Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Широко разпространено(неправилно) е мнението, че всички акули са опасни и кръвожадни човекоядци. ...

 

По принцип си прав, ама пусто не виждат хубаво гадините, дори си затварят очите малко преди да пробват "нещото" става ли за ядене, а и често се случва да те объркат с позната за тях храна - дъската на сърфиста с тюлен, водолаза с нещо друго и т.н. А дали ще те изядат целенасочено или по погрешка, за теб е все едно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Емиии - шанс. То и "спелеологията е опасна за живота и води до тежки наранявания и смърт" ама никой не се оплаква, нали? Между другото, във "Florida Aqua Caves" има кадър как намират полуизгнил неопрен със скелет в него...Та дали водолаз, дали пещерняк - захванал ли си се - играеш до дупка. Като при пещерняка дупката е само началото biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е обработван следният клип. Суров материал е. Дано на някой да му е интересно.

Ванка, личи си, че освен екстремно е и страхотно (почти извънземно) преживяване! :punk

Link to comment
Share on other sites

Острието на моята "Бейби" е готово :punk Закалено и в последен етап на полиране.

 

da8bb6fadb6eb08e.jpg

3683c26ee41f3cb2.jpg

Сега остават да направя големите красоти и ще стане един великолепен нож (толкова се кефя, че ми иде да си посегна)

Link to comment
Share on other sites

Май Ши ставам и аз софиянец... Между 15-ти и 20-ти, две интервюта, като и на двете съм с мноо сериозни препоръки :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Галине, ако дойдеш тука, жена ми ще ме изсели laughing1.gif

Ще вдигнем бежански лагер (сбял байрак отпреде), няма да се плашиш!

Link to comment
Share on other sites

Чудя се каква заблудена душица трябва да си, за да искаш да отидеш да живееш и работиш в столицата на България при наличието на толкова много и разнообразни алтернативи.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа - не се оплаквам :) И не съжалявам за избора си. На този етап от живота ми съм напълно доволен от условията, които ми предотставя.

Ти кое визираш като възможности? Чужбина или друг град?

Link to comment
Share on other sites

Ти кое визираш като възможности? Чужбина или друг град?

 

Чужбина естествено.

Но в чужбина е много по-сложно, отколкото в София. Най-малкото - София е в същата държава.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не се чувствам дорасъл за чужбина. Дорасъл - смисъл, като специалист. Няма да отида в чужбина за да мия чинии и да продавам в макдоналдс. Така че на този етап от живота ми София ми е идеалното място. Като изключим, че приятелката ми е в Пловдив :X

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не се чувствам дорасъл за чужбина. Дорасъл - смисъл, като специалист. Няма да отида в чужбина за да мия чинии и да продавам в макдоналдс. Така че на този етап от живота ми София ми е идеалното място. Като изключим, че приятелката ми е в Пловдив :X

 

Ами и на мен на тоя етап ми е добре тук в Пловдив, но нямам особено желание да се задържам да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Когато си кадърен ти е добре навсякъде. Мен обаче много ме мързи да се местя.

 

Kато се замисля - мен много неща ме мързи да правя :D

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Чудя се каква заблудена душица трябва да си, за да искаш да отидеш да живееш и работиш в столицата на България при наличието на толкова много и разнообразни алтернативи.

Чудя се от къде това дебелоочие и колко точно слабо възпитание трябва да има човек, та да си позволява да раздава подобни лични окачествявания, без да са му ясни ред подробности от бекграунда.....

Нищо де... от цървул, трандафор не става, пък ако ще и да е курдисан и на витрината най скъпия бутик.... Какво ли се чудя и аз....

Link to comment
Share on other sites

Когато си кадърен ти е добре навсякъде.

И така е и не е така. Има места където практикуванията на хобитата ти е значително по-лесно от други. Същотото е и със социалната среда, храната и времето. На мен ми втръсна да си хващам самолета в петък и да се прибирам в неделя, за да си правя кефа през уикенда. :)

 

@Антарес - миенето на чинии не е срамна работа. Важното е да имаш план и да преследваш мечтите си. А за кадърността - не си мисли, че навсякъде хората са се родили научени.

 

@Гадо, гадо малко си видял, за да говориш така. :)

Link to comment
Share on other sites

@Феранте, не е срамна работа, но веднъж съм минавал по този път. Не ми е време да тръгвам наново. План имам, преследвам мечтите си. Една от тях е да съумея да остана да живея тук. Не заради хората, не заради държавата, а заради самата страна.

 

Въобще не си мисля, че всички са се родили научени. Само че ще отида на място, където за дадена длъжност освен мен се борят и още една сюрия преселници като мен.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Гадо, гадо малко си видял, за да говориш така. :)

Мдааа...., ма наистина не се усещаш, !?

О, премъдри, що не слезнеш на земята, та да ни просветлиш и поведеш, нас заблудените душици...

 

П.п. До скоро си мислех, че от селящината по-надолу няма на къде.... Оказва се обаче, че селяния примесена с превъзнасяне е още по-зле

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...