Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Има за какво.

 

Аз пък да ви напомня, че не е тук мястото за тоя разговор - преместете се където трябва, не е трудно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ferante не говореше за Гадо. Поне така си мисля.

 

И аз май с такова впечатление останах...

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

А аз оставам с впечатление, че няколко човека в тая тема, искат да си починат известно време от форума, щото не виждам да се фукате с нещо и да пишете по темата. Последно предупреждение.

Link to comment
Share on other sites

Ferante не говореше за Гадо. Поне така си мисля.

 

И аз май с такова впечатление останах...

 

Върнете се назад и двамата, пък попрочетете това-онова. И повече екзистенциални коментари - в съответната тема. Става бързо и лесно.

Link to comment
Share on other sites

HTC One X ли е това?

 

Да.

 

Разгеле, взех го днес... Сега няма да го ползвам известно време, че никъде в Пловдив май няма калъф...

 

Толкова ли ги чупиш, че не можеш да го ползваш без калъф?

Link to comment
Share on other sites

Ако го навре в джоба телефона почва да приема команди от задника ти :)

 

Малко хора носят телефона в задника си, а и няма как да го отключиш. Нали все пак има сензор за близост. Дори като звъни, няма да светне.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли ги чупиш, че не можеш да го ползваш без калъф?

 

Да, One X.

Телефонът просто е.... събитие. Уникална машинка! IPhone пасти да пасе!

Имам милиони въпроси, ама ще ги систематизирам и ще пиша в съответната тема.

 

Ако някой се чуди - да го взима!

Link to comment
Share on other sites

Малко хора носят телефона в задника си, а и няма как да го отключиш. Нали все пак има сензор за близост. Дори като звъни, няма да светне.

 

Пробвай с bluetooth слушалка докато говориш да го мушнеш в задния си джоб на дънките с екрана към задника ти. И най-веселото е след като свършиш разговора какво се случва.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с bluetooth слушалка докато говориш да го мушнеш в задния си джоб на дънките с екрана към задника ти. И най-веселото е след като свършиш разговора какво се случва.

 

Въпрос...защо телефон с около 1324 инчов дисплей се буда в задни двор, тва де джоб. :D При първото сядане и ще му еВа майката напреки :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм от най-финните хора, нито HTC Desire HD е особено малък и досега за толкова време не съм успял нищо да му направя.

 

А на въпроса защо - ти през лятото къде предлагаш да си го държа? В специална чантичка ли? Имам 1 панталон с около 4 джоба. Избери си някой. За калъф на колана не искам да споря - такъв голям телефон ще ми е крайно некомфортно да го слагам там.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не съм от най-финните хора, нито HTC Desire HD е особено малък и досега за толкова време не съм успял нищо да му направя.

 

А на въпроса защо - ти през лятото къде предлагаш да си го държа? В специална чантичка ли? Имам 1 панталон с около 4 джоба. Избери си някой. За калъф на колана не искам да споря - такъв голям телефон ще ми е крайно некомфортно да го слагам там.

Влачи си го на каишка тогава...

Link to comment
Share on other sites

Не съм от най-финните хора, нито HTC Desire HD е особено малък и досега за толкова време не съм успял нищо да му направя.

 

А на въпроса защо - ти през лятото къде предлагаш да си го държа? В специална чантичка ли? Имам 1 панталон с около 4 джоба. Избери си някой. За калъф на колана не искам да споря - такъв голям телефон ще ми е крайно некомфортно да го слагам там.

 

Веднага ти казвам.....еВал съм им майката на тия телефони. Ще карам с е51 докато не издъхне, а и след това няма да си бутам телефона в задния джоб....просто защото ще го прецакам за нула време :D

Link to comment
Share on other sites

Ако го навре в джоба телефона почва да приема команди от задника ти :)

 

Само и единствено твоят задник може да направи подобно нещо!

 

Телефонът просто е.... събитие. Уникална машинка! IPhone пасти да пасе

 

Welcome! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Не съм от най-финните хора, нито HTC Desire HD е особено малък и досега за толкова време не съм успял нищо да му направя.

 

А на въпроса защо - ти през лятото къде предлагаш да си го държа? В специална чантичка ли? Имам 1 панталон с около 4 джоба. Избери си някой. За калъф на колана не искам да споря - такъв голям телефон ще ми е крайно некомфортно да го слагам там.

 

Не съществува такова като тебе, честно...

 

Ако имах власт, щях с наредба ТОЧНО за теб да те задължа да ползваш това:

 

232-black-1.jpg

 

 

 

БЕЗ право на коментар, обжалване и прочее! Носи го в който джоб си искаш!

Link to comment
Share on other sites

Ако имах власт, щях с наредба ТОЧНО за теб да те задължа да ползваш това:

 

БЕЗ право на коментар, обжалване и прочее! Носи го в който джоб си искаш!

 

Това мисля да го ползвам като хладно оръже и да те налагам с него докато не отмениш наредбата :lol:

 

PS: Я преместете глупостите в другата тема за общите приказки по-добре че сега отговарям ама ми е съвестно :)

Link to comment
Share on other sites

На 12.05.12 г., след прекарана почти 9 месеца бременност на системи по болници, в София, Пловдив и Варна, ми се роди най-хубавото момченце на света! Почти от първия месец бях на легло и само в 6-ти месец бях малко по-добре, но и сега бих го повторила... Като се роди бебчето и всичко лошо се забравя!:)))

Link to comment
Share on other sites

На 12.05.12 г., след прекарана почти 9 месеца бременност на системи по болници, в София, Пловдив и Варна, ми се роди най-хубавото момченце на света! Почти от първия месец бях на легло и само в 6-ти месец бях малко по-добре, но и сега бих го повторила... Като се роди бебчето и всичко лошо се забравя!:)))

Честито! Да сте живи и здрави и много радости за в бъдеще да ви носи :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...