Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Между другото избирателната глухота съм си я изработил много отдавна. Сега само фините настройки по брачния живот правя laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да се изфукам - много добри слушалки :)

 

Рядко се радвам на разни джаджи, но някой път има дреболии ме кефят много. Това е от тях

 

audio995_A.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

312815_2627438322794_1160394616_33101575_1777126690_n.jpg

 

383054_2627522964910_1160394616_33101617_1761136153_n.jpg

 

 

Стари снимки от май месец, но с CANON EOS 5D Mark II... И все по-красива расте на татко...

 

Танасе, твойто видЕхте ли го какво ще е бре? Елена или елен? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти с какво си се подготвил? laughing.gif

 

С това ---> vazelin-neven-d-panten-galafarm_1.jpg

За да не ги боли зетьовете задника.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

IMG0354A.jpg

 

матрака ми взе повече зор и усилия за разопаковане от леглото...баси цирка. Ма сега вече - чисто нова спалня :) Остава да се мисли за кошара за лапето...

Link to comment
Share on other sites

След 4 месечно чакане, най-после си купих колата, която искам от доста време.

Красавицата ми е: А4, 1,9 TDI, 131 PS, S line, 06.2004г., на 70к. км. е.

 

4123261K.jpg

 

4123262s.jpg

 

4123264N.jpg

 

Кръстих я Мими! s070.gif

 

Edit: И тъй като останах шашардисана, че и пари ми останаха, си купих и един Киндъл 3, с калъфче с портативна лампичка, като това тук:

 

big-viewer-WIFI-LIGHTEDCVR-lrg._V195650145_.jpg

Само дето калъфчето ми е графитено.

Насвалях си сума книжки, сега остава само почивка да си взема и да изчета де каквото има. :)

Edited by Triti
Link to comment
Share on other sites

Трити, да ти са честити придобивките и много безаварийни километри.

Изобщо не се заблуждавай обаче, че е на 70 000 км. Добави поне още 150 000 и картинката ще се доближи до реалността. Единствената възможност километрите да са реални е да си я купила ЛИЧНО от първия й собственик (германец) по обява, но едва ли е така. Там хората си карат автомобилите (особено интензивно дизеловите) и тия 70к съвсем не се връзват за 7 годишен дизел.

Link to comment
Share on other sites

Alchemy, благодаря! :)

А до колкото за километрите, реални са, 4 месеца чаках да излезе за продан такъв автомобил в Германия. Сестра ми живее в Бавария и имаме приятели с автокъща там, които от 15 години търгуват с автомобили в областта. Мими е купена от собственик, немец, с всички документи удостоверяващи нейните точни показатели. А собственикът не си е карал Мими и се разделя с нея по непредвидени здравословни причини, за негова жалост...

Link to comment
Share on other sites

Абе, има ли посредник между първия собственик и купувача, работата винаги намирисва. Ако не си чувала лафа - "Приятел най-лесно се прекарва". Автоджамбазите са долно племе без изключение, а повечето автокъщи в Германия се държат от турци, албанци, българи, косовари и прочее имигранти "от сой". Царе, не - богове са в шментикапелите, включително документите.

Дано си извадила късмет. Ама едва ли.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Поздравления за колата (много е хубава)!

 

@Alchemy, понякой път е напълно възможно километрите да са реални. :) Когато взимах сегашния ми автомобил (отново от Германия), в сервизната книжка бяха описани всички ежегодни прегледи и изминати километри още от първата година (когато е била произведена и внесена от Щатите в Германия). Вярно, аз съм "само" втори собственик, но първият беше изминавал средно по 12-15К на година, освен това е бил доста възрастен (75+), а тази кола определено не е много удобна за хора в напреднала възраст. :))

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Charmock! :)

Киндълът ми излезе 299.80лв. без доставка. Поръчах го онлайн. От тук.

Калъфчето от тук.

За доставка ми взеха 10лв.

 

Edit: Alchemy, собственикът на автокъщата е българин, прав си. Но от 25 години живее в Бавария и си е направил име, което напълно заслужава. Човекът 4 месеца обикаля за да ми търси исканата кола и изобщо не се съмнявам, че нещо ме е прецакал. Просто защото Мими наистина има всички документи, сервизна книжка, сертификати от прегледи и дори касови бележки от годишни прегледи, + касови бележки за подмяна на масла и изобщо течности...

Та въпреки твоя скептицизъм, който и аз споделях в началото, преди да се запозная с човека, който наех да ми намери искания автомобил, съм доволна от вида и състоянието на Мими и наистина нямам съмнения, че са ме излъгали; те просто няма защо да го правят. :)

 

Midex, благодаря! :)

Edited by Triti
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Charmock! :)

Киндълът ми излезе 299.80лв. без доставка. Поръчах го онлайн. От тук.

Калъфчето от тук.

За доставка ми взеха 10лв.

Благодаря. Аз си купих новия четец на ViewSonic, но нещо не съм доволен. Батерията му държи максимум 3 дена, много често ми забива, а и е изключително бавен.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Не съм имала до сега такива четци, но един приятел им е заклет фен и той горещо ме посъветва да си взема Киндъл 3. Имам го от 2 дни и не го изключвам, дори му ползвам броузера редовно, батерията още не е показала нещо да се изтощава. Той има някакъв режим на пестене на енергията и пуска скрийн сейвър, там когато го зарежа. За забиване, още не ми е забил, въпреки, че докато разбера какви формати да му качвам, го изтормозих няколко пъти, но той си казва, което не може да прочете, просто не го качва. Единственото нещо, което малко ме нервира е, че шорткътите на бутоните са направени доста комерсиално - свързва се с Амазон и ме облъчва да си купя книги, списания, вестници... Но ме успокоиха, че и тези шорткъти могат да се настроят, просто не съм разбрала още как, но чета по темата усилено. Другото нещо, което леко така не ми хареса е, че при регистрацията му иска данни от кредитна карта...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...