли съм поръчвал от там. Отварям и гледам вътре един голям зъб от крокодил, който бях купил още есента миналата година, но тъй като не дойде до края на годината, го бях отписал тотално. Нарочно не съм изхвърлил плика, на който се виждат перуанските печати с дата и месец (ноември), а отзад се вижда вчерашната дата, когато е било получено в нашата поща. Баси и пътуването, дето е направил тоя зъб - сигурно е обиколил земното кълбо няколко пъти...ама съм доволен, понеже е много як, а и не струваше малко. :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес получих третия поред DJ-ски лазер, който за разлика от другите 2 има програма за сменяне на посоката на "облаците" и оставяне на опашки....ама пък няма блиц-функция, а ония имат. ;)

 

И още един пакет ме изненада днес...гледам аз една неидентифицирана пратка от Перу (Лима) и започвам да се чудя какво ли съм поръчвал от там. Отварям и гледам вътре един голям зъб от крокодил, който бях купил още есента миналата година, но тъй като не дойде до края на годината, го бях отписал тотално. Нарочно не съм изхвърлил плика, на който се виждат перуанските печати с дата и месец (ноември), а отзад се вижда вчерашната дата, когато е било получено в нашата поща. Баси и пътуването, дето е направил тоя зъб - сигурно е обиколил земното кълбо няколко пъти...ама съм доволен, понеже е много як, а и не струваше малко. :punk

 

А кога ще получа моя лазер аз??? Моля те, гледай да е преди да открият кокаина в зъба... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Днес получих третия поред DJ-ски лазер, който за разлика от другите 2 има програма за сменяне на посоката на "облаците" и оставяне на опашки....ама пък няма блиц-функция, а ония имат. ;)

 

И още един пакет ме изненада днес...гледам аз една неидентифицирана пратка от Перу (Лима) и започвам да се чудя какво ли съм поръчвал от там. Отварям и гледам вътре един голям зъб от крокодил, който бях купил още есента миналата година, но тъй като не дойде до края на годината, го бях отписал тотално. Нарочно не съм изхвърлил плика, на който се виждат перуанските печати с дата и месец (ноември), а отзад се вижда вчерашната дата, когато е било получено в нашата поща. Баси и пътуването, дето е направил тоя зъб - сигурно е обиколил земното кълбо няколко пъти...ама съм доволен, понеже е много як, а и не струваше малко. :punk

Снимай зъба да го видим де. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Купих си нов водолазен компютър. В комплекта върви и кислороден анализатор :).

 

Нов ли си го взимал? Много му оръфана книжката.

Link to comment
Share on other sites

Честито! :)

... единият нокът ми замина, изгризах го, докато зяпам тоя ти гаджет.

Пиши после как се държи, а?

По принцип трябваше един друг да купя. Даже пишех имейл за да го поръчам когато ми звъннаха за този. Иначе и другият който съм си харесал ще го купя. Вероятно лятото. Ето и модела на тази който съм си харесал:

 

DR5

 

Нов ли си го взимал? Много му оръфана книжката.

По принцип се води втора ръка. Никога обаче не е използван. Просто е бил закупен от някой на който му минава интереса преди дори да го изпробвал :wacko:.

Иначе е доста сериозна машинка, но и нямам грам доверие. Тези компютри винаги дават грешка в даден момент, а от тях ми зависи живота. Затова съм няколко пъти подсигурен. Този ми е реално за резервен вариант ако всичките други планове за гмуркането се прецакат. Надявам се никога да не ми се налага да опирам до него.

Цената за която го взех е нямам думи. Собственика от много време се опитва да го продаде, но в Бг хората на които им трябва такъв модел сме 4-5 човека.

Link to comment
Share on other sites

По принцип трябваше един друг да купя. Даже пишех имейл за да го поръчам когато ми звъннаха за този. Иначе и другият който съм си харесал ще го купя. Вероятно лятото. Ето и модела на тази който съм си харесал:

 

DR5

 

Пффф.

 

Price 1'550 euro

 

Като гледам такива цени и виждам колко не-скъпо е моето хоби. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...